18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachary Rutherford chciał panią nożem dziabnąć

GeorgeHarvey1 • 2022-11-08, 23:21

Ale już nie będzie, bo go odwalili.Baltimore, Maryland

Hetman_Wielki

2022-11-09, 04:52
z nożem, z plaskacza lepiej smakuje, znowu chodziło o r*chanie bo o co? co za kłab

zabijać gdy gęba nie moze wzbić sie na szczyty

Szczurosaw

2022-11-09, 05:21
Z czego oni strzelaja ze wywalaja caly magazynek w typa a tylko troche krwi upuści gdy np ktos na innych filmikach strzeli w typa a on nie ma nagle polowy glowy po postrzale z pistoletu?

BundyR

2022-11-09, 06:43
darek1234 napisał/a:

Tego policyjnego imbecyla musieli chyba wyciągnąć z łózka tuż przed orgazmem



A co miał robić, prosić i być moderatorem w konflikcie? Zaj***ł czarnego, co w tym złego

Heliar

2022-11-09, 06:51
darek1234 napisał/a:

Tego policyjnego imbecyla musieli chyba wyciągnąć z łózka tuż przed orgazmem



Oho miłośnik czarnych ku*asów.

GeorgeHarvey1

2022-11-09, 07:21
Kriski napisał/a:

koleś od noża to Tyree Moorehead aktualnie Morelead lat 46

Jakiego panikarza, wywalił magazynek prościutko w cel i poprawił pięknie. A krzyczy żeby go słychać było. Idź jeden z drugim postrzelać i potem mówić normalnie.
Smoluch się za furą chował jak tchórz.



Mea culpa...nie doczytalem

SebaD

2022-11-09, 07:45
KAOTIC.com napisał/a:

Te policyjne zjeby naprawdę potrzebują opieki psychiatrycznej. Wydzierają mordę, jak by ich żywcem ze skóry obdzierali. Panikują, jak baby. Wpadają w niekontrolowaną histerię. Niebezpieczni nawet dla samych siebie.



Co wy pieprzycie? Facet wkroczył do akcji, jak czarny atakował kobietę nożem. Raz, że wzorowe zachowanie, dwa że policjanci muszą się drzeć, żeby przy ewentualnej strzelaninie nikt im nie zarzucił, że nie było ostrzeżeń itp. Musi być głośna komenda, potem można strzelać. I była. Zobacz sobie kanał YT - https://www.youtube.com/c/PoliceActivity (zresztą ten film już tam jest) - ile tam jest komend do czarnych a oni nic.
A w ogóle praca policjanta w USA jest dużo bardziej stresująca niż w Polsce - tam strzelaniny są codziennością, policjanci są przygotowani, że każdy podejrzany może mieć broń (co w ich warunkach nie jest trudne).
No i słynne przysłowie - lepiej być sądzonym przez 3 jak niesionych przez 6.

Takafura

2022-11-09, 07:57
SebaD napisał/a:

A w ogóle praca policjanta w USA jest dużo bardziej stresująca niż w Polsce - tam strzelaniny są codziennością, policjanci są przygotowani, że każdy podejrzany może mieć broń (co w ich warunkach nie jest trudne).
No i słynne przysłowie - lepiej być sądzonym przez 3 jak niesionych przez 6.


Dla mnie było zaskoczeniem że przez całą służbę w policji statystycznie tylko raz ma okazję strzelać do człowieka. Oglądając sadola nabrałem przekonania że przynajmniej co kwartał....

marmar

2022-11-09, 08:48
Kriski napisał/a:

Smoluch się za furą chował jak tchórz.



Też pie**olisz :)

Nawet mu ten drugi kazał się schować. Przecież Ci ludzie są szkoleni z tego co się może odj***ć w trakcie takiej akcji. A co jak nagle z budynku kolega tego nożownika zacznie strzelać w tego pierwszego policjanta? Jakby tam stali obaj, to ich rozjebie, a potem dokończy z laską co tam planowali. A w ten sposóbk pod ostrzałem będzie tylko jeden policjant, a drugi będzie miał w tym momencie znacznie lepszą pozycję, zeby ostrzelać napastnika i przekazać przez radio co się dzieje.

Ale nie k***a, mądry zza ekranu, wszystko by lepiej zrobił :D

squach

2022-11-09, 08:52
Gość dostał2 magazynki, a ten drze mordę żeby rzucił nóż :DDDDDDD No k***a parodia in juesej. ;D

Amg19

2022-11-09, 09:17
Drogie dzieci. Byłem w US 3 krotnie (w sumie rok) i pamiętam jedno. murzyny drą pyski zawsze i wszędzie więc jak się do niego miał zwracać? Szeptem?

ibrahim

2022-11-09, 09:27
I tak powinno być w normalnym państwie prawa. Nie to, co w tej zyebanej yudejsko-komunistycznej polandii.

fun88

2022-11-09, 10:34
Kriski napisał/a:

koleś od noża to Tyree Moorehead aktualnie Morelead lat 46

Jakiego panikarza, wywalił magazynek prościutko w cel i poprawił pięknie. A krzyczy żeby go słychać było. Idź jeden z drugim postrzelać i potem mówić normalnie.
Smoluch się za furą chował jak tchórz.



Co ty pie**olisz?! Krzyczał ze 3 razy, żeby rzucił nóż jak już dawno mu wypadł a później do ledwo dychającego typa który ma konwulsje z bólu krzyczy żeby się nie ruszał....

Exclip

2022-11-09, 11:51
KAOTIC.com napisał/a:

Te policyjne zjeby naprawdę potrzebują opieki psychiatrycznej. Wydzierają mordę, jak by ich żywcem ze skóry obdzierali. Panikują, jak baby. Wpadają w niekontrolowaną histerię. Niebezpieczni nawet dla samych siebie.



Ty to jak nasza antifa zła policje be itd, a jak widzisz zagrożenie pierwszy srasz po.majtach i wołasz policja. Idz spac

Wiewór

2022-11-09, 12:24
Po jakiego ch*ja szarpał zamek? Wystarczyło wcisnąć zwalniacz

To była egzekucja a nie interwencja

neo001

2022-11-09, 13:31
Wiewór napisał/a:

Po jakiego ch*ja szarpał zamek? Wystarczyło wcisnąć zwalniacz
To była egzekucja a nie interwencja



Właśnie po to, żeby jednego zjeba było mniej na świecie. Martwy do sądu go nie poda :lol: