18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójcza jazda na wiszącym pomoście...

Halman • 2022-06-09, 02:38

w teheranie podczas burzy piaskowej...

Hetman_Wielki

2022-06-09, 03:10
ch*jowo jak h*j

większy tragizm dodaje facet nagrywający, jakby trzepał konia i miał ochotę się zwalić wrzeszczącej suce na ryj

przecież nikt im nie kazał się lampić i się katować i przeżywać , taka ludzka natura daj pokaż a później trauma bo ja tego nie zapomnę... pfffff

SpookyYuuki

2022-06-09, 04:12
Przerąbane. Nie sprawdza się warunków pogodowych przed taką robotą? No nieważne.
Reakcja ludzi jest normalna oczywiście ale zachowują się tak jakby to ich członkowie rodzin tam byli. Może byli. To by wyjaśniało.

Halman

2022-06-09, 04:17
SpookyYuuki napisał/a:

Nie sprawdza się warunków pogodowych przed taką robotą?


mnie to inna rzecz zastanawia: takie pomosty mają bo muszę mieć własny napęd, choćby ręczny ale mają. Burza nie uderza w 30 sekund, wiatr nie zrywa się w 10 sekund... nawet kręcąc ręcznie tymi korbami opuścili by się w 3-5 minut do ziemi... nie pojmuję tego...

JebacPis100procent

2022-06-09, 04:59
Halman napisał/a:

mnie to inna rzecz zastanawia: takie pomosty mają bo muszę mieć własny napęd, choćby ręczny ale mają. Burza nie uderza w 30 sekund, wiatr nie zrywa się w 10 sekund... nawet kręcąc ręcznie tymi korbami opuścili by się w 3-5 minut do ziemi... nie pojmuję tego...



Przecież to araby, nie spodziewaj się po nich zbyt wiele.

Sztruks

2022-06-09, 06:44
Na wuj oni tak kape drą

Heliar

2022-06-09, 07:36
Widać alerty działają jak w polsce

szwarc_one

2022-06-09, 07:38
Trzeba być turbo debilem żeby w taka pogodę wykonywać takie prace

bukakin

2022-06-09, 08:01
zaczyna wiać to opuszczam pomost i tyle-nie reagowali.

huncfot130

2022-06-09, 08:55
Fajna ta karuzela... Gdzie można taką zamówić?

matenko

2022-06-09, 09:16
JebacPis100procent napisał/a:

Przecież to araby, nie spodziewaj się po nich zbyt wiele.



Arab To Cię zrobił. Poczytaj sobie najpierw jakie ludy mieszkają w Iranie.

voodoo_16

2022-06-09, 09:21
tak to jest jak sie prognoze pogody w meczecie sprawdza

goslaw3

2022-06-09, 09:39
operator zuraiwa dupa, wiedzieli juz chyba ze rysowanie budynku nie ma znaczenia wiec mogl wysynac zblocze bardziej w strone budunku nawet za zeby cale rusztowanie bylo maksymalnie przyklejone do sciany, tak mowie z doswiadczenia a ten baran ustawil zblocze przed budynkiem wiec cale rusztowanie tanczylo na wietrze. Ofiary zawdzieczaja smierc jedynie operatorowi, mogl takze najzwyczajnie w swiecie ich opuscic, Jest wiele opcji ktore bym zrobil w takie sytuacji

baronturbina

2022-06-09, 10:28
goslaw3 napisał/a:

operator zuraiwa dupa, wiedzieli juz chyba ze rysowanie budynku nie ma znaczenia wiec mogl wysynac zblocze bardziej w strone budunku nawet za zeby cale rusztowanie bylo maksymalnie przyklejone do sciany, tak mowie z doswiadczenia a ten baran ustawil zblocze przed budynkiem wiec cale rusztowanie tanczylo na wietrze. Ofiary zawdzieczaja smierc jedynie operatorowi, mogl takze najzwyczajnie w swiecie ich opuscic, Jest wiele opcji ktore bym zrobil w takie sytuacji


Gdzie ty tam widzisz żuraw? Wiesz jak rusztowanie wygląda? Jak na moje ko to podest/winda sterowana z poziomu roboczego. Lepiej nie rób żadnych opcji w takiej sytuacji bo kogoś zabijesz.