18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za mało miejsca

Anal_Intruder_69 • 2020-04-30, 12:26
Zdarzenie z dnia 27.04.2020r.
W Rudzie Śląskiej, w miejscu zwanym "zakrętem idiotów", kierowca ciężarówki nie spojrzał w lusterko i wymusił pierwszeństwo zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu motocykliście.



Nikomu nic się nie stało.

spoiler

michal257

2020-04-30, 14:53
kierowca ciężarówki był w graniach swojego pasa. Ten Chuck Norris a'la Batman na Jawce zaj***ł w niego.

sars_80 napisał/a:

Ja tam k***a nie widzę wymuszenia przez paszcza, a wręcz idiotę na turbokiblu, który zapie**alał całą szerokością jedni jak by chciał zepchnąć ciężarówkę na pobocze.


Night Riderj***ny dobrze, że się zmieścił między barierkami XD

KaprysLosu

2020-04-30, 14:59
a koleś z lawetą chyba nie jest rekinem biznesu, klient spadł mu z nieba, a ten pojechał siną w dal... :)

35i

2020-04-30, 15:06
KaprysLosu napisał/a:

a koleś z lawetą chyba nie jest rekinem biznesu, klient spadł mu z nieba, a ten pojechał siną w dal...



Może już miał zlecenie? Na to nie wpadłeś rekinie intelektu. Poza tym, po motop*zdeczkę zwyczajowo zajeżdża śmieciarka.

Recydywista

2020-04-30, 15:25
Jokerd napisał/a:

Przej***na historia. Opony sie wymienia. A prawo jazdy znalezone w czipsach wyrzuca do kosza.
Ps. Usun sprostowanie, psujesz zabawe
Ps2. Dlaczego zakret idiotow? Wiele tam takich sytuacji ze tirowcy zajezdzaja droge przy zmianie pasa motop*zdeczkom? A moze ma ktos wiecej nagram jak tir z podporzadkowanej tam wyjezdza, bo widze ze jest?



nie wiem jak cala droga ale na odcinku gliwice-katowice takich punktow jest chyba 6, z czego 2 na parukilometrowym odcinku przelatujacym przez Ruda Slaska.
Nie wiem jak reszta, ale jeden przy wjezdzie na estakade jest tak ch*jowo wyprofilowany ze przy delikatnej mrzawce samochody wypadaja raz po raz na bande.

Dolandinho

2020-04-30, 15:31
Jak widzę te komentarze zjebów, którzy nie ogarnęli sarkazmu gościa, który wstawił filmik, to po prostu nie mam słów :lol:

sparou

2020-04-30, 15:32
Ej, całkiem dobra jakość nagrania.

specjal13

2020-04-30, 15:38
w p*zde sobie wsadz ten swoj sakrastyczny opis

fliper210

2020-04-30, 15:43
dennissliwa napisał/a:

Typ za szybko wchodził w ten zakręt jak na swoje umiejętności , zaczął hamować a wtedy motor sie prostuje i prawie w ogóle nie da się skręcać. Tak jestem expertem bo na jednośladach jeżdzę od 20 lat



Widzę że wszyscy tu są ekspertami...
koleś ma małe umiejętności oraz doświadczenie (zapie**alanie na autostradzie nie czyni nikogo szybkim, tylko częste wypady na tor) na filmiku widać fiksację wzroku, zobacz w jakim złożeniu a raczej jego braku wszedł w zakręt. Teoria z oponami też słaba, dziękuję dobranoc.
PS. jeżeli ilość lat miała by być wyznacznikiem tego jak dobrze ktoś prowadzi to dziadki na polskich drogach były by najlepszymi kierowcami ;)

coincrush

2020-04-30, 15:47
Jokerd napisał/a:

Dlaczego zakret idiotow? Wiele tam takich sytuacji ze tirowcy zajezdzaja droge przy zmianie pasa motop*zdeczkom? A moze ma ktos wiecej nagram jak tir z podporzadkowanej tam wyjezdza, bo widze ze jest



A już Ci tłumaczę. Jako, że z rejonu jestem ten zakręt kusi, bo wydaje się łatwy. No, ale jak jedziesz nieco powyżej 120 zł to zaczyna ściągać przy suchej nawierzchni. Problem pojawia się tak mniej więcej w połowie, bo jak już ogarniasz, że Cię ściąga to potem możesz tylko się przeżegnać bo wita Cię albo jedna albo dwie podpory mostu. Niby obarierkowane, ale przy takiej prędkości już niejeden się przekonał, że jak ktoś wstawił tam tablicę "Czarny Punkt" to nie chodzi o Murzyna ale o prędkość.

O problematyce tego zakrętu świadczy częstotliwość wypadków. Powyżej macie demo z ostatnich dni. Jadąc w kierunku Katowic na wysokości Chorzowa jest znacznie łagodniejszy zakręt, ale też ma sporo ofiar na koncie. Kilka lat temu miał miejsce wypadek z łebkiem, który wypie**olił w tablicę informacyjną - auto rozcięło na pół. Video poniżej.

Kończąc nie ma co rozwodzić się nad przesłaniem - nie prędkość zabija, ale jej gwałtowne wytracenie.

Recydywista napisał/a:

Nie wiem jak reszta, ale jeden przy wjezdzie na estakade jest tak ch*jowo wyprofilowany ze przy delikatnej mrzawce samochody wypadaja raz po raz na bande.



Cała DTŚ jest nitkowata. Tylko kwestia czasu, jak na innych odcinkach będzie kolejny denat. Prędkość, poślizg = trup

bercik05

2020-04-30, 15:55
Co z ładunkiem? Jak się czuje towar?

pATRYKOify

2020-04-30, 16:19
Gdyby tylko nie był świeżakiem i wiedziałby cokolwiek o przeciwskręcie to wyprowadziłby to bez problemu :)

przemod5

2020-04-30, 16:30
Tylko nie motor. Motor to w traktorze jest. MOTOCYKL :D

loku64

2020-04-30, 16:37
Nikomu nic się nie stało.
A szkoda

MindBodyLightSound

2020-04-30, 16:56
Typowy moto waginosceptyk. Tylko na prostej umie pajacować, a hamowanie i zakręty przekraczają kompetencje.

St...........on

2020-04-30, 17:03
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Myślałem, że Sadolowej braci nie trzeba przybliżać pojęcia sarkazmu, ale najwyraźniej byłem w błędzie



Trzeba ,trzeba bo większość to gimazjusze ( mentalnie) , ale swoją drogą, myślę sobie .... Gościu pisze "motocyklista", k***a poj***ło go czy jaki noob tutaj XD , motopiza k***a! ( Tak też jestem motop*zda z dużym dystansem do siebie :amused: )

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Myślałem, że Sadolowej braci nie trzeba przybliżać pojęcia sarkazmu, ale najwyraźniej byłem w błędzie



Trzeba ,trzeba bo większość to gimazjusze ( mentalnie) , ale swoją drogą, myślę sobie .... Gościu pisze "motocyklista", k***a poj***ło go czy jaki noob tutaj ,motop*zda k***a! ( Tak też jestem motop*zda z dużym dystansem do siebie :amused: )