18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaczyna się i w Polsce

Dreamer • 2016-01-20, 16:53
Akcja z mojego rodzinnego miasta:
Cytat:

Imigrant z Bliskiego Wschodu chciał zgwałcić Polkę w Tarnobrzegu



Dodam, że to najstarszy kebab w mieście. Pracowała tam na okres wakacji w zeszłym roku moja znajoma. Wszystkie turasy tam mają jebla na punkcie lasek. Na szczęście w jej przypadku skończyło się na słownych zaczepkach i dosyć poniżających jak dla kobiety słowach. Po wakacjach zwolniła się bo nie mogła już na nich patrzeć. Najlepsze jest wynagrodzenie - 6zł/h i zapie**ol czasem po 15h do 3-4 rano.

Cały lokal zamknięty, ostatnio wisiały tam plomby policyjne.


Jak widać nie trzeba robić sobie wycieczki do Niemiec żeby się wzbogacić kulturowo dzięki jakiemuś ciapkowi.

ŹRÓDŁO

ginx2666

2016-01-21, 00:12
Założyć stronę w darknecie, upubliczniać zdjęcia i namiary na ciapaków, kto ma okazję - likwiduje problem, a "świadkowie" mordy w kubeł chyba, że chcą skończyć tak samo.

Masterof

2016-01-21, 00:23
Dreamer napisał/a:

Najlepsze jest wynagrodzenie - 6zł/h i zapie**ol czasem po 15h do 3-4 rano.



Najlepsze jest, że się znajdzie biały murzyn co w takich warunkach godzi się zapie**alać :hitler: A jak jeden się zwolni to jest 15 chętnych na to miejsce.

S...........ia

2016-01-21, 00:23
Reszta komentarzy dno, jeden pluje na drugiego zamiast trzymać się razem - żółte brzuchy!! co jak co ale parasole są z wami !

Don_Beck

2016-01-21, 11:44
jest to kebab kleopatra, zamkniety byl moze 3 dni a miasto ponad tydzien milczalo w tej sprawie... :roll:

Boss-man

2016-01-21, 11:46
Masterof napisał/a:



Najlepsze jest, że się znajdzie biały murzyn co w takich warunkach godzi się zapie**alać :hitler: A jak jeden się zwolni to jest 15 chętnych na to miejsce.



Dokładnie, przez takich debili są zarobki jakie są. Po co pracodawca ma płacić normalne pieniądze skoro jest setka debili na jedno miejsce za śmieszny ochłap. Jak można iść pracować za mniej niż 20zł netto ? To chyba minimalna płaca za którą da się przeżyć. Trzeba się szanować a nie siedzieć pół swojego życia tyrając jak p*zda za 6zł. k***a jak mi z rana ciśnienie skoczyło.

A co do kebabów, przecież to było do przewidzenia, że tak będzie a będzie tylko gorzej. Nikt, żaden kibol czy inny dres nie podniesie łapy na kebaba bo albo się będą bali odwetu albo przepisów państwa policyjnego, a oni dalej będą "dupczyć Polskie polki"

Policeman

2016-01-21, 13:42
Tak, a wy się dalej stołujcie u tych ciemniaków i nabijajcie im kabzę, by mogli po pracy chodzić na Polki do klubów i j***ć je w dupę. Głupi narodzie kochany

xannes

2016-01-21, 17:39
nigdy w zyciu nie jadlem kebaba od turasa czy innego szajbusa :) nie sponsorujcie tej ciemnoty :D

sm...........50

2016-01-21, 22:52
KrisCFC napisał/a:

No i co? Gdzie jesteście obrońcy Polski co to się zarzekaliście, że będziecie rozpie**alać każdego z nich jak w Polsce będą robić problamy? :->



no daj im trochę czasu, przed chwilą dopiero poszło info... litości!

wi...........on

2016-01-21, 23:52
I co na to Siarka?
Liczę na Was Panowie

bli3

2016-01-25, 15:34
w takich sytuacjach popieram wandalizm (jeśli ciapaki są właścicielami lokalu),
a jeśli wynajmują lokal - to jestem za siłowym rozwiązywaniem konfliktów.