18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z pieskiem...

~DMT • 2019-12-23, 17:57
Gówniak się nie umie bawić...

Je...........ik

2019-12-24, 08:50
HAL9000/2 napisał/a:

Do uśpienia:
- pies
- właściciel
- matka
- dziecko



Haha, dziecko bym oszczedzil ale tylko dziecko :) pod kazdym takim postem bese pisal ze trzeba uspic wszystkie psy ze schronisk i jebac ołowiem do tych bez kaganca i smyczy

fieryangel

2019-12-24, 10:35
cusco napisał/a:

Facet waży na oko 70kg
Pies w porywach do 25kg
Na ch*j kopać, uderzać pięściami ?
Złapać za mordę albo łapy i napie**alać o asfalt aż zostanie dżem ( z psa, nie z młodego )



Ludzie nie mają odruchu walki z atakującymi zwierzętami, tylko odruch ucieczki.
Ewolucja. Nie musieliśmy walczyć z nimi o przetrwanie, a jeśli już to używaliśmy do tego mózgu, a nie szponów.

romozomo

2019-12-24, 13:27
tarcer123 napisał/a:

Co nie zmnienia faktu ze masz zajebiscie silna psychike. Szacun



Tak mają ludzie z miasta.

Je...........ik

2019-12-24, 14:18
kotka_w_piwnicy napisał/a:

Panie poligon, gdzie Pan jest, czekamy na komentarz



Poligon sie zawiesił po swoich durnych teoriach o karpiu

mazga50

2019-12-24, 21:34
mikolab1891 napisał/a:

Sorry, musiałem: a pęto też od razu opie**ala? ;P



Przyjaciółka, z wdzięczności.

tarcer123 napisał/a:

To teraz wyobrqz sobien ze masz doczynienia z silnym szybkim duzym i wk***ionym psem a nie jamnikiem. Zejdz na ziemie.
Co nie zmnienia faktu ze masz zajebiscie silna psychike. Szacun



Słuchaj, pies to durne stworzenie, ale na ból reaguje jak każdy. Gdy cię gryzie lub jest zajęty gryzieniem innych, to jedyne wyjście. Czasem pomaga kop w jaja, ale to trzeba dobrze wycelować. A gdy już naprawdę jest ciężko, to wbijasz psu pięść do gardła żeby się dusił (i tak już masz pogryzione ręce).
Załatwiałem tak wilczury, doga niemieckiego i kilka kundli gdy byłem wolontariuszem w schronisku. Najważniejsze, to nie pokazać strachu i nie odpuszczać. Gdy zacznie uciekać, musi ponieść solidną karę, bo będzie to robił dalej. My takie psy usypialiśmy ze względu na bezpieczeństwo innych i ludzi, bo z tego już nie będzie pupila, bo chce i lubi dominować.

devil95

2019-12-24, 23:16
Najlepsza jest matka gowniaka, która poszła sobie jak gdyby nigdy nic się.

czopkaIwynże

2019-12-26, 19:25
Kop w jaja dobry pomysl ale wez mu w jaja wyceluj. Osobiscie bym rozwazyl wcisniecie kciukami oczu wewnatrz czaszki. Ciekawe czy wtedy by odpuscil i czy w ogóle by sie to udało

hallux

2019-12-26, 23:30
A babka w slołmo sobie odchodzi jak szwarceneger na tle wybuchu, nawet się nie odwróci.