18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Zaburzony emocjonalnie" dźgną panią ratownik.

UrShadow • 2023-07-21, 12:05
Panu „zaburzonemu emocjonalnie” nie spodobało się, że jedzie karetką do szpitala i przed ichnim SORem dźgną kilka razy 25 letnią panią ratownik.
Na filmie darcie się pani ratownik po zdarzeniu.

Info


Źródło

PS. Pozdrawiam ratowników medycznych, oby jak najmniej takich przypadków.

PabloSkills

2023-07-21, 12:12
Co za zj***ny kierownik kamery.

dennissliwa

2023-07-21, 12:15
Typa powinni zabrać odrazu do utylizacji...

~Velture

2023-07-21, 12:16
Ile wy k***a macie lat? Wakacje w gimbazie się zaczęły?
Co to k***a "dźgną"?
Od tygodnia coraz większy wysyp osób które nie potrafią odmieniać czasowników.
DŹGNĄ k***a...

flejtuch

2023-07-21, 12:25
To teraz solidarnie wszyscy lekarze powinni mu odmawiać leczenia lub jeśli się podejmą to robić to aby zadać mu najwięcej bólu..

Autor

2023-07-21, 12:27
~VeIture napisał/a:

Ile wy k***a macie lat? Wakacje w gimbazie się zaczęły?
Co to k***a "dźgną"?
Od tygodnia coraz większy wysyp osób które nie potrafią odmieniać czasowników.
DŹGNĄ k***a...



Taki mamy k***a Świat. Wymyślili dysleksję, dysortografię, dyskalkulię.
Kiedyś dostałeś 15 razy liniałem na dupsko, wezwali ci rodziców do szkoły, w domu ojciec poprawił i nagle zacząłeś przyswajać wiedzę.
Dziś durnie produkują "kalekich" i jeszcze na to znajdują ww. uzasadnienie. Może nie były to najlepsze metody, ale na pewno skuteczne. A jak nie skutkowały, to trafiałeś do klasy lub szkoły specjalnej. Dziś tak nie wolno...

~REsadER

2023-07-21, 12:33
"Zaburzony emocjonalnie" dźgną panią ratownik.

materiał torpeda!! temat, opis... oglądajcie do końca, trzyma w napięciu :-D

UrShadow

2023-07-21, 12:34
~VeIture napisał/a:

Ile wy k***a macie lat? Wakacje w gimbazie się zaczęły?
Co to k***a "dźgną"?
Od tygodnia coraz większy wysyp osób które nie potrafią odmieniać czasowników.
DŹGNĄ k***a...




No nie wiem, „Polska język, trudna język”

~Velture

2023-07-21, 12:50
UrShadow napisał/a:

No nie wiem, „Polska język, trudna język”



Czego k***a nie wiesz?
MNIE dźgną (oni w przyszłości mnie wezmą i dźgną). To jedyne poprawne zastosowanie "DŹGNĄ".

Ja pie**ole... dałeś mi k***a obrazek na którym to masz i nawet nie potrafiłeś... ja pie**ole...

Niech mi ktoś powie, że on trolluje z wiekiem 24 lata w profilu.

Autor

2023-07-21, 12:50
UrShadow napisał/a:

No nie wiem, „Polska język, trudna język”



ONI DŹGNĄ.

SizzleMyDizzle

2023-07-21, 12:53
~VeIture napisał/a:


DŹGNĄ k***a...



Może to jak w reklamie frugo, "DŹGY od natury" :D


rexo8

2023-07-21, 12:56
Film spoko, ale DŹGNĄ jest znacznie lepsze

Anal_Intruder_69

2023-07-21, 13:12
UrShadow napisał/a:

No nie wiem, „Polska język, trudna język”



Nie kompromituj się już, bo to aż szkoda słów. Nie lepiej było się wyłgać, że zrobiłeś literówkę i zjadło ci literkę "Ł"? A teraz już po ptokach, samozaoranie level master. I jeszcze kozaczy, uważa się za mądralę :lol: Chciał się pochwalić wygooglowaną "wiedzą" z pierwszej klasy podstawowej, że zna słówko i umie pisać. Stary cep, który musi się dowartościowywać pisaniem słówek, ale nawet tego nie umie, nie mówiąc o przyjęciu na klatę konstruktywnej krytyki. Teraz będzie pisał, że firefoxik mu nie podkreślił, więc biedaczek nie wiedział, że w tym kontekście nie można użyć tego słowa...

Ja jebię, co za upadek, żal mi ciebie, musisz mieć strasznie gówniane życie. Ogarnij się.

TRQPL

2023-07-21, 13:29
VeIture napisał/a:

Czego k***a nie wiesz?
MNIE dźgną (oni w przyszłości mnie wezmą i dźgną). To jedyne poprawne zastosowanie "DŹGNĄ".
Ja pie**ole... dałeś mi k***a obrazek na którym to masz i nawet nie potrafiłeś... ja pie**ole...
Niech mi ktoś powie, że on trolluje z wiekiem 24 lata w profilu.



On troluje tak naprawde ma 10 lat

UrShadow

2023-07-21, 13:33
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nie kompromituj się już, bo to aż szkoda słów. Nie lepiej było się wyłgać, że zrobiłeś literówkę i zjadło ci literkę "Ł"? A teraz już po ptokach, samozaoranie level master. I jeszcze kozaczy, uważa się za mądralę Chciał się pochwalić wygooglowaną "wiedzą" z pierwszej klasy podstawowej, że zna słówko i umie pisać. Stary cep, który musi się dowartościowywać pisaniem słówek, ale nawet tego nie umie, nie mówiąc o przyjęciu na klatę konstruktywnej krytyki. Teraz będzie pisał, że firefoxik mu nie podkreślił, więc biedaczek nie wiedział, że w tym kontekście nie można użyć tego słowa...
Ja jebię, co za upadek, żal mi ciebie, musisz mieć strasznie gówniane życie. Ogarnij się.



Jprd, dramat, dopiero teraz się skapnąłem o co chodzi o literę "ł". Jestem j***nym analfabetą.

VeIture napisał/a:

Czego k***a nie wiesz?
Niech mi ktoś powie, że on trolluje z wiekiem 24 lata w profilu.


Odbiorę ci wiarę w przyszłość ludzkości, nie trolluję.