18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z konikiem..

~DMT • 2018-12-20, 23:25
Pitbull miał wyraźnie ochotę na koninę...


impressa88

2018-12-20, 23:35
I znów urwało. Chciałbym być na miejscu tego gościa i tym kijem tak długo walić po tym psie że aż bym zrobił z niego kotlety :evil:

Annabelle

2018-12-21, 00:00
Każde bydle typu Amstaff czy inne dziadostwo powinno być ubijane. :evil: :evil: :evil:

r061071

2018-12-21, 00:21
k***a jakie durnie zagryzie to przestana a nie drzec japy

bleblebator1

2018-12-21, 02:45
Annabelle napisał/a:

Każde bydle typu Amstaff czy inne dziadostwo powinno być ubijane. :evil: :evil: :evil:


ale najpierw powinien byc zaj***ny właściciel

Taz

2018-12-21, 03:36
A myslalem ze ta durna góra mięsa dostanie pięknego kopala od konika. Te wszystkie amstaffy i pitbulle to tak durne psy...

panar3

2018-12-21, 08:03
Cztery ruchy woźnicy przy uprzęży i konik by sk***iela, pitbulla, zaj***ł w 15 sekund - widać że silny koń. Te pastowane pojeby mają gówno zamiast mózgu a woźnica sieczkę z gównem. :ciasteczkowy:

Kamil3l

2018-12-21, 10:32
koń nie miał kagańca

Wiewór

2018-12-21, 10:47
"nie ma agresywnych ras, som tylko hójowi wlaźciciele co nie potrafo wyhowywadź". :-D
AHA.

Każdy pies rasy pit bull, amstaff i inne gówna powinny być wrzucane od razu do maszynki do mielenia zaraz po złapaniu.

poligon6

2018-12-21, 11:22
Dawniej na wiosne szalały watahy zdziczałych psów, trzeba było je truc lub rozkładac wnyki i dobijac kołkiem. Sasiad jak naszedł twojego psa na swoim podwórku to miał go prawo zajebac i nikt nie protestował. Mysliwy jak widział luzem latajacego psa to od razu strzelał.

Teraz jakies popie**olenie sie zrobiło. Nagonka na mysliwych ze robia odstzrał luźno latajacych pchlarzy. Ktos naszedł na swoim podwórku kundla i go uskutecznił, to sadem grożą. Nie wspone o rozbestwionych psiarzach terroryzujacych swoimi fafikami parki, place i ulice. Nie dziwne ze co normalniejsi ludzie biora sprawy w swoje rece i podkładaja kiełbase ze szkłem.

A skoro juz jestesmy przy metodach likwidacji pchlarzy to nie polecam kiełbasy ze szkłem, to jest juz passe. Teraz kupujesz wędzona rybke i zapodajesz pestycydy, efekt gwarantowany w 90%, no chyba ze chcesz by pchlarz sie meczył to nasaczasz gabke tłuszczem, zatyka przewód pokarmowy i pies zdycha z głodu, ale tutaj własciciel moze zrobić USG i odratowac kundla.

Wiewór

2018-12-21, 11:25
poligon6 napisał/a:

Dawniej na wiosne szalały watahy zdziczałych psów, trzeba było je truc lub rozkładac wnyki i dobijac kołkiem. Sasiad jak naszedł twojego psa na swoim podwórku to miał go prawo zajebac i nikt nie protestował. Mysliwy jak widział luzem latajacego psa to od razu strzelał.

Teraz jakies popie**olenie sie zrobiło. Nagonka na mysliwych ze robia odstzrał luźno latajacych pchlarzy. Ktos naszedł na swoim podwórku kundla i go uskutecznił, to sadem grożą. Nie wspone o rozbestwionych psiarzach terroryzujacych swoimi fafikami parki, place i ulice. Nie dziwne ze co normalniejsi ludzie biora sprawy w swoje rece i podkładaja kiełbase ze szkłem.

A skoro juz jestesmy przy metodach likwidacji pchlarzy to nie polecam kiełbasy ze szkłem, to jest juz passe. Teraz kupujesz wędzona rybke i zapodajesz pestycydy, efekt gwarantowany w 90%, no chyba ze chcesz by pchlarz sie meczył to nasaczasz gabke tłuszczem, zatyka przewód pokarmowy i pies zdycha z głodu, ale tutaj własciciel moze zrobić USG i odratowac kundla.




SirMajkel

2018-12-21, 13:48
co za debil, najpierw drze ryj zamiast działać a potem zabiera się za to miotłą.

Argeusz

2018-12-21, 14:17
Wystarczyło zaj***ć potężnego kopa i pies leżałby z połamanymi żebrami.
Swoją drogą dlaczego żaden z nich nie miał noża? Ja zawsze mam przy sobie nóż ostry jak brzytwa, specjalnie na takie okazje.

Cz...........as

2018-12-21, 14:27
@up a próbowałeś kiedyś "odkopnąć" taką świnię od celu jaki sobie obrał, czy tylko w internecie widziałeś? Możesz go napie**alać kijem a taki sk***iel nie puści dopóki go nie ogłuszysz, ewentualnie skoczy do ciebie. A te połamane żebra to poczuje może po kilkudziesięciu minutach jak się uspokoi.

Gl0BaL

2018-12-21, 14:58
Dziwne że koń nie wydupcył sierściuchowi kopa.