18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabytkowy opuszczony młyn w Wielkopolsce 'Grainy Dust'

addic7ed • 2013-12-07, 15:11
Kolejna eksploracja na koncie, tym razem odwiedziłem zabytkowy opuszczony młyn w Wielkopolsce.
Młyn ten po dziś dzień jest praktycznie w pełni wyposażony. Ku mojemu zdziwieniu nadal można w nim znaleźć zabytkowe maszyny, niektóre posiadają tabliczki znamionowe. Wnętrza praktycznie całe wykonane z drewna co nadaje temu miejscu fajnego niepowtarzalnego klimatu.
Prawdopodobnie młyn ten przestał funkcjonować jakieś 3-4 lata temu.
Zapraszam do oglądania zdjęć :)

******
Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl

******






siusiaczek86

2013-12-07, 15:19
O proszę coś innego widzę :)

cl...........er

2013-12-07, 15:21
Dawaj następne zdjęcia :D , a ja nie wyjawię, gdzie on się znajduje, bo jeszcze go rozgrabią.

Empirial

2013-12-07, 15:28
to jest tak bardzo sadystyczne... że strasze tym dzieci...

addic7ed

2013-12-07, 15:36
clubber napisał/a:

Dawaj następne zdjęcia :D , a ja nie wyjawię, gdzie on się znajduje, bo jeszcze go rozgrabią.



Z racji na lokalizację ciężko by było go rozgrabić ale dla chcącego nic trudnego :) Wrzucę więcej wieczorkiem jak znajdę trochę czasu.

FrasQs

2013-12-07, 16:08
Empirial napisał/a:

to jest tak bardzo sadystyczne... że strasze tym dzieci...



Sadystyczne to jest to co rząd zrobił z gospodarką w tym kraju. :)

siusiaczek86

2013-12-07, 18:00
FrasQs napisał/a:



Sadystyczne to jest to co rząd zrobił z gospodarką w tym kraju. :)



Święta racja, święta racja! Wszystkie zakłady czy to małe, czy duże umierają bądź umarły lub zostały przejęte przez obcy kapitał ;/

addic7ed

2013-12-07, 23:35
siusiaczek86 napisał/a:

Będą jeszcze inne fotki ??



Spoko jeszcze będą foty :) niech temat się trochę "przegryzie".

MICHALANIOLDZIWKO

2013-12-08, 06:34
Lubuska fabryka wag - do dzis najlepsze wagi na swiecie jak dla mnie. :)
Czesto ogladam Twoje tematy,nie tylko na Sadolu i jako, ze jestem polaczkiem interesuje mnie jedna kwestia.Duzo siana Ci idzie na te podroze ? Pytam z ciekawosci i polaczkowej zazdrosci. ;)

addic7ed

2013-12-08, 09:27
MICHALANIOLdz**kO napisał/a:

Lubuska fabryka wag - do dzis najlepsze wagi na swiecie jak dla mnie. :)
Czesto ogladam Twoje tematy,nie tylko na Sadolu i jako, ze jestem polaczkiem interesuje mnie jedna kwestia.Duzo siana Ci idzie na te podroze ? Pytam z ciekawosci i polaczkowej zazdrosci. ;)



Witam, no powiem Ci tak zapewne ceny paliwa obce Ci nie są a jeśli podróżuję sam (auto na bene 1.8l) to mnie zżera koszt ale jak się uda to lecimy w PL z kumplem co ma auto na gaz i wtedy koszt spada drastycznie. Tak samo jest z wyjazdami zagranicznymi.
Tak naprawdę jedyne co mnie czasem powstrzymuje przed wypadem w fajne miejsce to hajs no i czas a teraz jeszcze krótki dzień :)

larka1617

2013-12-08, 11:40
czlowieku wez juz sobie odpusc to rybie oko. robisz fajna rzecz, ale ten efekt wszystko psuje.

MICHALANIOLDZIWKO

2013-12-08, 13:24
addic7ed napisał/a:



Witam, no powiem Ci tak zapewne ceny paliwa obce Ci nie są a jeśli podróżuję sam (auto na bene 1.8l) to mnie zżera koszt ale jak się uda to lecimy w PL z kumplem co ma auto na gaz i wtedy koszt spada drastycznie. Tak samo jest z wyjazdami zagranicznymi.
Tak naprawdę jedyne co mnie czasem powstrzymuje przed wypadem w fajne miejsce to hajs no i czas a teraz jeszcze krótki dzień :)


Gratuluje pomyslu na zajebista zajawke. :) Sam uwielbiam opuszczone i zrujnowane miejscowki.Ogladajac takie zdjecia az samemu chce sie gdzies wyskoczyc.