18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zaawansowane gaszenie światła

~LegendarnyZiom • 2012-12-24, 14:22
Wpływowy koleś, nie ma co. :amused:


Skowu

2012-12-24, 14:29
Dobreeee, idziemy kręcić filmy! :D

lasyk

2012-12-24, 14:41
Up@ Na początek nakręć mamę z tatą w sypialni.

hejcior

2012-12-24, 14:46
A później będzie news w faktach, że dyspozytor w elektrowni w Warszawie popełnił samobójstwo bo go ktoś do wyłączenia oświetlenia przymusił przez telefon a on nie wiedział, że tak nie można postępować.

Skowu

2012-12-24, 14:58
lasyk napisał/a:

Up@ Na początek nakręć mamę z tatą w sypialni.




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .

ds...........gr

2012-12-24, 15:03
@lasyk
szkoda, że twoich rodziców nikt nie powstrzymał przed zabawą w sypialni.

photoactions

2012-12-24, 15:10
Skowu napisał/a:




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .


Ty też jesteś żenujący. to sadistic, nie nasza klasa. Karp ci w dupe na święta :idzwch*j:

Mathek

2012-12-24, 15:15
I znowu 2 pajace kłócą się o ch*j wie co. Mam nadzieję, że mieści wam się cała choinka w dupska że tak sracie na siebie.

A filmik zacny. :D

Danam

2012-12-24, 15:17
#up

nie sądzę by w tej sytuacji Skowu był pajacem -.- też pewnie byś nie zostawił obojętnie takiego dziecinnego komentarza jakim poszczycił się lasyk.

ch*j tam, wesołych świąt ;)

Mathek

2012-12-24, 15:22
@UP:

Nie jest, ale... emmm... miałem na myśli całą sytuację, że w sumie miałbym to w dupie a on mu jeszcze odpowiadał.

fe...........he

2012-12-24, 15:47
bijcie SIĘ!!!

lasyk

2012-12-24, 15:51
Skowu napisał/a:




kolejnemu dziecku się humorek świąteczny wkręcił i chce pokazać swoją zajebistość internetową? nie rozumiem, dlaczego poleciałeś na rodziców? problemy życiowe masz? idź, skocz z mostu albo nie wiem, line wytrzymałą załatw... to co napisałeś wcale nie było śmieszne, wręcz Ż.E.N.U.J.Ą.C.E. . .



Hehe spiął dupę jakby nie wiedział, że właśnie z komentowania kwejka przełączył się na sadola. Co za przychlast.

DioniZy

2012-12-24, 15:52
Dobre nie wiem w jaki sposób tak się synchronizował z tym wygaszaniem, być może to światełko gaśnie i się zaświeca co jakiś czas ale piwko daje!!!

korinogaro

2012-12-24, 15:56
Ogólnie to jazda po rodzicach to jest dopiero gimnazjalny chwyt i pokazanie jakim się jest przychlastem. Nie wiem do jakich szkół wy chodziliście/chodzicie, ale u mnie za pojazd po rodzicach, siostrze, babce bez skrupułów lało się w mordę i butowało (co było w każdych innych warunkach, to butowanie, traktowane jako zachowanie poniżej godności). Cóż, teraz takie p*zdowate pokolenia są, że kozak w necie c**a w świecie. No i zagadka wszystkich netowych hejterów rozwikłana.