18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo Adama Toledo

Hyena83 • 2021-04-18, 18:08
Chicago. Policjant śmiertelnie postrzelił Adama Toledo. Nagranie pokazuje, że 13-latek miał uniesione ręce




Do tragicznego zdarzenia doszło 29 marca o godz. 2.30 w nocy w Little Village, jednym z osiedli Chicago zamieszkiwanym głównie przez społeczność meksykańską. Policja chciała zatrzymać Adama Toledo i towarzyszącego mu 21-letniego Rubena Romana po otrzymaniu zgłoszenia o strzelaninie w okolicy. Według śledczych to właśnie Roman oddał kilka strzałów w kierunku przejeżdżającego samochodu. Mężczyzna został później zatrzymany.

Na filmie widać, jak funkcjonariusz goni w alejce 13-letniego Toledo. W pewnym momencie nastolatek zatrzymuje się, a Stillman nakazuje mu "pokazać ręce", a po chwili krzyczy: "Rzuć to". Wtedy pada strzał, a Toledo osuwa się na ziemię. Policjant podchodzi do niego, a później pyta, gdzie został postrzelony i wzywa karetkę. Pomimo reanimacji, chłopiec umiera.





Znaleziono przy nim broń, lecz on zdążył się obrócić, upuścić broń i jeszcze podnieść ręce do góry. Ocenę pozostawiam Wam

Syn_Milionera

2021-04-18, 20:25
Wymowna bluza z napisem "Just do it" he he he
Skoro w wieku 13 lat zapie**alał z bronią to nic dobrego by z niego nie wyrosło.

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-18, 20:33
Hyena83 napisał/a:

To najlepsze co znalazłem.
Film został upubliczniony po dwóch tygodniach dopiero



Ja tam widze gościa, który gwałtowanie się odwraca wyciągając ręce w stronę policjanta. A skoro wiem, że ma przy sobie broń, to według mnie on się odwraca, żeby go odstrzelić. I ch*j mnie intersuje, że ma 13 lat, jak również ch*j mnie interesuje, że on tą broń dopiero co rzucił na ziemię, ch*j mnie interesuje, że tobię się wydaje co innego,
Policjant dostał raport o strzelaninie i podejrzanych dwóch osobnikach z bronia, goni jednego, któy nie reaguje na wezwania do zatrzymania, nie reaguje na wezwania do porzucenia broni i nie reaguje na wezwania po poddania się. Po kilku sekundach gwałtownie sie odwraca i ... pyk.... jednego debila mniej na ulicy.
A na deser masz ode mnie inną klatke z tego samego filmu- ja wybrałem taką, która mniej pasuje do twojej teorii:



I teraz powiedz- ma coś w ręku czy nie...?

Noside

2021-04-18, 20:37
Uzbrojony gnój obraca się wyciągając broń i znowu jacyś idioci szczekają.
Gdyby chciał się poddać to by się zatrzymał od razu i jej nie wyciągał.
W dodatku upuścił ją dopiero kończąc obrót, w ostatniej chwili, kiedy zobaczył lufę pistoletu i pojął, że nie ma żadnych szans.
Było już za późno. Policjant wyrwał chwasta i chwała mu za to.

Recydywista

2021-04-18, 20:48
ch*j w niego, jeżeli miał broń i uciekal nie powinien mieć szansy się odwrócić.

Hyena83

2021-04-18, 20:49
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ja tam widze gościa, który gwałtowanie się odwraca wyciągając ręce w stronę policjanta. A skoro wiem, że ma przy sobie broń, to według mnie on się odwraca, żeby go odstrzelić. I ch*j mnie intersuje, że ma 13 lat, jak również ch*j mnie interesuje, że on tą broń dopiero co rzucił na zimię, ch*j mnie interesuje, że tobię się wydaje co innego,
Policjant dostał raport o strzelaninie i podejrzanych dwóch osobnikach z bronia, goni jednego, któy nie reaguje na wezwania do zatrzymania, nie reaguje na wezwania do porzucenia broni i nie reaguje na wezwania po poddania się. Po kilku sekundach gwałtownie sie odwraca i ... pyk.... jednego debila mniej na ulicy.
A na deser masz ode mnie inną klatke z tego samego filmu- ja wybrałem taką, która mniej pasuje do twojej teorii:
I teraz powiedz- ma coś w ręku czy nie...?



Ja nic nie oceniam. Każdy z wypowiadających się tutaj po części ma rację i tyle. Zapodałem tylko filmik, no... i może niepotrzebnie dodałem ostatnie zdanie w temacie pod filmikiem. :idzwch*j:
Tak to temat świeżonka :-D

John-Flopp

2021-04-18, 21:03
Hyena83 napisał/a:

To najlepsze co znalazłem.
Film został upubliczniony po dwóch tygodniach dopiero



Człowieku... a gdzie reszta materiału już po zdarzeniu gdzie widać jak gówniak wyrzuca za płot pistolet? Dobrze w ch*j że gówno odstrzelił jeszcze nagrode powinien dostać xddd

wertuqq

2021-04-18, 21:15
Ktoś tutaj wierzy w to gówno? Przecież te filmiki z kamer policjantów, które pokazują niby autentyczne zdarzenia, to inscenizowane scenki realizowane przez jankeskie stacje telewizyjne dla murzynów siedzących na zasiłkach przed telewizorami. Takie odpowiedniki naszych programów "997" albo "Gliny".

yomanaide

2021-04-18, 21:15
przecież miał na koszulce " JUST DO IT" - sam się o to prosił

Justynka99

2021-04-18, 21:49
ziemniaki_z_koperkiem napisał/a:

ch*j z nim. Normalny chłopiec w wieku 13 lat nie popie**ala z bronią... Jednego patusa mniej.



Jest w tym trochę racji, ale z drugiej strony nie może drugi patus (policjant) biegać bezkarnie z bronią. Policjanta należy zamknąć za zabójstwo i będzie dwóch patusów mniej.

Adrian92

2021-04-18, 21:52
Policjant szmaciarz, nie trzymał nerwów na wodzy i się podpalił, tyle :) Gdyby dzieciak faktycznie wykonał niebezpieczny ruch to ok, ale nie, że strzela kiedy ma ręce ku górze i na widoku :)

illuminati220

2021-04-18, 21:57
To wszystko przez bluzę z napisem "Just do it" :D

RATMlover

2021-04-18, 21:58
Gdzie protesty? gdzie to ogólnoświatowe oburzenie ? a no tak, zaraz... był biały.

tomus79

2021-04-18, 22:28
No i wyrwal chwasta :D

mcclay

2021-04-18, 23:08
Na uj drążyć jasny temat ? ;)