18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo

Ha...........ng • 2012-10-02, 23:22
Kiedyś za młodu nie chciałem iść do szkoły i wsadziłem termometr do herbaty. Niestety herbata miała over 9000 stopni i termometr pękł. Nie chciałem dostać po dupie więc wyj***łem termometr za szafę (pewnie dalej tam leży). Potem babcia weszła do pokoju i spytała czy mam temperaturę. Ja mówię, że nie i, że odłożyłem termometr już babciu. No to babcia se siadła i patrzy jak wpie**alam śniadanie. I w pewnym momencie pyta się "a herbatki czemu nie pijesz, nie dobra?". Ja jej na to, że właśnie jakaś dziwna. Więc babcie podeszła, wzięła kubek, spróbowała, uznała, że normalnie smakuje i, że sama wypije. I niestety wypiła ;_; Niedługo po tym nie miałem już babci. Dostała krwotoku w przewodzie pokarmowym i przestała jeździć na rowerze. Lekarze uznali, że to jakiś wyjątkowo duży wrzód pękł. Do dziś tylko ja znam prawdę i nikomu o tym nie mówiłem.

olex

2012-10-02, 23:23
Ładnie odj***łeś, dzwonie na psy heh

An...........kh

2012-10-02, 23:31
Z takimi postami to lepiej na Onion Forum :szczerbaty:

Gebofon

2012-10-02, 23:34
Samosia ma swoich gimbusów i spedalone towarzystwo. Sadistic ma pojebów i oprawców...

..a babcia niech sobie elegancko spoczywa,piwo! :)

bartekmmm

2012-10-02, 23:35
Powinieneś zacząć:
"Dawno, dawno temu, za górami, za lasami..."

JebaćLudzi

2012-10-02, 23:37
Coś ty k***a zrobił,bandyto ty jeden :D ???!!!!

fr...........07

2012-10-02, 23:45
No to żeś babci załatwił wcześniejszą podróż do krainy wiecznych łowów... :D

TamGdzies

2012-10-03, 00:13
...ta, 9000 stopni. Taka herbatke tylko Chuck Norris wypije :)

knoks

2012-10-03, 00:40
To musiałeś mieć pie**olny ten termometr jakieś dobre 10 kilo tej rtenci musiało być by babunie killlim...

Radysh

2012-10-03, 00:47
Kiedyś, za młodu nie chciałem iść do szkoły i wsadziłem termometr do herbaty.
Niestety, herbata miała over 9000 stopni i termometr pękł.
Nie chciałem dostać po dupie więc wyj***łem termometr za szafę (pewnie dalej tam leży).
Potem, babcia weszła do pokoju i spytała czy mam temperaturę? Ja mówię, że nie i że odłożyłem termometr. No, to babcia se siadła i patrzy jak wpie**alam śniadanie.
W pewnym momencie pyta mnie, herbatki czemu nie pijesz, nie dobra?". Ja jej na to, że właśnie jakaś dziwna.
Więc babcie podeszła, wzięła kubek, spróbowała, uznała, że normalnie smakuje i, że sama wypije. I niestety wypiła ;_; Niedługo po tym nie miałem już babci.
Dostała krwotoku w przewodzie pokarmowym i przestała jeździć na rowerze.
Lekarze uznali, że to jakiś wyjątkowo duży wrzód pękł. Do dziś tylko ja znam prawdę i nikomu o tym nie mówiłem.

Nie mówcie radyszowi, że na szybko poprawiałam!

ZARAZA PLAMISTA

PS Co należy zrobić jak się idzie kąpać? Wylogować się k***A! ;)

Radysh Phyyyf... Zieeew....

ti...........ax

2012-10-03, 01:03
Hacerking napisał/a:

Kiedyś za młodu nie chciałem iść do szkoły i wsadziłem termometr do herbaty. Niestety herbata miała over 9000 stopni i termometr pękł. Nie chciałem dostać po dupie więc wyj***łem termometr za szafę (pewnie dalej tam leży). Potem babcia weszła do pokoju i spytała czy mam temperaturę. Ja mówię, że nie i, że odłożyłem termometr już babciu. No to babcia se siadła i patrzy jak wpie**alam śniadanie. I w pewnym momencie pyta się "a herbatki czemu nie pijesz, nie dobra?". Ja jej na to, że właśnie jakaś dziwna. Więc babcie podeszła, wzięła kubek, spróbowała, uznała, że normalnie smakuje i, że sama wypije. I niestety wypiła ;_; Niedługo po tym nie miałem już babci. Dostała krwotoku w przewodzie pokarmowym i przestała jeździć na rowerze. Lekarze uznali, że to jakiś wyjątkowo duży wrzód pękł. Do dziś tylko ja znam prawdę i nikomu o tym nie mówiłem.



Jack Daniel's

2012-10-03, 01:57
Herbata o temperaturze "over 9000 stopni", tja... a Polska to kraj dostatni, bez korupcji i księży pedofilii.

Stew

2012-10-03, 02:03
Czy tylko ja jestem takim zwyrolem i przeczytałem:

"Kiedyś za młodu nie chciałem iść do szkoły i wsadziłem termometr w dupę?"

Ja pie**ole, za dużo sadistica...

Szoqn

2012-10-03, 02:36
Fajny tekst, idealnie pasuje do tej strony, ale nie, chmara debili już okupuje oklepane teksty, bo się nie podoba i powinno być w xxx, albo xyz. Idźcie w ch*j, 99% z niezadowolonych to Ci, którzy NIGDY nic nie wrzucają, bo Ci, którym się to zdarza wiedzą, że czasem można się przeliczyć. PIWO