18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za niedługo będą nas gonić

Kelmans • 2018-05-11, 22:35
Coraz lepiej to wygląda, ciekawi mnie pierwsza finalna wersja, kierowana dla Kowalskiego.




krasnal_hałabała

2018-05-13, 12:45
I nie wywracają się? doprawdy postęp. Chciałem jeszcze wrzucić filmik z gościem który wstaje z wózka a wokół protestanci krzyczą że to cud i zaczyna nak***iać gospel ale nie mogłem znaleźć.

ellsworth

2018-05-13, 14:31
Mega1337 napisał/a:

Za jakis czas niedlugi czas takie roboty beda wszedzie. Z funkcja rozpoznawania twarzy i ujecia poszukiwanego. Ja bym go wykorzystal do chodzenia do sklepu po browara. Nawet w pilke by sie pogralo z takim. Albo fartuch mu zalozyc i do sprzatania go tylko do sprzatania czarny model trzeba wybrac


Przecież baterie tych cudaków padają w trymigi. Ludzie mają problem żeby zbudować odpowiedniej pojemności baterię do telefonu, a co dopiero takie coś. To jest po chwili energetycznym trupem.

AN...........or

2018-05-13, 18:26
żadne roboty nie maja racji bytu z tymi śmiesznymi "bateryjkami" które teraz mamy

darkh999

2018-05-13, 18:54
@ellsworth, conderus - z tego co jakiś czas temu czytałem bateria/akumulator "pieska" działa 90min a Atlasa (ten dwunożny) 60min. O ile wiele rzeczy w kwestii tworzenia robotów można na dzień dzisiejszy zrobić o tyle technologia mobilnego źródła energii stanowi problem (stoi w miejscu).

realign

2018-05-13, 19:48
To wojsko pcha hajs. Toż to nie będzie nosić zakupów tylko orać muzułmanów.

Bołożony nokiami 3210 będzie niezniszczalny.

Lingula

2018-05-13, 20:13
Kutatas jest calkiem spoko!

EdmundKemper

2018-05-13, 20:37
darkh999 napisał/a:

@EdmundKemper widzisz, takiego zdania o rozwoju technologii jak ty są też ludzie w afryce, którzy nadal żyją w chatkach z gówna :)



Wow, super. Chciałeś napisać, że mentalnie jestem na ich poziomie? Możesz tak sądzić, mi to nie przeszkadza. Wolę dmuchać na zimne. Kiedyś daktyloskopowani byli tylko przestępcy i to jeszcze podchodzili do tego z urazą. Teraz ludzie płacą ciężkie pieniądze żeby kilka razy dziennie dać odciski swoich linii papilarnych do telefonu. Oczywiście nie są to pełne odciski i w dodatku tylko jednego palca, ale baza powstaje, a z biegiem czasu może się rozwinąć. Ludzi nie trzeba ogłupiać, sami są już wystarczająco głupi żeby w całości oddać się technologii i "postępowi".

SaveTheTrees

2018-05-13, 20:44
@up
Kiedy ostatnio wyrabiałeś paszport?

EdmundKemper

2018-05-13, 22:54
SaveTheTrees napisał/a:

@up
Kiedy ostatnio wyrabiałeś paszport?



Kilka lat temu. Wiem do czego zmierzasz. Kwestia w tym do czyjej dyspozycji jest baza danych.

Wiewór

2018-05-14, 12:53
Dzień zagłady zbliża się coraz szybciej.

kreatywnakrowa

2018-05-14, 20:22

Polscy naukowcy już pracują nad konkurecnyjnym projektem robota.

Wiewór

2018-05-15, 09:11
@up tylko, że jego głównym zadaniem będzie dupcenie ministrantów.