18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaawansowane gaszenie światła

~LegendarnyZiom • 2012-12-24, 14:22
Wpływowy koleś, nie ma co. :amused:


lasyk

2012-12-24, 16:01
lajtowy napisał/a:

@lasyk
szkoda, że twoich rodziców nikt nie powstrzymał przed zabawą w sypialni.

Jakiś adminek z również żydowskiej pewnie rodziny chyba się oburzył, bo usunął moją odpowiedź tłumacząc to tak:
"Post nic nie wnoszący do tematu" :idzwch*j: Dobrze, że cała reszta cokolwiek tu wnosi. Nie kompromituj się chłopie. Tak więc powtarzam.

A Ty żydowski pomiocie się nie odzywaj. Ponad 2tyś otrzymanych piw a postawionych tylko 9. W twojej rodzinie na święta pewnie wszyscy dostaną po kulce śniegu na kolacje.

Hooch

2012-12-24, 16:07
@lasyk
Ty, to jakiś inny jesteś...

Lol1982

2012-12-24, 16:13
Skowu napisał/a:




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .



T.E.Ż T.A.K S.Ą.D.Z.E !.!.!

Ko...........ci

2012-12-24, 16:59
@lasyk
idź być gimbusem gdzie indziej

Voodoo96

2012-12-24, 17:16
Wypie**alaj z mojego świata lasyk albo co najmniej na kwejka

Boroo

2012-12-24, 20:04
Skowu napisał/a:




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .



Śmieszne jest to co Ty musisz mieć w głowie wczuwajac sie tak we własne złudzenie, ze niby piszesz madrze.

Snoon

2012-12-24, 20:56
po buziaku i cicho kur*a, święta są !

Lantianin

2012-12-24, 21:01
uu.. coś dziś nerwowo na sadolu :D zaraz admin przyjdzie i znowu będzie musiał sprzątać to gówno jak na filmiku świątecznym :P

lasyk

2012-12-24, 22:40
No nie.. No nie! Dostałem ostrzeżenie od marnej marnotrawnej czy niestrawnej gówno mnie obchodzi jak ona się wabi. Argument?
"obrażanie innych nie jest mile widziane" Absurd goni absurd, a poziom żenady jaki tu admini prezentują wyj***ł chyba nawet mikołaja z sanek.. Przecież tu się wszyscy k***a jadą na każdym kroku więc w czym problem? Szukasz go marna tam gdzie go nie ma? To spójrz w lustro i poszukaj problemu w odbiciu.

Schabik

2012-12-25, 00:05
@up
przymknij się już

rigsuit

2012-12-25, 12:42
Komentować filmik, a nie sie spinać!!!

wolfik990

2012-12-25, 13:40
No ja nie ogarniam. jest filmik na sadolu o gaszeniu światła a tu już kłótnie o byle gówno. I tak pod każdym filmikiem jest. Polska to w ch*j specyficzny naród. Kłócą się o byle gówno. (Zaraz ktoś zacznie kłotnie ze mną bo obraziłem Polskę i będzie mi pisał że mam wypie**alać do szwabów XD) Poj***ni jesteście



Żegnam

Ko...........ci

2012-12-25, 19:06
@lasyk

znowu sweterek pod choinke? :mikolaj:

vilcz3k

2012-12-25, 22:21
Skowu napisał/a:




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .





A ty swoim kropkowanym pisaniem chyba internet chcesz podbić.... o wielki napinaczu.... zamknij chłopie morde, i sp***alaj skuterem po zaspach pojeździć....


ciekawostka