18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MTAsaFAN

2012-11-12, 21:25
hycel napisał/a:

Tak serio, to k***a o co tam chodzi? O ch*j oni się napie**alają bom już pogubiony.



Część ludzi mówi, że to była prowokacja policji żeby nas podzielić i sabotować marsz, zaś inni zakładają, że byli to kibole.

Gdyby nie było policji nie było by bójek. Proste. Tak samo homosexualiści nie powinni mieć ochrony.
Na pewno niektórzy tego dnia nie uczestniczyli w marszu żeby uczcić niepodległość i się cieszyć, tu musicie przyznać mi rację. Udział nie powinien być dozwolony dla osób z zasłoniętymi twarzami.

Ork.Fajny

2012-11-12, 22:25
babcia dała epickie zdjęcie:

Magik2501

2012-11-13, 18:04



Policjant odmawia wylegitymowania gości w kominiarkach oraz podania swojego numeru. To takie normalne w tym państwie.

Ale to pewnie fotomontaż, manipulacja i propaganda "faszystów, antysemitów, neonazistów, eskimosów i bonapartysów".

tentypluk

2012-11-13, 21:49
Znalezione na Kontestacji jak bezczelnie TVN robi z ludzi idiotów. Nie twierdze że do jakiś tam incydentów nie doszło, ale to co pokazał TVN jest grubym przegięciem.

Zapraszam do komentowania.

sumkoski

2012-11-13, 22:16
...przy hymnie Polski



„Marsz Niepodległości” 11 XI 2012



~Blackhunter

2012-11-13, 22:21
Z tego co wiem to jest zbiorczy na te maszerujące ścierwa.

rimogyz

2012-11-14, 12:30
I śmiesznie i strasznie...

czytam niektóre komentarze, z których wprost wynika, że autorzy chcieliby poprzeć klasycznie prawicowe ugrupowania partyjne - chciałbym tylko jedno podkreślić: jeżeli krzyczysz "wolność", "niepodległość", "swobody obywatelskie", "ojczyzna" i "honor", a jednocześnie popierasz takie dziwne twory jak ONR itp. to wiedz tylko jedno - radykałowie zawsze używali górnolotnych zwrotów, ale również zawsze kończyło się jednym. Syfem. I brakiem wszystkiego co najpierw radykałowie dumnie głosili - to, jak się okazało już wiele razy w historii, są zwyczajne slogany, z którymi po dojściu do władzy nikt się nie liczy.

I nie ważne czy radykałowie byli prawicowi, czy lewicowi.

danieltrcd

2012-11-15, 18:27
Będzie tego jeszcze więcej ;) Podobno ktoś ma nagranie jak policja wyciąga z radiowozu petardy i race. << info nie pewne.


Majkel212

2012-11-15, 19:20
petardy, cegiełki, policja i kochani patrioci

Hauer88

2012-11-25, 12:25
Dokładny moment prowokacji podczas MN 2012 - ujęcie w którym służby wybiegają w stronę marszu krzycząc "antifa" i zachęcają gestykulacją do starcia. Jedna persona z grupy zaczepnej na plecach ma napis "Policja CBŚ".



Magik2501

2012-11-25, 12:47
Wywiad z prezesem MW o zajściach 11.11.12, polecam wszystkim niedowiarkom.
Wywiad z Trwam, wiem, że fajniej by było dla niektórych gdyby był w Polsacie albo TVN, ale te stacje nie chciały ani z Winnickim, ani Zawiszą porozmawiać. Wolały ich zaprosić i pozwolić innym gościom ich przekrzyczeć (szczuka).


adresikpuma

2012-11-25, 12:54
wszyscy najężdzaja na tv trwam a nawet nie wiedzą jakie programy tam lecą. Ale media mainstremowe juz zrobiły pranie mózgu. Wyprzedzając komentarze co poniektorych to sam nie oglądam tv trwam ale jak babki i dziadki chcą ją oglądać to nie mam nic przeciwko.

~Bambi~

2012-11-25, 12:54
Z pojebańcami i ideologicznymi fanatykami potrafią rozmawiać tylko tacy sami fanatycy :roll:

think666

2012-11-25, 12:56
3:17 dobrze, 3:40 źle...

pakicito

2012-11-25, 13:09
Cytat:

wszyscy najężdzaja na tv trwam a nawet nie wiedzą jakie programy tam lecą. Ale media mainstremowe juz zrobiły pranie mózgu. Wyprzedzając komentarze co poniektorych to sam nie oglądam tv trwam ale jak babki i dziadki chcą ją oglądać to nie mam nic przeciwko.


gdzie do ch*ja, zobacz jak oni się witają - porażka
X