18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy z misiem w Jakucji

omgłomatkobosko • 2016-12-27, 14:13
Mili koledzy z dalekiej Syberii bawią się w berka z misiem.
Jak za mocne , to na harda :dead:

DannyBazooka

2016-12-28, 08:30
miśka zaj***ć dla zabawy? ciężarówką? poupie**alać łapy takim kozakom :(

Nikczemny_Płód

2016-12-28, 10:49
Szywski_Snb napisał/a:

Wszystkich co tu płaczą, że biedny misiek itd itp chciałbym poinformować, że niedźwiedzie na Syberii stanowią spory problem dla mieszkańców. Zwierzęta te zabijają wiele ludzi każdego roku podczas szukania jedzenia zimą czy latem np po pożarach i co za tym idzie przymusowej migracji. Gdybyście byli uważni to można tu znaleźć trochę materiałów z niedźwiedziami włamującymi się do domów czy samochodów albo po prostu spacerujących sobie po ulicach miasta. Jestem ciekaw czy wy przeszlibyście obojętnie obok niedźwiedzia który chodzi sobie głodny w pobliżu waszego domu w którym jest wasza kobieta i dzieci. Kolesie z filmiku zapewne nie mieli broni więc jedynym sposobem na zabicie miśka było użycie pojazdów które ze sobą mieli. Ruscy to świry ale pomyślcie czasem zanim zaczniecie płakać.



I tym k***o bez honoru tłumaczysz sk***ysyństwo? Jak się człowiek faktycznie broni to tego nie nagrywa ludka sp***olino.

1 pytanie skąd siętakie jełopy jak ci na filmie biorą.

2 pytanie skąd się biorą takie p*zdy co to pochwalają i jakoś tłumaczą. pie**olony patus.

tranzystor

2016-12-28, 11:01
Szywski_Snb napisał/a:

Zwierzęta te zabijają wiele ludzi każdego roku podczas szukania jedzenia zimą czy latem np po pożarach i co za tym idzie przymusowej migracji. Gdybyście byli uważni to można tu znaleźć trochę materiałów z niedźwiedziami włamującymi się do domów czy samochodów albo po prostu spacerujących sobie po ulicach miasta. Jestem ciekaw czy wy przeszlibyście obojętnie obok niedźwiedzia który chodzi sobie głodny w pobliżu waszego domu w którym jest wasza kobieta i dzieci. Kolesie z filmiku zapewne nie mieli broni więc jedynym sposobem na zabicie miśka było użycie pojazdów które ze sobą mieli. Ruscy to świry ale pomyślcie czasem zanim zaczniecie płakać.



Najpierw się dowiedz, co niedźwiedzie robią zimą. Nikt nie kwestionuje problemów bezpieczeństwa, tylko można w sposób humanitarny rozwiązać problem, np odstrzał. Więc nie pie**ol głupot.

taszlampa

2016-12-28, 11:47
No i dobre , mógł uciec to wolał się zabić . Teraz szybko oprawić zanim się mięso zepsuje , podobno gulasz z niedźwiedzia jest pyszny . W Polsce to ludzi którym ślepy niedźwiedź wpadł pod koła by się pozamykało , a w chinach powiedzenie "Dobry piesek" oznacza zupełnie co innego .

markesen

2016-12-28, 12:08
K... połamać nogi i puścić w ten śnieg. Zapraszam do mnie to pobawimy się tak samo ale na moich warunkach.

Turiin

2016-12-28, 12:39
@tranzystor

A na filmie to nie jest zima?

krobier

2016-12-28, 12:46
Zawsze boli, jak człowiek niszczy bezmyślnie florę i faunę!

Pa...........or

2016-12-28, 12:46
ruskie śmiecie. Schlać się i rozj***ć.

bollol_stern

2016-12-28, 13:59
Kotlety już ubite. Pewnie futro na siedzenie też będzie. Takie to pożyją.

acab997

2016-12-28, 16:35
Takie życie, szkoda miśka:(

Tassadar

2016-12-28, 20:34
To ruscy z głębi kontynentu, kreatury dużo gorsze niż najpodlejsze zwierzęta. Ale karma wróci, nie ma się co denerwować. Nie rychliwie a sprawiedliwie

Batlook

2016-12-29, 00:11
Z przejechanym dzieckiem już takiego problemu nie macie j***ni obrońcy zwierząt

chudy005

2016-12-29, 15:06
to jest portal "Sadistic" jak szkoda to idźcie na demoty, tam po rozpaczacie razem, napiszecie kilka ciepłych slów, zapalicie znicza z zawiasów i gwiazdki a na koniec popiszecie kredą na chodniku....

hypertonic

2017-01-17, 00:57
To sadustic, czy pomyliłem strony? :roll:

j.b.n

2017-01-17, 02:12
Zapoznałem kiedyś jedną Jakutkę. Nic więcej o tym nie napiszę.