18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Zaczyna się i w Polsce

Dreamer • 2016-01-20, 16:53
Akcja z mojego rodzinnego miasta:
Cytat:

Imigrant z Bliskiego Wschodu chciał zgwałcić Polkę w Tarnobrzegu



Dodam, że to najstarszy kebab w mieście. Pracowała tam na okres wakacji w zeszłym roku moja znajoma. Wszystkie turasy tam mają jebla na punkcie lasek. Na szczęście w jej przypadku skończyło się na słownych zaczepkach i dosyć poniżających jak dla kobiety słowach. Po wakacjach zwolniła się bo nie mogła już na nich patrzeć. Najlepsze jest wynagrodzenie - 6zł/h i zapie**ol czasem po 15h do 3-4 rano.

Cały lokal zamknięty, ostatnio wisiały tam plomby policyjne.


Jak widać nie trzeba robić sobie wycieczki do Niemiec żeby się wzbogacić kulturowo dzięki jakiemuś ciapkowi.

ŹRÓDŁO

Lololoney

2016-01-20, 17:14
Ahhhh Tarnobyl...
Sosnowiec podkarpacia...

Dreamer

2016-01-20, 17:20
@up
Mieszkasz w takiej dupie, że aż wstyd w profilu napisać...?

sars80

2016-01-20, 17:22
toś z tym sosnowcem pojechaaał.
w rzeszowie pamiętam dare, jeden z pierwszych kebsztyków. dastał taki wpie**ol pod grand hotelem, że już nie kumał, a jóż nieprzytomny przyjął strzała z buta na ryj. dziś wożą się q7kami
kupując kebaba dotujesz i osiedlasz araba, albo jak kto woli prawo szariatu

MaratHS

2016-01-20, 17:25
Wybiła godzina 19 zapraszamy na "Fakty"

"W Tarnobrzegu imigrant z bliskiego wschodu próbował zgwałcić polkę. Jak informuje prokuratura zgłoszono już molestowanie seksualne. Mężczyzna ma już postawiony zarzut popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Mężczyzna został aresztowany do rozwiązania sprawy. Z miejsca zdarzenia - Małgorzata Bolesna-Mordęga."


Szkoda że taki scenariusz faktów nigdy nie ujrzy światła dziennego. Ech... niezależne media kurka go mać.

Dreamer

2016-01-20, 17:30
[quote="sars80]dziś wożą się q7kami[/quote]

Z tego co pamiętam ten ciapatus wozi się BMW E46 porządnie zrobionym więc tak myślę, ze 20 kloców warta.

Gotti

2016-01-20, 17:34
Było napie**alać zawczasu a nie kebaba żryć po pijaku

beliar87

2016-01-20, 17:37
@Dreamer
który kebs zamknęli? saharę? czy ten koło sądu? bo dawno w tbg nie byłem ;)

Dreamer

2016-01-20, 17:41
beliar87 napisał/a:

@Dreamer
który kebs zamknęli? saharę? czy ten koło sądu? bo dawno w tbg nie byłem ;)



Obok sądu/hali targowej/alkoholi świata.

KrisCFC

2016-01-20, 18:51
No i co? Gdzie jesteście obrońcy Polski co to się zarzekaliście, że będziecie rozpie**alać każdego z nich jak w Polsce będą robić problamy? :->

gonzobdg

2016-01-20, 18:58
plomby policyjne?? a to jeszcze go nie spaliliście?

~Velture

2016-01-20, 19:01
KrisCFC napisał/a:

No i co? Gdzie jesteście obrońcy Polski co to się zarzekaliście, że będziecie rozpie**alać każdego z nich jak w Polsce będą robić problamy? :->


Spokojnie k***a. Daj nam zjeść kolację najpierw, k***a mać....

weezo

2016-01-20, 19:52
sars80 napisał/a:

toś z tym sosnowcem pojechaaał.
w rzeszowie pamiętam dare, jeden z pierwszych kebsztyków. dastał taki wpie**ol pod grand hotelem, że już nie kumał, a jóż nieprzytomny przyjął strzała z buta na ryj. dziś wożą się q7kami
kupując kebaba dotujesz i osiedlasz araba, albo jak kto woli prawo szariatu


A kupując słownik wzbogacasz swoje słownictwo i stajesz się inteligentniejszy, możesz też nie kupić słownika i kontynuować bycie j***nym debilem, twój wybór. :ciasteczkowy:

skelaw

2016-01-20, 23:53
a mnie w szkole za uprzedzenia wobec imigrantów posądzają...

grondir

2016-01-21, 00:01
@ sars 80 : bo się kupuje w pomarańczowej budce ( sami polacy sprzedają- polki konkretnie, niezłe dupeczki się trafiają ) a nie gorszej i do tego ciapackiej darze, żeby nabijać kabzę brudasom :lol: