18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za noszenie własnej flagi we własnym kraju

GeorgeHarvey1 • 2022-12-15, 10:29

Dostaje się bęcki. Kalifat francuski

35i

2022-12-15, 10:36
Gówno widać, nagrywane adidasem?

Maniecky

2022-12-15, 10:46
Tylko mi sie wydaje ze Hitler 2.0 to tylko kwestia czasu?

Jendor

2022-12-15, 10:53
tak by było jakbyśmy mieli SLD i PO przy władzy przez ostatnie 8 lat , swoją drogą polityka migracyjna tego kraju prawdopoodnie doprowadzi do czegos podobnego za 10-15 lat u nas,
btw. abyście się nie spuszczali ***** *** , i kaczora (taki sam chłam jak pozostałe bydło w sejmie ,które razem wybraliśmy)

traf

2022-12-15, 10:56
Jendor napisał/a:

tak by było jakbyśmy mieli SLD i PO przy władzy przez ostatnie 8 lat , swoją drogą polityka migracyjna tego kraju prawdopoodnie doprowadzi do czegos podobnego za 10-15 lat u nas,
btw. abyście się nie spuszczali ***** *** , i kaczora (taki sam chłam jak pozostałe bydło w sejmie ,które razem wybraliśmy)



dobrze że za 10-15 lat juz bedę w parku sztywnych,niech się młodsi martwia bo ja mam na to wywalone :)

Misiek_KRK

2022-12-15, 11:01
traf napisał/a:

dobrze że za 10-15 lat juz bedę w parku sztywnych,niech się młodsi martwia bo ja mam na to wywalone



typowe myślenie dziadka, który pochwala trzynastki, czternastki i inne socjale od PiSu.
"ch*j mnie obchodzi że dzieci będą spłacały mój dług. Ważne, że mi dają teraz."

nowynick

2022-12-15, 11:07
Jendor napisał/a:

tak by było jakbyśmy mieli SLD i PO przy władzy przez ostatnie 8 lat , swoją drogą polityka migracyjna tego kraju prawdopoodnie doprowadzi do czegos podobnego za 10-15 lat u nas,
btw. abyście się nie spuszczali ***** *** , i kaczora (taki sam chłam jak pozostałe bydło w sejmie ,które razem wybraliśmy)



mówisz że jakby dłużej Peło byłoby u władzy to wczoraj w półfinale grała by Polska z Ukrainą? Przecież to zwykła bójka po wczorajszym meczu Francji z Marokiem ;-)

35i

2022-12-15, 11:34
Misiek_KRK napisał/a:

typowe myślenie dziadka, który pochwala trzynastki, czternastki i inne socjale od PiSu.
"ch*j mnie obchodzi że dzieci będą spłacały mój dług. Ważne, że mi dają teraz."



Wy tam w Krakowie, to naprawdę jesteście upośledzeni od tego smogu. Dlaczego insynuujesz gościowi rok starszemu od Ciebie, że jest dziadkiem pisowcem?

traf

2022-12-15, 11:39
Misiek_KRK napisał/a:

typowe myślenie dziadka, który pochwala trzynastki, czternastki i inne socjale od PiSu.
"ch*j mnie obchodzi że dzieci będą spłacały mój dług. Ważne, że mi dają teraz."



jesteś szajbnięty czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem? :)

Leatherface

2022-12-15, 11:54
Bardzo dobrze, napie**alać lewaków. Za taką Francją głosował to niech się teraz ubogaca kulturowo.

taylorswift

2022-12-15, 12:03
Leatherface napisał/a:

Bardzo dobrze, napie**alać lewaków. Za taką Francją głosował to niech się teraz ubogaca kulturowo.



a skąd wiesz ze akurat on głosował i ze jest lewakiem? to tak samo jakby powiedzieć ze każdy POLAK chce ukraincow w PL

Siriuz

2022-12-15, 12:24
taylorswift napisał/a:

a skąd wiesz ze akurat on głosował i ze jest lewakiem? to tak samo jakby powiedzieć ze każdy POLAK chce ukraincow w PL



Grunt, że ludzie boleśnie zderzają się z konsekwencjami "myśli" lewackiej. Prawdopodobnie Francja wyjdzie z tej choroby dużo szybciej niż my. U nas dopieprzają opłaty na piece, samochody, autostrady... zanim ludzie zorientują się kto ich dyma jeszcze ze dwie kadencje będą głosować na tych zjebów, tyle że to będzie już Schwabowy 2030 i wszyscy będziemy pozamykani w gettach.

Albert_Z

2022-12-15, 12:33
Jendor napisał/a:

tak by było jakbyśmy mieli SLD i PO przy władzy przez ostatnie 8 lat , swoją drogą polityka migracyjna tego kraju prawdopoodnie doprowadzi do czegos podobnego za 10-15 lat u nas,
btw. abyście się nie spuszczali ***** *** , i kaczora (taki sam chłam jak pozostałe bydło w sejmie ,które razem wybraliśmy)



Przynajmniej byłaby poprawność polityczna, PO i SLD to najlepsze partie polityczne jakie są możliwe. Za czasów PO i SLD nie było afer, tylko same sukcesy. A pisiory to przede wszystkim średniowiecze, kościół, prawactwo, patrioci w tymi biało czerwonymi szmatami

Leatherface

2022-12-15, 13:39
taylorswift napisał/a:

a skąd wiesz ze akurat on głosował i ze jest lewakiem? to tak samo jakby powiedzieć ze każdy POLAK chce ukraincow w PL



Tzw. Odpowiedzialność zbiorowa. U nas też te ogarnięte 5% ponosi konsekwencje wyborów bezkrytyczno-bezmózgich 95% społeczeństwa.

Leatherface

2022-12-15, 13:49
jasypan napisał/a:

Takich cwe*i jak ty, powinno się wieszać na latarniach.


Ale najpierw napie**alać tak długo aż gówno z krwią zacznie lecieć.