18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabytkowy opuszczony młyn w Wielkopolsce 'Grainy Dust'

addic7ed • 2013-12-07, 15:11
Kolejna eksploracja na koncie, tym razem odwiedziłem zabytkowy opuszczony młyn w Wielkopolsce.
Młyn ten po dziś dzień jest praktycznie w pełni wyposażony. Ku mojemu zdziwieniu nadal można w nim znaleźć zabytkowe maszyny, niektóre posiadają tabliczki znamionowe. Wnętrza praktycznie całe wykonane z drewna co nadaje temu miejscu fajnego niepowtarzalnego klimatu.
Prawdopodobnie młyn ten przestał funkcjonować jakieś 3-4 lata temu.
Zapraszam do oglądania zdjęć :)

******
Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl

******






Magiczny.

2013-12-08, 13:39
hah uwielbiam industrial ;) Leci piwko!

addic7ed

2013-12-08, 13:46
Magiczny. napisał/a:

hah uwielbiam industrial ;) Leci piwko!



Dzięki Magiczny :) Pozdrawiam

larka1617 napisał/a:

czlowieku wez juz sobie odpusc to rybie oko. robisz fajna rzecz, ale ten efekt wszystko psuje.



Kwestia gustu. Ja nie robię zdjęć do książki a jeśli używam już rybie oko to staram się zachować proporcje na miejscówce w sensie, że część fot takich, część takich wsio.

kooostka

2013-12-08, 20:27
Ha! No i tutaj nawet pojawiają się urbexy!
Pozdrowienia od
GraveEncountersPl ;)

addic7ed

2013-12-08, 20:35
kooostka napisał/a:

Ha! No i tutaj nawet pojawiają się urbexy!
Pozdrowienia od
GraveEncountersPl ;)



Urbexy są wszędzie :) Pozdrawiam Encountersów! :)




siusiaczek86

2013-12-09, 14:54
A ten młyn posiada jakiegoś właściciela czy po prostu niszczeje i jest pozostawiony sam sobie ?

Kaszakisza

2013-12-10, 03:49
Pisz dokładnie, że to w Buku jest. :p Kilkanaście kilometrów dalej (w Dusznikach) też stał taki młyn, był nawet czasem używany. Tylko właścicielowi się znudził, postanowił go spalić i jebnął na jego miejscu blok...