18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za noszenie własnej flagi we własnym kraju

GeorgeHarvey1 • 2022-12-15, 10:29

Dostaje się bęcki. Kalifat francuski

metyoo

2022-12-15, 22:58
za każdym razem, kiedy widzę takie obrazki, przypomina mi się napis na każdej szkole tj. "wolność, równość,braterstwo" :D ani trochę mi ich nie żal!

miotaczkiszonki

2022-12-16, 00:13
Jak dzieci.... A PIS to a PO tamto
A nie widzicie, że liczy się koryto ? Zobaczcie ilu posłów zmienia barwy klubowe aby tylko mieć mandat.
Do polityki nie idzie się dla dobra "ojczyzny" tylko dla dobra własnego i własnej rodziny.
Także Wasze dywagacja odnosnie jednych i drugich to nie potrzebna jatka, a im wlasnie zalezy na tym żeby tak było. Niech sobie rządzi partia która chce ale żeby nie miała większosci w sejmie i niech się dzieje.
Co do meritum, myślicie, że u Nas byłoby tak jak we Francji gdyby rządziło PO ?
Nigdy w życiu, socjal jest tak znikomy, że więkoszość z nich skończyłaby i tak na zachodzie a poza tym Nasze społeczeństwo nie pozwoliłoby na takie zachowania.
Można negować różne grupy społeczne ale jak trzeba byłoby wyjść na przeciw "ciapakom" to wyszłoby wielu .

Pamiętajcie, politycy mówią i robią to co akurat w danym momencie (wg sondaży ich ich doradców) da im poparcie i tyle.

Miłego

Szaman24

2022-12-16, 00:43
Polityka multi-kulti przebiega pomyślnie.

Themiki

2022-12-16, 01:18
Mam nadzieje ze zanim to gówno do nas przypłynie wprowadzą prawo do posiadania broni...

Arashi91

2022-12-16, 01:20
Jendor napisał/a:

tak by było jakbyśmy mieli SLD i PO przy władzy przez ostatnie 8 lat , swoją drogą polityka migracyjna tego kraju prawdopoodnie doprowadzi do czegos podobnego za 10-15 lat u nas,
btw. abyście się nie spuszczali ***** *** , i kaczora (taki sam chłam jak pozostałe bydło w sejmie ,które razem wybraliśmy)



Żebyś się nie zdziwił. Cudze chwalicie, a swego nie znacie - przyjechała Ci ponad bańka banderowców do kraju. Przywieźli ze sobą cały zestaw chorób (oni się nie szczepią nawet na podstawowe choroby jak gruźlica, odra, różyczka, żółtaczka), plaga HIV, napaści, włamania. Polecam porównać statystyki z przestępstw przez 24.02 i po... Odkąd rozlokowali się w miasteczkach pod Warszawą to nawet z balkonów stare szmaty i wypalone słońcem krzesełka znikają. Wszystko zapie**olą jak w PRLu lat 80. Somalia Europy nas zalała, a my się śmiejemy z bagiet, że ich Marokańczycy biją. Tak jak Francuz nie ma prawa pisnąć na ciapatego tak w Polsce Polak nie ma prawa pisnąć na Ukra. Bo zaraz ruska onuca, albo wariat, który chce zniszczyć polską gospodarkę, która przecież bez Ukrów nie istnieje. Nie ważne, że istniała 1000 lat, nagle bez nich umrzemy z głodu (czyt. tania siła robocza za niewolnicze stawki to coś co lubi typowy polski janusz biznesu).

zipi

2022-12-16, 07:47
ej ja tak zauważyłem ze PIS totalnie nic robić nie musi zeby wygrywać wybory i rozpie**alać Polskę, bo jak widzę tych idiotów którzy piszą w internetach ze głosują na PO i Lewice bo oni to bo oni tamto ( bo to usłyszeli w TVN ) to taki wk***ienie mi sie odpala ze chce specjalnie zagłosować na PIs tylko zeby te zmanipulowane ścierwa znowu płakali w internetach i pisali o wyjazdach z Polski, serio k***a.

Pogromca_Mitów

2022-12-16, 08:48
KrwawyEric napisał/a:

Powiem tak, nawet mi się tych bzdur nie chciało czytać --- ale między wierszami widzę, że kolega nie ma zielonego pojęcia o makroekonomii i polityce pieniężnej, a odgrzewany kotlet ze szkiełka kontaktowego w TVN już całkowicie zaśmierdł.
POdsumuję tutaj jednym komentarzem: przez ostanie 8 lat rządzenia PO wewnątrz kraju zostały zrobione przekręty na kilkadziesiąt miliardów PLN, ale to jest drobiazg w porównaniu z tym, że rządzący PO przymykali oko na to jak setki miliardów PLN były wyprowadzane w świetle dnia przez różne sklepy które oszukiwały nasz cały kraj oraz innego rodzaju piramidy finansowe.



Nie wiesz, kim jestem, więc nie zarzucaj mi, że nie mam o czymś pojęcia. Wiem, o czym piszę i wiem, dlaczego piszę w taki, a nie inny sposób. Ja natomiast pomiędzy wierszami Twojej wypowiedzi zauważam, że poddałeś się fałszywej propagandzie telewizji partyjnej PiS i nastawiasz się negatywnie do WSZYSTKIEGO, co ktoś powie przeciwko dyktaturze sprawującej władzę. KAŻDY podpunkt mojej opinii, to bez zastanowienia się, bez jakiejkolwiek analizy, to z góry założone bzdury, ponieważ godzą w PiS.

