18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z konikiem..

~DMT • 2018-12-20, 23:25
Pitbull miał wyraźnie ochotę na koninę...


Wiewór

2018-12-21, 16:29
Takiego sk***ysyna psa ciężko odciągnąć od ofiary bo te zwierzęta są tak bezmozgie jak rekiny. Jak poczuje krew to za ch*ja nie puści. Przecież były tu filmiki jak wyj***li w takiego psa że trzy magazynki z dziewiatki i nawet jak zdech to dalej trzymał. Nawet jakby go cwiartowali to może nic nie dac

zerwikaptur

2018-12-21, 16:49
Mistrzyniom co tu pisza ze kopa zajebac czy kijem zdzielić ,nie wiecie o czym mowa .
Nie musi być pitbull czy inny „zabójca „ taki owczarek niemiecki wcale nie jest łatwiejszy do ogarnięcia kiedy jest mocno rozsierdzony .
Tu chodzi o niezrozumiała agresja,łatwością wpadania w skrajnie agresywne zachowania .
Z drugiej strony wszystko zależy od wychowania psa moja siostra od zawsze ma dwa dobermany (to drugie pokolenie ) i nigdy nie widziałem choćby cienia agresji w zachowaniu tych psów .
Od małego z małymi dziećmi ,duża przestrzeń do bzabawy,biegania .
To może bardziej powód
Czyli jak pies jest traktowany i wychowywany .

diablo9745

2018-12-21, 17:35
W tej pozycji to nic tylko kawałek dobrego preta i pach niczym herkules hydrze łep..Spokojnie nie odrosnie

Taz

2018-12-21, 17:49
poligon6 napisał/a:

(...).



Z pierwszą częścią się zgadzam, pomimo że jestem wielkim miłośnikiem psów (a raczej rozumiem ogromną zależność, która może pomagać w życiu między mądrym właścicielem a ułożonym kundlem). Dla mnie pies to przyjaciel w podróży życia, a jednocześnie nie rozumiem tej fascynacji produktami psopodobnymi typu jorki czy inne szczuropodobne...
Jednak pie**olenie tekstów o podrzucaniu kiełbasy czy makreli z pestycydami powoduje, że mam ochotę odnaleźć cię i nakarmić kretem - uwierz mi, też fajny efekt :)
Jest zasadnicza różnica między niezrozumieniem innych czy wyrażaniem swojej opinii, a jawnym nawoływaniem do przestępstwa szczególnie tak obleśnego jak dręczenie zwierząt i mam nadzieję, że admini w jakikolwiek sposób zareagują...
Btw jeśli masz gówniaka - to pomyśl sobie, że gówniak mały nie wie, co można jeść a czego nie można - jak Ci zeżre taką faszerowaną kiełbasę, to dopiero będziesz darł ryja, kto to rozkłada... Pamiętaj, karma wraca frajerze :)

poligon6

2018-12-21, 18:06
Rosolsky napisał/a:

Jest zasadnicza różnica między niezrozumieniem innych czy wyrażaniem swojej opinii, a jawnym nawoływaniem do przestępstwa szczególnie tak obleśnego jak dręczenie zwierząt i mam nadzieję, że admini w jakikolwiek sposób zareagują...



Tak spuchna ze śmiechu jak to przeczytaja i gdzie tu nawoływanie do przestepstwa (uwaga kapusie) tylko sie dziele doswiadczeniem, sam wiem jak mi truł koty jeden bałwan.

Rosolsky napisał/a:

Btw jeśli masz gówniaka - to pomyśl sobie, że gówniak mały nie wie, co można jeść a czego nie można - jak Ci zeżre taką faszerowaną kiełbasę, to dopiero będziesz darł ryja, kto to rozkłada... Pamiętaj, karma wraca frajerze



Gówniaka nie puszcam luzem, kiełbase rzadko żre, pewnie weganin musze sprawdzić czy na lewaka nie rośnie :-)

rolerek

2018-12-21, 19:33
Nóż i rezać pieska na żywca, tak żeby do końca czuł że umiera :->


pie**olone ścierwo.

kasara

2018-12-21, 20:03
Gdyby właściciel konia miał odrobinę pomyślunku to odpiął by konia od wozu, a ten już rozprawiłby się z agresorem. Widać że ten biedak nie ma jak się bronić. No ale kto tam w krajach 3go świata ma choć jedną szarą komórkę..

