18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w strusia

Cyjanek • 2019-07-25, 16:46
Na dwa ujęcia
Jak typa wyj***ło z napięcia
:radocha:


djted

2019-07-26, 00:57
Szacunek dla typa, ze po nokaucie nie napie**alał dalej. No tak, ale kolor skóry zobowiazuje

ra0mir

2019-07-26, 06:29
Rudyjestspoko napisał/a:

I co ci to przeszkadza? Zrobił ci coś tym?



No nic nie przeszkadza ale wniosek jest taki, że ewidentnie gorliwiej się modlił od przeciwnika.

Dla mnie zawsze było zagadką jak to jest z kapelanami którzy uczestniczyli w wojnie i zabijali. Jak to oni sobie tłumaczą. Jezus wszakże kazał nastawiać drugi policzek...

mesjans

2019-07-26, 10:21
marianer7 napisał/a:

To nie powinno sie nawet sportem nazywać, sport to zdrowie a tu mozna zostac kaleką.



Żaden zawodowy sport nie jest teraz zdrowiem, chyba że gra w szachy.

SirMajkel

2019-07-26, 11:26
ładnie to zrobił, honorowo i kulturalnie. Prawdziwy sportowiec.

Wiewór

2019-07-26, 11:34
marianer7 napisał/a:

To nie powinno sie nawet sportem nazywać, sport to zdrowie a tu mozna zostac kaleką.


Żaden sport uprawiany zawodowo nie jest zdrowy co więcej każdy sport niesie za sobą ryzyko urazu. Nawet amatorski stanowi ryzyko.
Widziałem kiedyś na zawodach modelarskich wybuch baterii w samolocie. Gościu, który podłączał baterie oparzenia trzeciego stopnia 35% ciała... zdrowo w ch*j.

nwtinamou

2019-07-26, 18:28
00:15 Czyli co? Buk mu kazał się napie**alać i to dla niego?

kane84

2019-07-27, 12:25
ra0mir napisał/a:

No nic nie przeszkadza ale wniosek jest taki, że ewidentnie gorliwiej się modlił od przeciwnika.
Dla mnie zawsze było zagadką jak to jest z kapelanami którzy uczestniczyli w wojnie i zabijali. Jak to oni sobie tłumaczą. Jezus wszakże kazał nastawiać drugi policzek...

ale nie po to, żeby brać w gębę, może być to szokujące ale żołnierze podczas wojny też potrzebują się pomodlić; poza tym dlaczego kapelanowi nie wolno zabić na wojnie wtf?

zakmen

2019-07-29, 00:57
Rudyjestspoko napisał/a:

I co ci to przeszkadza? Zrobił ci coś tym?



Nie przeszkadza mi to. Zwyczajnie uważam to za debilizm.

ra0mir

2019-07-29, 22:58
kane84 napisał/a:

ale nie po to, żeby brać w gębę, może być to szokujące ale żołnierze podczas wojny też potrzebują się pomodlić; poza tym dlaczego kapelanowi nie wolno zabić na wojnie wtf?



Czytałeś Nowy Testament kiedyś?