Joachim napisał/a:

Pogromca_Mitów - musisz mieć strasznie nudne życie, że masz czas, wypisywać takie gówna na internecie



Zgadza się, czasami nudne. Ale szybko piszę.

Leatherface

2022-12-16, 12:24
Arashi91 napisał/a:

Żebyś się nie zdziwił. Cudze chwalicie, a swego nie znacie - przyjechała Ci ponad bańka banderowców do kraju. Przywieźli ze sobą cały zestaw chorób (oni się nie szczepią nawet na podstawowe choroby jak gruźlica, odra, różyczka, żółtaczka), plaga HIV, napaści, włamania. Polecam porównać statystyki z przestępstw przez 24.02 i po... Odkąd rozlokowali się w miasteczkach pod Warszawą to nawet z balkonów stare szmaty i wypalone słońcem krzesełka znikają. Wszystko zapie**olą jak w PRLu lat 80. Somalia Europy nas zalała, a my się śmiejemy z bagiet, że ich Marokańczycy biją. Tak jak Francuz nie ma prawa pisnąć na ciapatego tak w Polsce Polak nie ma prawa pisnąć na Ukra. Bo zaraz ruska onuca, albo wariat, który chce zniszczyć polską gospodarkę, która przecież bez Ukrów nie istnieje. Nie ważne, że istniała 1000 lat, nagle bez nich umrzemy z głodu (czyt. tania siła robocza za niewolnicze stawki to coś co lubi typowy polski janusz biznesu).



Ty zaszczep się za nich i bedziesz bezpiaczny, no i oczywiście maseczka obowiązkowo. Nie żebym był za Ukrainą bo mam na nią tak samo wyj***ne jak na każde inne państwo, ale z dwojga złego(skoro już i tak wpuszczają nie pytając obywateli) wolę jak wpuszczą do kraju nawet najgorszy biały element niż malpio muzułmańską dzicz. Ukraincy nie będą tworzyć getta tylko "rozpłyna" się w przeciągu dwuch pokoleń i nie będzie po nich śladu. Przynajmniej nie przybrudzą nam genów brązem.

Black_Hole

2022-12-16, 20:06
marze o tym aby polacy antysemici wreszcie przestali jołczyc na biednych żydow. Kiedy u nas pogonią to tfuu narodowe scierwo z kraju?

KrwawyEric

2022-12-17, 14:49
Pogromca_Mitów napisał/a:

Nie wiesz, kim jestem, więc nie zarzucaj mi, że nie mam o czymś pojęcia. Wiem, o czym piszę i wiem, dlaczego piszę w taki, a nie inny sposób. Ja natomiast pomiędzy wierszami Twojej wypowiedzi zauważam, że poddałeś się fałszywej propagandzie telewizji partyjnej PiS i nastawiasz się negatywnie do WSZYSTKIEGO, co ktoś powie przeciwko dyktaturze sprawującej władzę. KAŻDY podpunkt mojej opinii, to bez zastanowienia się, bez jakiejkolwiek analizy, to z góry założone bzdury, ponieważ godzą w PiS.
Zgadza się, czasami nudne. Ale szybko piszę.



Twoja 'analiza' nie jest żadną analizą, tylko powtórką z wieczornych programów TVN:u kolego. I szczerze mówiąc nie interesuje mnie kim jesteś w najmniejszym stopniu :D Całe szczęście że tacy pseudo-inteligencji nie kierują krajem, bo mielibyśmy dzisiaj w Polsce morze czarnych gwałcących i plądrujących sklepy tak jak w tych wszystkich krajach zachodniej europy do których jest ci tak tęskno. A relacje z innymi krajami mielibyśmy wprost cudowne - mleko, miód i orzeszki - bo wiadomo, że jak by dalej mieli zgodę żeby nas okradać na dziesiątki i setki miliardów to potok śliny spływający z ich politycznych mord stworzyłby nową rzekę płynącą z Berlina aż po Bałtyk.

neo001

2022-12-17, 20:22
Pogromca_Mitów napisał/a:

Nie wiesz, kim jestem, więc nie zarzucaj mi, że nie mam o czymś pojęcia. Wiem, o czym piszę i wiem, dlaczego piszę w taki, a nie inny sposób. Ja natomiast pomiędzy wierszami Twojej wypowiedzi zauważam, że poddałeś się fałszywej propagandzie telewizji partyjnej PiS i nastawiasz się negatywnie do WSZYSTKIEGO, co ktoś powie przeciwko dyktaturze sprawującej władzę. KAŻDY podpunkt mojej opinii, to bez zastanowienia się, bez jakiejkolwiek analizy, to z góry założone bzdury, ponieważ godzą w PiS.
Zgadza się, czasami nudne. Ale szybko piszę.



Zrobiłeś już dobrze koledze? Propagandę sieje KAŻDA telewizja/radio/internet/prasa, dosłownie każda i różni się tylko tym kto płaci i czy da się na tej propagandzie zarobić. Ty piszesz o pisie, a ja pamiętam że za po/psl tvp niczym się w przekazie nie różniło od tvn, wszak robili dobrze szwabom i żabojadom to się ich chwaliło.

izurial

2023-01-10, 13:11
Makulata napisał/a:

jesteś amebą umysłową, dokładnie tak jak lewacy wybierający Pis.



a ty jak prawacy głosujący na konfederuskich