18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachary Rutherford chciał panią nożem dziabnąć

GeorgeHarvey1 • 2022-11-08, 23:21

Ale już nie będzie, bo go odwalili.Baltimore, Maryland

yankers

2022-11-09, 15:26
Wiewór napisał/a:

Po jakiego ch*ja szarpał zamek? Wystarczyło wcisnąć zwalniacz
To była egzekucja a nie interwencja



A co, widząc gościa z nożem w ręku leżącego na ofierze, miał go grzecznie poprosić o zejście czy może wystosować wniosek o odstąpienie od morderstwa kobiety?

Gościu na widok policji rzucił się na nią, ewidentnie chciał ją zabić, wiec dość szybko go powstrzymali ołowiem. Z takimi się nie negocjuje, takich się utylizuje na miejscu.
W takiej sytuacji nie ma zbyt dużo czasu na kalkulację, trzeba działać. Gdyby się nie rzucił na nią tylko stał z nożem i nie chciał się poddać, zapewne by to przeżył, bo by go podziurawili na tyle żeby spokojnie dożył procesu.

Kriski

2022-11-09, 16:30
fun88 napisał/a:

Co ty pie**olisz?! Krzyczał ze 3 razy, żeby rzucił nóż jak już dawno mu wypadł a później do ledwo dychającego typa który ma konwulsje z bólu krzyczy żeby się nie ruszał....



A co, miał mu na ucho szeptać?

Dominikku

2022-11-09, 16:39
Panowie nad ranem przejadą zamiatarką i chodnik jak nowy.

xalk

2022-11-09, 16:41
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale tam musialo jebac gownem od tego posranca. Mam na mysli tego panikarza, bo gliniarzem go nazwac nie mozna.





darek1234 napisał/a:

Tego policyjnego imbecyla musieli chyba wyciągnąć z łózka tuż przed orgazmem





KAOTIC.com napisał/a:

Te policyjne zjeby naprawdę potrzebują opieki psychiatrycznej. Wydzierają mordę, jak by ich żywcem ze skóry obdzierali. Panikują, jak baby. Wpadają w niekontrolowaną histerię. Niebezpieczni nawet dla samych siebie.



Co wy pie**olicie za głupoty j***ne barany. Krzyk to element psychologiczny, do tego dochodzi adrenalina. Tak są szkoleni i policjant zachował się wzorowo. Polskie nieroby jak zawsze wiedzą wszystko najlepiej o świecie i pierwsi gotowi do krytyki.

KA...........om

2022-11-09, 18:23
Kriski napisał/a:

koleś od noża to Tyree Moorehead aktualnie Morelead lat 46

Jakiego panikarza, wywalił magazynek prościutko w cel i poprawił pięknie. A krzyczy żeby go słychać było. Idź jeden z drugim postrzelać i potem mówić normalnie.
Smoluch się za furą chował jak tchórz.



Strzelałem. Wiem coś o tym. Taki typ nie nadaje się do policji, a już na pewno nie do używania broni ani do kontaktu z przestępcami i sytuacjami stresującymi.

Exclip napisał/a:

Ty to jak nasza antifa zła policje be itd, a jak widzisz zagrożenie pierwszy srasz po.majtach i wołasz policja. Idz spac



To że sam się tak zachowujesz nie oznacza, że ja też. Zdziwiłbyś się, jak bardzo nie sram po majtach, a wołania policji oduczyłem się w PL już w latach 90. To ja ganiam policjancików głównie na drogach, dokumentując ich wykroczenia drogowe (https://youtu.be/sCt6XSSe6t4). Poza tym już dawno przekonałem się, że polska policja (jak i polski wymiar niesprawiedliwości) bardziej chroni przestępców niż ofiary, a nierzadko sama jest zamieszana w działalność przestępczą.

qubajah

2022-11-09, 18:31
Układał się do minety a policeman zepsuł randkę :(

[

Układał się do minety a policeman zepsuł randkę  :(


Lam3rZ

2022-11-09, 18:37
buahahahah gosc wyj***l prawie caly magazynek, jeden pocisk zostal, zglasza "shot's" pauza, dobil ostatnim, "shot's fired", zajebisty glina :D

CZEPOT

2022-11-09, 20:18
Czym on w niego strzelał że po całym magazynku jeszcze nie chciał puścić noża? k***a pestkami z winogrona?

zbigniewz

2022-11-09, 20:29
Przecież i tak tego nie przeżyje to po co ma puszczać nóż?

NataliaW

2022-11-09, 23:29
Kriski napisał/a:

koleś od noża to Tyree Moorehead aktualnie Morelead lat 46

Jakiego panikarza, wywalił magazynek prościutko w cel i poprawił pięknie. A krzyczy żeby go słychać było. Idź jeden z drugim postrzelać i potem mówić normalnie.
Smoluch się za furą chował jak tchórz.



pie**olisz... Jak ktoś dostanie 5-6 kulek w bebechy to napewno panuje nad tym czy trzyma czy nie trzyma noża... Ten policjant to piszczaca p*zda że słaba psychiką

JohnyByrd

2022-11-10, 18:47
Najlepsze zastosowanie magazynka amunicji. Wzruszyłem się.

Wiewór napisał/a:

Po jakiego ch*ja szarpał zamek? Wystarczyło wcisnąć zwalniacz
To była egzekucja a nie interwencja



I świat stał się odrobinkę lepszy. Ta czarna małpa już nikogo nie napadnie z nożem, nikt nie będzie łożyć na jego nic nie warte życie w więzieniu. Dodatkowo zarobi trochę człowiek sprzątający ulice z padliny. Same plusy kolego.

kulawiec

2022-11-11, 03:05
Szkoda trochę, że na wyposażeniu nie mają miotaczy ognia, ale też fajnie.

Kaszakisza

2022-11-11, 19:13
Kriski napisał/a:

koleś od noża to Tyree Moorehead aktualnie Morelead lat 46

Jakiego panikarza, wywalił magazynek prościutko w cel i poprawił pięknie. A krzyczy żeby go słychać było. Idź jeden z drugim postrzelać i potem mówić normalnie.
Smoluch się za furą chował jak tchórz.



Schował się za furą bo ie chciał dostać rykoszetem o który nietrudno gdy wokoło sam beton.