18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z pieskiem...

~DMT • 2022-03-19, 18:07
Takie tam przytulanki...

Xevik20

2022-03-19, 20:41
W tym momencie przydałby jej się nóż i prosto w gardło. Chciałbym też zobaczyć właściciela tego potwora, bo psem już tego czegoś nazwać nie można. Do odstrzału.

kulawiec

2022-03-19, 20:43
radek225 napisał/a:

Najstarsza i najprostsza metoda



Najlepsza metoda, to wyjęcie oczu wolną ręką. Większego psa można uśmiercić, wciskając palec wskazujący dalej, ale zwykle samo wydłubanie oczu dezorientuje na tle, że jest po ataku.

marcino_zly

2022-03-19, 21:00
r*chać się psu chciało a suka dać nie chciała po dobroci

radek225 napisał/a:

Najstarsza i najprostsza metoda - udawanie martwego. Zwijasz się w kulkę, ręce i nogi przy sobie, zakrywasz nos, twarz, a dłońmi zasłaniasz uszy, by sk***iel tobie ich nie odgryzł. Krzyk i ruch działa na te bydlaki jak płachta na byka, a bicie gdziekolwiek tylko je nakręca. Jedyna skuteczna metoda walki z takim czymś to zastrzelenie "pimpusia" na miejscu. Wciąż nie mogę doczekać się na podobny film, w którym oprawcą będzie kot. Nie lew, tygrys, puma, jaguar, tylko koty trzymane w domach, jak dachowiec, albo perski, maine coon, norweski leśny.



mam Norweskiego Leśnego. Wariatka lecz wychowana jak pies.
poważnie, świr. świruska.

Małpkiskaczą

2022-03-19, 21:12
Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.

Hektor

2022-03-19, 21:30
Małpkiskaczą napisał/a:

Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.



zesrasz sie

tlustafrytka

2022-03-19, 22:00
zwiazku kynologicznego? chyba debile rozmnażający takie rasy w piwnicach.
Mazi118d napisał/a:

I tak zaraz się pojawią zjeby ze związku kynologicznego i powiedzą że laska na pewno sprowokowała tego pieska i że nie ma czegoś takiego jak groźne rasy, tylko ludzie powodują takie zachowania psów


sicarius

2022-03-19, 22:03
Co tu się odj***łob oO

dżonyłojlker

2022-03-19, 22:32
Małpkiskaczą napisał/a:

Czekam aż taki piesek mnie zaatakuje. I czekam, aż jego przygłupi właściciel zwróci mi uwagę. Pierwszy zakończy żywot w kilka minut., drugi dojdzie do siebie w szpitalu.



Już ci mówię jak będzie: akurat tego jednego dnia gdy zapomnisz wziąć ze sobą kozika, podbiegnie do ciebie znienacka taki pies i upie**oli cię w dupę, następnie ucieknie, przycupnie gdzieś w krzakach i będzie się z ciebie śmiał, że dałeś się tak podejść. Niestety tak to działa.

chlusniembousniem

2022-03-19, 22:45
radek225 napisał/a:

@~DMT
lądowało tutaj wiele razy i wiele razy było mówione, że to fejk. A nawet jeśli nie, to facet nie umarł.



Fejk dla ludzi, którzy to oglądają, bo się nie znają, a tak naprawdę, to łapa/pazur/palec tego kota się zaklinował i kot wpadł w szał. Kiedyś mój kot sobie palca zaklinował między żeberka w kaloryferze jak schodził z parapetu i też wpadł w szał, a jak chciałem go wydostać to przegryzł mi skórę między kciukiem a palcem wskazującym.

njminime

2022-03-20, 00:54
Cos wiecej o sprawie? Zrodlo?

Tetrix

2022-03-20, 03:10
@~DMT

Kotu lapka sie za szlufke wsunela... :catfacepalm:

kawior2007

2022-03-20, 08:59
To kto tu k***a kogo wyprowadza, ona tylko wcisnęła guzik :->

gumbi3

2022-03-20, 09:06
Głupia ściera, kupiła sobie pieska, który ją teraz zżera.

7wporzondku

2022-03-20, 10:04
Za fraki z windy ja sobie jak patyczka wyciągnął

BambiPMT

2022-03-20, 10:53
parekselans napisał/a:

Już ci mówię jak będzie: akurat tego jednego dnia gdy zapomnisz wziąć ze sobą kozika, podbiegnie do ciebie znienacka taki pies i upie**oli cię w dupę, następnie ucieknie, przycupnie gdzieś w krzakach i będzie się z ciebie śmiał, że dałeś się tak podejść. Niestety tak to działa.



I on już wie, że ja go w tych krzakach dojebie. Z kundla nie będzie co zbierać.

W bloku naprzeciwko jest Wilczak czechosłowacki. Za ch*j nie szanuje swojego wlasciela. Na małe psy motory dzieci patrzy się jak na łup. Ale sk***iel już wie, że mnie ma omijać szerokim łukiem.