18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Zaburzony emocjonalnie" dźgną panią ratownik.

UrShadow • 2023-07-21, 12:05
Panu „zaburzonemu emocjonalnie” nie spodobało się, że jedzie karetką do szpitala i przed ichnim SORem dźgną kilka razy 25 letnią panią ratownik.
Na filmie darcie się pani ratownik po zdarzeniu.

Info


Źródło

PS. Pozdrawiam ratowników medycznych, oby jak najmniej takich przypadków.

etech9403

2023-07-22, 01:38
~VeIture napisał/a:

Ile wy k***a macie lat? Wakacje w gimbazie się zaczęły?
Co to k***a "dźgną"?
Od tygodnia coraz większy wysyp osób które nie potrafią odmieniać czasowników.
DŹGNĄ k***a...



chciał napisać "DŹGNOŁ" :D

Spar1988

2023-07-22, 09:10
Beka zostać sadolowym kretynem przez literkę Ł ^^ a teraz leć dźgnąć słownik pwn

angel_punx

2023-07-22, 15:05
Czy wy jesteście poj***ni?. Filmik o asfalcie który pociął pomagającą bu babkę a wy się mało nie pozabijacie o pisownię jakiegoś poj***nego wyrazu. Jak my Polacy mamy się trzymać razem jak takie gówno potrafi was skłócić?.

GerardBacher

2023-07-22, 15:35
angel_punx napisał/a:

Czy wy jesteście poj***ni?. Filmik o asfalcie który pociął pomagającą bu babkę a wy się mało nie pozabijacie o pisownię jakiegoś poj***nego wyrazu. Jak my Polacy mamy się trzymać razem jak takie gówno potrafi was skłócić?.



Zamknij się tam lewacki punku

:mrgreen:

A tak serio, zauważyłem od jakiegoś czasu że to co się dzieje w komentarzach na sadolu jest ewenementem, nigdzie czy na wykopie czy YT, nie spotkałem się z tym że przez kilka stron chłopy dyskutują o zj***nej literówce jakby to miało najważniejsze znaczenie przy znalezisku

:roll:

Dramat k***a

angel_punx

2023-07-22, 18:34
GerardBacher napisał/a:

Zamknij się tam lewacki punku

A tak serio, zauważyłem od jakiegoś czasu że to co się dzieje w komentarzach na sadolu jest ewenementem, nigdzie czy na wykopie czy YT, nie spotkałem się z tym że przez kilka stron chłopy dyskutują o zj***nej literówce jakby to miało najważniejsze znaczenie przy znalezisku

Dramat k***a



A czy to z zasady punk ma być lewacki?. Ksywę mam z lat młodości, dawno temu to było. Poglądy mam swoje, nie prawej lub lewej strony.

Jiddish

2023-07-22, 19:54
~VeIture napisał/a:

Ile wy k***a macie lat? Wakacje w gimbazie się zaczęły?
Co to k***a "dźgną"?
Od tygodnia coraz większy wysyp osób które nie potrafią odmieniać czasowników.
DŹGNĄ k***a...



Dźgną to dźgną na h*j drąrzyć temat.

opółnocyuciebie

2023-07-22, 21:26
Jiddish napisał/a:

Dźgną to dźgną na h*j drąrzyć temat.



k***a nie! Nie da się tego pomylić! Trzeba być j***nym przegrywem, żeby nie znać języka polskiego, chociaż podstaw! :oops:

MysteryMan

2023-07-22, 23:34
A to trzeba być k***ą żeby zaatakować ratownika

kothletino

2023-07-23, 13:54
Ten co sie wk***ił hahaha... Velture nie spinaj się tak bo wylewu dostaniesz. :krejzi:

UrShadow

2023-07-31, 17:22
Update, Julia Fatum released from hospital: