18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójcza jazda na wiszącym pomoście...

Halman • 2022-06-09, 02:38

w teheranie podczas burzy piaskowej...

JednorękiBandyta

2022-06-09, 10:52
i to wszystko za miskę ryżu hahaha Ogólnie to mnie to mega bawi jak ludzie ryzykują życie dla swoich kierowników,panów tak wiem niektórzy nie maja wyboru w szczególności w Chinach, ale sam kiedyś uratowałem typowi z pracy zdrowie jak nie życie był kontener z elementami metalowymi ciężkie blachy przepełniony kierownik nakładać nakładać czas goni... powiedziałem że nie ma opcji że tam podejdę i typa rekom zatrzymałem dosłownie cm przed spadającą blachą potem wywieźli i przywieźli pusty ale Kierownika już tam dawno nie było i też umyłby rączki, no bo co BHP było? Było. przyszła by ekipa od wypadków ewidenta wina pracownika lecimy dalej. Nie wiem dokładnie jak jest z rekompensatą dla rodziny ale chyba jak się niema jakiegoś datkowego ubezpieczenia to rodzina właściwie ch*ja dostanie, tak czy siak wszędzie gdzie jest praca niebezpieczna tak się zabezpieczają że niema opcji że jest wina pracodawcy nawet jak takowa jest. Warto ryzykować dla swego pana? No właśnie...

cola1111

2022-06-09, 11:53
Wszyscy się smiejecje że 3 świat, że głupie bambusy, ciapaki itp. A co k***a u nas sie niedawno odpie**oliło? Żuraw pie**olnął na budowę gdzie na ziemi zabił budowlańców. Co prawda żuraw nie był użytkowany ale wszyscy wiedzieli o zagrożeniu... Były filmiki z tego samego dnia z innych budów, gdzie żurawie pracowały. I gdzie ta nasza wyższość nad bambusami czy ciapakami? U nas jest ten sam poziom sp***olenia, pan powie to idziesz i jebiesz za michę ryżu, nieważne że zginiesz...A normy bhp i inne pierdoły można obejść przy pomocy zwykłej łapówki albo znajomości...Polska to dalej republika bananowa, nic przez te 30 lat sie nie zmieniło, dalej to samo sp***olenie umysłowe, tylko pod pudrowane ''zachodnim postępem''.

Zbysław

2022-06-09, 13:13
Spadli i przestało wiać

zona_rolnika

2022-06-09, 13:33
goslaw3 napisał/a:

operator zuraiwa dupa, wiedzieli juz chyba ze rysowanie budynku nie ma znaczenia wiec mogl wysynac zblocze bardziej w strone budunku nawet za zeby cale rusztowanie bylo maksymalnie przyklejone do sciany, tak mowie z doswiadczenia a ten baran ustawil zblocze przed budynkiem wiec cale rusztowanie tanczylo na wietrze. Ofiary zawdzieczaja smierc jedynie operatorowi, mogl takze najzwyczajnie w swiecie ich opuscic, Jest wiele opcji ktore bym zrobil w takie sytuacji




Jaki operator żurawia ? Jak to zwykła wyciągarka korbowa...

JebacPis100procent

2022-06-09, 14:32
matenko napisał/a:

Arab To Cię zrobił. Poczytaj sobie najpierw jakie ludy mieszkają w Iranie.



Właśnie poczytałem. Mieszkają tam kozojebcy, oraz araby.

korowiow777

2022-06-09, 15:19
JebacPis100procent napisał/a:

Właśnie poczytałem. Mieszkają tam kozojebcy, oraz araby.



Nawet k***a czytać nie umiesz. Nick zobowiązuje.

zb...........ig

2022-06-09, 16:10
korowiow777 napisał/a:

Nawet k***a czytać nie umiesz. Nick zobowiązuje.



Nick ma bardzo dobry, tylko reszta nie pykła.

JanJankowski

2022-06-09, 16:11
Halman napisał/a:

mnie to inna rzecz zastanawia: takie pomosty mają bo muszę mieć własny napęd, choćby ręczny ale mają. Burza nie uderza w 30 sekund, wiatr nie zrywa się w 10 sekund... nawet kręcąc ręcznie tymi korbami opuścili by się w 3-5 minut do ziemi... nie pojmuję tego...



Naj***ni byli?

Sraj1

2022-06-09, 17:36
Tępe k***isko oddalone o 100m i za szybą musi bardziej drzeć mordę niż te dwa typy na tym czymś razem wzięte. To są jednak złogi ewolucyjne.

ellsworth

2022-06-09, 17:40
JebacPis100procent napisał/a:

Przecież to araby, nie spodziewaj się po nich zbyt wiele.



Debilu, jakie Araby? W Iranie?!?

mag44

2022-06-09, 21:12
JebacPis100procent napisał/a:

Przecież to araby, nie spodziewaj się po nich zbyt wiele.



W Iranie prędzej spodziewał bym się persow niż arabow.

Ogórek

2022-06-09, 21:31
A jeden krzyczał " pani elu pani elu !!! "

Bul_od_bytu

2022-06-09, 23:12
Nie było Allahu akbar? No tak, nic nie wybuchło

JebacPis100procent

2022-06-10, 05:11
korowiow777 napisał/a:

Nawet k***a czytać nie umiesz. Nick zobowiązuje.



Obraziłeś się bo nazwałem twoich ziomków kozojebcami? No sorry, miałem na myśli tępych arabskich brudasów podcierających się własnymi ubraniami.

Iran, Arabia Saudyjska, Irak - jeden ch*j, arab to arab, ta sama mentalność. Wszyscy co się tu oburzacie, że nazwałem waszych ulubieńców z bliskiego wschodu arabami - możecie mnie pocałować w moją owłosioną dupę i iść wyr*chać jakąś kozę, tak jak wasze ukochane arabskie brudasy. :r*chaowce:

kruszymordziec

2022-06-10, 09:42
JebacPis100procent napisał/a:

Przecież to araby, nie spodziewaj się po nich zbyt wiele.



gdyby nie ta ropa na której siedzą to nie nie byłoby problemu bo nie zbudowaliby takich wysokich domów z krowich placków