18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachód Umiera docinek 473576

Bachowski • 2017-06-29, 23:31
Twit znaleziony w sieci. Grupa niedawno przybyłych matek z dziećmi położyła się na drodze i nikt nie wie co zrobić. Niestety nie wiem gdzie to dokładnie.

P.S. Nawet kręcić nie potrafią. Leżącą blokadę pionowym kadrem :homer:


Wiewór

2017-06-30, 08:57
Cara_Al_Sol napisał/a:

Asfalt na asflacie? :niggasmile:


No dokładnie. I jak zadzwonić na policję: "halo proszę tu przyjechać, asfalt leży na asfalcie".

Xian5

2017-06-30, 11:42
Dindu naffin

ksmpol

2017-06-30, 12:58
j***ne śmieci. Do kontenera wyj***ć i podpalić.

Policeman

2017-07-01, 09:57
ale wy k***a pie**olicie, aż oczy puchną. ch*ja byście zrobili, a nie przejechali. Za blokowanie ulicy - im się nic nie zrobi. Co więcej, przyjedzie policja, da im koce, wodę, jedzenie, potem w ośrodku pieniądze i bony do burdelu, żeby sobie spuścili z kija w jakąś Paulinę czy Monikę.

A wy? Wy byście stali i k***ili na małpy - to max, bo nie wierzę, że macie iq niższe od szympansa [w sumie może bardziej wątpię] by myśleć, że ot tak po czymś takim byście sobie wolno odjechali.

Aha, ludzie, którzy piszą coś o gomorach, drangettach i innych mafiach włoskich,- k***a kasztany, to właśnie oni sprowadzają do włoch imigrantów i biorą za to w ch*j hajsu, a rząd i policja udają, że nic nie widzą, bo siedzą w ich łapach.

realign

2017-07-02, 10:58
Bardziej wyj***ne mieć nie mogę.

Suchmistrz

2017-07-02, 16:43
tranzystor napisał/a:

Ostatnio był filmik z Rosji z uciekającym walcem. Dlaczego to się nie mogło wydarzyć na tej drodze?


Bo to nie w Rosji.

Arek3219

2017-07-02, 20:45
Europa zachodnia taka rozwinięta że asfalt sam się kładzie :kupa:

DużaPatelnia

2017-07-02, 22:24
Nikt nie wie co zrobić?Już ja wiem co zrobić :mrgreen: Ale niestety są świadkowie.Chociaż w sumie... :
-Halo, policja, ktoś przejechał po asfalcie
-Proszę Pana/Pani (żeby nie określać płci :-P ), asfalt służy do jeżdżenia.Dziękuję, do usłyszenia.

mrcichy90

2017-07-03, 09:51
Przecież przy takim korku, to przewaga liczebna robi się w momencie. Jeden z drugim by wysiadł, leżakom napie**olił i wywalił za barierki. Problem chwilowo rozwiązany. No ale nikt pierwszy do nich nie sapnie, bo raz, że w tłumie trudno o pierwszego odważnego - "czemu ja, jak może ktoś inny" a dwa, bo rasizm, faszyzm, ksenofobia. Świat na głowie stanął :/

fryc88

2017-07-03, 11:34
@up tak mi się też wydaje, że dość dużo ludzi tam się zebrało, za fraki i do rowu z drogi...Leżenie na jezdni? To jest rozum?

Jorgen88

2017-07-04, 22:22
jakby jebneli to by powiedzieli ze na drodze sie nie lezy i bez lipy