18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy z misiem w Jakucji

omgłomatkobosko • 2016-12-27, 14:13
Mili koledzy z dalekiej Syberii bawią się w berka z misiem.
Jak za mocne , to na harda :dead:

SirMajkel

2016-12-27, 14:30
i co im ten niedźwiedź przeszkadzał gdzieś na zadupiu? Ciekawe czy byli by takie kozaki jakby paliwko się im skończyło.

picasso1974

2016-12-27, 14:32
bardzo łatwo być ku*asem, człowiekiem juz nie za bardzo!

nowynick

2016-12-27, 14:49
SirMajkel napisał/a:

i co im ten niedźwiedź przeszkadzał gdzieś na zadupiu?



jak zadupie, samo centrum Sriedniekołymska. Ziemianek nie widać, bo przysypało.... :mrgreen:

aksymoron

2016-12-27, 15:19
Sk***ysyny pie**olone. Mam nadzieje, że zginą w męczarniach albo chociaż ich żony zostaną wyr*chane przez murzynów na ich oczach. Ich też mogą potem wyr*chać.

gustav665

2016-12-27, 15:33
są dwie opcje, albo to sadystyczne ch*je, albo niedźwiedź notorycznie pojawiał się w tamtej okolicy i chciał ich przepędzić agresywnością i nie było innego wyboru przez brak broni palnej

tranzystor

2016-12-27, 15:59
gustav665 napisał/a:

są dwie opcje, albo to sadystyczne ch*je, albo niedźwiedź notorycznie pojawiał się w tamtej okolicy i chciał ich przepędzić agresywnością i nie było innego wyboru przez brak broni palnej





Jakby niedźwiedź się tam pojawiał notorycznie, to myśliwi by go odstrzelili. Na filmie jest najzwyklejsza patologia.

mygyry

2016-12-27, 16:29
k***a myślałem, że będzie jakaś scena w dżakuzi :krejzi:

Novik

2016-12-27, 16:53
ch*j im w dupe niech przyjdzie tata miś i ich wyr*cha :]

Janóż

2016-12-27, 19:19
pie**olone patusy. Jak można być takim jednokomórkowym debilem. j***ne ruskie ameby. Nic mnie tak nie wk***ia jak bezsensowne zabijanie zwierząt

KlinikaAborcyjna

2016-12-27, 22:48
up
dziewczynki nie popłaczcie się, piwko za dobry materiał

vl...........00

2016-12-27, 23:54
Oby spotkali większego, głodnego, wk***ionego misia na swojej drodze.

Destez

2016-12-28, 00:03
Pojechał bym z nimi tylko po to żeby pojechać na środek tego zadupia gdzie jest kilka takich misiów i kazać im wszystkim wysiąść i pojechać ch*j żeby misie się z nimi pobawiły ;)

Szywski_Snb

2016-12-28, 02:24
Wszystkich co tu płaczą, że biedny misiek itd itp chciałbym poinformować, że niedźwiedzie na Syberii stanowią spory problem dla mieszkańców. Zwierzęta te zabijają wiele ludzi każdego roku podczas szukania jedzenia zimą czy latem np po pożarach i co za tym idzie przymusowej migracji. Gdybyście byli uważni to można tu znaleźć trochę materiałów z niedźwiedziami włamującymi się do domów czy samochodów albo po prostu spacerujących sobie po ulicach miasta. Jestem ciekaw czy wy przeszlibyście obojętnie obok niedźwiedzia który chodzi sobie głodny w pobliżu waszego domu w którym jest wasza kobieta i dzieci. Kolesie z filmiku zapewne nie mieli broni więc jedynym sposobem na zabicie miśka było użycie pojazdów które ze sobą mieli. Ruscy to świry ale pomyślcie czasem zanim zaczniecie płakać.

Kieroownik

2016-12-28, 02:41
UP
Pisz sobie co chcesz, ale nic nie wyjaśni sk***ysyństwa. Celowo to nagrywali i męczyli tego zwierzaka, byli przy tym wielce zadowoleni ... Prawdziwy facet który czuję zagrożenie dla swojej rodziny załatwia sprawę po cichu a nie nagrywa "zajebisty" filmik na yt z ziomkami ...