jedrzej152

2018-12-21, 22:33
Jak widzę to wasze pie**olenie eksperckie od napie**alania kijem po żebrach po rozpinanie konia to mnie aż zatyka.
Powtarzałem, powtarzam i powtarzał będę przy każdym tego typu filmie.
Jeśli jesteś facetem (nie c*pką w rurkach) i widzisz atakującego psa - jakiegokolwiek, czy to owczarek czy pitbull czy inny amstaf to bierzesz pod pachę drugiego faceta, podchodzisz do psa od tyłu i podnosicie oboje za tylne nogi. Wszystko w temacie, uścisk psa się zwalnia a dalej dwóch rosłych facetów poradzi sobie z każdym psem (chyba że jest to rozwścieczony owczarek kaukaski - wtedy albo dwóch kozaków w typie szafa 2x2 albo co najmniej trzech średniej postury. A jeśli nie wiesz co zrobić z takim psiakiem jak już puści, to jednak jesteś c**a w rurkach.

suchy08021990

2018-12-21, 23:01
Jedrzej152 zlap sie kombinerkami za fałd skóry obojetnie gdzie na ciele i poszarp chwilkę(czuje ze nawet kombinerek nie scisniesz) i wroc tu poprawic swoj komentarz internetowy napinaczu miękkim ch*jem robiony:) ale zem sie uśmiał.

zbysio

2018-12-22, 07:55
poligon6 napisał/a:

Dawniej na wiosne szalały watahy zdziczałych psów, trzeba było je truc lub rozkładac wnyki i dobijac kołkiem. Sasiad jak naszedł twojego psa na swoim podwórku to miał go prawo zajebac i nikt nie protestował. Mysliwy jak widział luzem latajacego psa to od razu strzelał.

Teraz jakies popie**olenie sie zrobiło. Nagonka na mysliwych ze robia odstzrał luźno latajacych pchlarzy. Ktos naszedł na swoim podwórku kundla i go uskutecznił, to sadem grożą. Nie wspone o rozbestwionych psiarzach terroryzujacych swoimi fafikami parki, place i ulice. Nie dziwne ze co normalniejsi ludzie biora sprawy w swoje rece i podkładaja kiełbase ze szkłem.

A skoro juz jestesmy przy metodach likwidacji pchlarzy to nie polecam kiełbasy ze szkłem, to jest juz passe. Teraz kupujesz wędzona rybke i zapodajesz pestycydy, efekt gwarantowany w 90%, no chyba ze chcesz by pchlarz sie meczył to nasaczasz gabke tłuszczem, zatyka przewód pokarmowy i pies zdycha z głodu, ale tutaj własciciel moze zrobić USG i odratowac kundla.



Człowieku, świat poszedł do przodu! Musisz czasem opuścić gospodarstwo rodziców, swoją wieś i zobaczyć że poza tablicą nazwy twojej wsi istnieje cywilizowane życie. To że zatrujecie dziadka bo już nie ogarnia na polu i nikt się o tym nie dowie to nie znaczy, że tak jest super.

poligon6

2018-12-22, 09:31
grecha napisał/a:

Człowieku, świat poszedł do przodu! Musisz czasem opuścić gospodarstwo rodziców, swoją wieś i zobaczyć że poza tablicą nazwy twojej wsi istnieje cywilizowane życie. To że zatrujecie dziadka bo już nie ogarnia na polu i nikt się o tym nie dowie to nie znaczy, że tak jest super.



Ja wiem ze świat poszedł do przodu, dlatego najlepsza jest gabka nasączona zwierzecym tłuszczem, takiej człowiek nie zje a pies jak najbardziej.

memphis60raines

2018-12-22, 23:36
Właściciel idiota do pierdla. Ale Amstafy to najwspanialsze psy. Inteligentne i oddane. Tylko debile je kupują, szczują i później są takie afery.

Wiewór

2018-12-23, 21:35
Dziękuję za zbanowanie poligona. Poziom raka na forum gwałtownie spadł.

legalh

2018-12-23, 23:59
"Każde bydle typu Amstaff czy inne dziadostwo powinno być ubijane." - jesteś przykładem ameby, która powinna być pozbawiona prawa do posiadania jakichkolwiek zwierząt i przy okazji praw wyborczych żebyś podobnych sobie ameb nie wysyłał do stanowienia prawa