18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabrał mnie do ekskluzywnej restauracji

~Angel • 2018-08-08, 08:49
Wiec szybko mu się odwdzięczę


aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-08, 08:55
Oj "ludziom" to pie**oli się w głowie.
Takim zjebom powinno się zafundować gratis wycieczkę. W jedną stronę, nie wiem, Antarktyda, Kamczatka, centralna Amazonia.

~Velture

2018-08-08, 09:06
Widzicie? Miała bolca i nie dostała pie**olca!

DzidaZawodnik

2018-08-08, 09:38
j***ni podludzie powinni ich publicznie wychłostać dla przykładu za zezwierzęcenie.

freaky

2018-08-08, 10:32
Odpie**olcie się już od tych pracowników maka. Praca jak każda inna :amused:

Moby_Dick

2018-08-08, 10:36
Hranipex napisał/a:

Oj "ludziom" to pie**oli się w głowie.
Takim zjebom powinno się zafundować gratis wycieczkę. W jedną stronę, nie wiem, Antarktyda, Kamczatka, centralna Amazonia.



DzidaZawodnik napisał/a:

j***ni podludzie powinni ich publicznie wychłostać dla przykładu za zezwierzęcenie.



Rude zapryszczone prawiczki, czy zwykłe gejki prawiczki z Was?

pkh

2018-08-08, 10:41
@up: po prostu normalni ludzie którzy mają jakieś zasady i nie zachowują się jak zwierzęta?

Cara_Al_Sol

2018-08-08, 10:54
Tacy biali, jednak tacy czarni...
...Ech.

Mors_Nigra

2018-08-08, 12:36
@pkh
> normalni ludzie którzy mają jakieś zasady i nie zachowują się jak zwierzęta
> chcą wysyłać ludzi do obozów koncentracyjnych lub publicznie ich lać
Wybierz jedno.

Justynka99

2018-08-08, 12:38
pkh napisał/a:

@up: po prostu normalni ludzie którzy mają jakieś zasady i nie zachowują się jak zwierzęta?



I jednocześnie bardzo zazdroszczą tym, którzy potrafią się bawić.

Zezrox987

2018-08-08, 13:12
Justynka99 napisał/a:



I jednocześnie bardzo zazdroszczą tym, którzy potrafią się bawić.



Idąc twoim tokiem myślenia, to ćpuny aż odlatują z nadmiaru zabawy

fannadil

2018-08-08, 13:14
Justynka99 jeśli to jest dobra zabawa to gratuluje sp***olenia umysłowego, widocznie wychowałaś się w podobnej patologii

Wiewór

2018-08-08, 13:14
Polskie katoliki r*chają się tylko w celu prokreacji. Zawsze bez zabezpieczenia, po ciemku i broń boże, żeby nie czerpać przyjemności bo grzech. I należy pamiętać, że finał zawsze w pipce bo jak się uleje poza to znowu grzech. W dupkę nie wolno bo też grzech. Przej***ne.
Także dla polskiego katolika odrobina perwersji to grzech niesłychany. Seks jest fuj a pam buk to wymyślił r*chanie i teraz za nie każe.

I należy odróżniać katolika od polskiego katolika bo to nie to samo.

Justynka99

2018-08-08, 13:32
fannadil napisał/a:

Justynka99 jeśli to jest dobra zabawa to gratuluje sp***olenia umysłowego, widocznie wychowałaś się w podobnej patologii


Dobra zabawa to taka, która bawi uczestniczących w niej. Oczywiście pod warunkiem nie wyrządzania krzywdy osobom trzecim, a więc jak najbardziej spełnia to definicję dobrej zabawy. Ahmedom nic do tego - również tym katolickim.

fannadil

2018-08-08, 13:43
nie ma to jak mieszać religie do tematu w którym nie ma ona nic do rzeczy

po prostu pewne zachowania odróżniają nas od zwierząt, a jak dla mnie to możesz się i r*chać na ulicy

Justynka i po raz kolejny pokazujesz jak masz ograniczone horyzonty a skąd wiesz czy w tym przybytku nie było dajmy na to dzieci, więc stosując Twoją piękna definicje dobrej zabawy jakaś krzywda w młodym umyśle może powstać :roll: