18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za mało miejsca

Anal_Intruder_69 • 2020-04-30, 12:26
Zdarzenie z dnia 27.04.2020r.
W Rudzie Śląskiej, w miejscu zwanym "zakrętem idiotów", kierowca ciężarówki nie spojrzał w lusterko i wymusił pierwszeństwo zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu motocykliście.



Nikomu nic się nie stało.

spoiler

sars_80

2020-04-30, 12:30
Ja tam k***a nie widzę wymuszenia przez paszcza, a wręcz idiotę na turbokiblu, który zapie**alał całą szerokością jedni jak by chciał zepchnąć ciężarówkę na pobocze.

sir_Alex

2020-04-30, 12:31
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nikomu nic się nie stało.



szkoda
:kawa:

d.rahowa

2020-04-30, 12:33
Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ale tutaj jest ewidentnie wina po stronie Motocyklisty. Wyniosło go na zakręcie, bo nie potrafi zakrętów brać. Ciężarówka trzymała się cały czas swojego pasa!

Konstrukt_społeczny

2020-04-30, 12:40
Typ na motorze ewidentnie nie ogarnął drogi i własnej maszyny. Stawiam na problem ze spłaszczeniem opony, gosc pewnie duzo po autostradach gna i mu na przedniej bieżnik na środku sie wytarł, opona zrobiła sie w kwadrat i trudno mu było wymanewrować, na sterze poczuł pewnie krawędziowy opór i się zesrał, ze jesli bardziej sie przechyli to przewinie sie balans na krawędz zewnętrzną. Tak poza tym to idiota.

~DMT

2020-04-30, 12:43
Anal_Intruder_69 napisał/a:

wymusił pierwszeństwo zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu motocykliście.


:roll: Chyba dwa różne filmiki oglądaliśmy...

dennissliwa

2020-04-30, 12:44
Typ za szybko wchodził w ten zakręt jak na swoje umiejętności , zaczął hamować a wtedy motor sie prostuje i prawie w ogóle nie da się skręcać. Tak jestem expertem bo na jednośladach jeżdzę od 20 lat :D

poligon6

2020-04-30, 12:46
Czemu nie wpadł pod koła, jednego drogowego chwasta byłoby mniej!

Anal_Intruder_69

2020-04-30, 12:47
Myślałem, że Sadolowej braci nie trzeba przybliżać pojęcia sarkazmu, ale najwyraźniej byłem w błędzie :P

Jokerd

2020-04-30, 12:48
sars_80 napisał/a:

Ja tam k***a nie widzę wymuszenia przez paszcza, a wręcz idiotę na turbokiblu, który zapie**alał całą szerokością jedni jak by chciał zepchnąć ciężarówkę na pobocze.



Ty k***a debilu.

DMT napisał/a:

Chyba dwa różne filmiki oglądaliśmy...


Ty debilu 2.


Piwerko za swietny opis! :mrgreen:

bbkacprzyk

2020-04-30, 12:48
Motor powinien ustapic ciezarowce bo obaj zmieniali pasy. Wiec wina p*zdy

Jokerd

2020-04-30, 12:55
Konstrukt_społeczny napisał/a:

Typ na motorze ewidentnie nie ogarnął drogi i własnej maszyny. Stawiam na problem ze spłaszczeniem opony, gosc pewnie duzo po autostradach gna i mu na przedniej bieżnik na środku sie wytarł, opona zrobiła sie w kwadrat i trudno mu było wymanewrować, na sterze poczuł pewnie krawędziowy opór i się zesrał, ze jesli bardziej sie przechyli to przewinie sie balans na krawędz zewnętrzną. Tak poza tym to idiota.



Przej***na historia. Opony sie wymienia. A prawo jazdy znalezone w czipsach wyrzuca do kosza.

Ps. Usun sprostowanie, psujesz zabawe

Ps2. Dlaczego zakret idiotow? Wiele tam takich sytuacji ze tirowcy zajezdzaja droge przy zmianie pasa motop*zdeczkom? A moze ma ktos wiecej nagram jak tir z podporzadkowanej tam wyjezdza, bo widze ze jest? :lol:

Skoczek48

2020-04-30, 13:41
O specjalnie napisał że to ciężarówka wymusiła a wy się spinacie jak te dzieci..

dżonyłojlker

2020-04-30, 13:45
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Widzę w komentarzach, że są z tym problemy, więc tłumaczę:
Tak, opis jest sarkastyczny.



Normalka, zjebów tu nie brakuje. Ciekawostką jest to, że bardzo dużo ludzi na lekką postać autyzmu, nawet o tym nie wiedząc. Objawia się to właśnie m.in. tym, że nie wyczuwają ironii/sarkazmu i nie rozumieją żartów.

twojadziewczynajestgruba

2020-04-30, 14:14
bbkacprzyk napisał/a:

Motor powinien ustapic ciezarowce bo obaj zmieniali pasy. Wiec wina p*zdy



Czyli tak jak w przypadku Twojej matki, również wina p*zdy.