18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z rodzimego podwórka

GeorgeHarvey1 • 2022-11-07, 16:52

Mam buty Versace XDDD

usni

2022-11-08, 09:55
Właśnie tak wyobrażam sobie pedalarzy, którzy nie rozumieją, że rowerem jeździ się po ścieżce, a nie jezdni nawet jeśli posiada się "kolażufke warto wincyj niż mój samochód".

goofastfood

2022-11-08, 10:46
Testoviron wrócił z emigracji?!

kapelan_szturmowy

2022-11-08, 10:52
focusek napisał/a:

TVPIS i r*chanie w dupe przez karakana, banda zjebow tfu na was


też masz buty Versace?

mar173

2022-11-08, 11:26
To jest właśnie niesprawiedliwość w tym systemie:) Największy idiota może być bogaty, ojciec da mu ciepłą posadę , za nic nie robienie dostanie kilkadziesiąt tysi:) Coś w tym systemie ewidentnie nie gra, skoro zdarzają się takie rodzynki, znam jeszcze kilka postaci które pojawiły się w moim życiu, kilka przygłupich bananów z technikum, ojciec kupił na 18-stke auto za 600 tys zł :) Chwalenie się najdroższymi słuchawkami etc. Ludzie są przekonani że zarabia się na ciężkiej pracy, dobrym wykształceniu, ale to nie prawda:) Tu marketingowiec, influencer, typ klikający w kup/sprzedaj/zamknij w zaciszu własnego domu staje się milionerem. Albo po prostu zawód syn bogatych rodziców, dostanie taki firmę po rodzicach, albo mu taką stworzą, albo dostanie ciepłą posadę po znajomości, albo na konto kilka milionów zł, i tak idiota będzie kłamać że sam zarobił, że to wszystko jego zasługa.

kapelan_szturmowy napisał/a:

też masz buty Versace?



ten focusek to chyba ten z filmiku xD Wystarczy poczytać komentarze focuska, pasują do typa xD Tak się zastanawiam czy KO płaci ludziom o skłonnościach psychopatycznych, też jakaś opcja, żeby tracić życie na polityczną walkę w najbardziej prymitywny sposób to myślę trzeba być dobrze opłacanym. Od 2010 do 2015 pisał normalnie, Od 2019 przedstawił się jako zjeb. Zawsze możliwość że dziadek esbek nie otrzymuje już kilkudziesięciu tys zł emerytury.

Dlaczego najgorszy sort ludzi związany jest z KO... Złodzieje, manipulanci, niemoralni marketingowcy, esbeki, niemoralni sędziowie etc.. i... widać kto im przyklaskuje...

xv89

2022-11-08, 16:37
Kriski napisał/a:

@Hetman_Wielki
10 lat temu obywatele także bardzo władzę (całościowo) miłowali.



Patrząc na rozwój sytuacji w kraju po tych 10 latach, ośmielam się stwierdzić, że rzucone przez wiedźmę klątwy z końcówki nagrania okazały się całkiem skuteczne.

weezyxboss2137

2022-11-08, 19:46
I nikt takiemu frajerowi na ulicy nie wyj***ł ?x D

Antoni79

2022-11-08, 21:15
Sajlenthill napisał/a:

Aż dziwne, że mu nikt nie przypie**olil



Możesz trafić na resortowe dziecko i się gównem na całe życie ubrudzisz. Tatuś może jaki prawnik, czy polityk. Też miałem kiedyś spięcie z podobnym typem. Udawał pijanego i też mi od dziadów ubliżał, wyborców pisu, że on w dzień zarabia tyle co ja w miesiąc. Już wyskoczyłem do niego, bo mnie wk***ił, on odskoczył, okazało się że nie był tak pijany. Przyszedł zmiennik i od razu za nasz dyżurny kołek na wampiry, ale zatrzymałem go. Zmiennik też zauważył, że nie śmierdzi alkoholem. Wezwaliśmy psy i one też go tylko obwąchały, spisały żaden zwyczajowo ręki nie podniósł.

eliveruss

2022-11-08, 21:56
Halman napisał/a:

się nie ma co śmiać versace jeans couture to raczej drogie buty



I płacisz za jakieś paskudne gówno o wątpliwej jakości. Parę razy na mieście złapie cię mżawka i te super-markowe buty za tysiaka idą się j***ć. Do tego niewygodne to i wyglądasz w tym jak pedał. Za tyle samo wyrwiesz np. kapcie Lowa Zephyr GTX , które prawdopodobnie będą żyć dłużej od ciebie i w których zdobędziesz polskie szczyty gór albo podbijesz z jankesami Afganistan. No ale nie liczy się cena, tylko liczy się flex, cnie.

Raz byłem świadkiem, jak jakiś laps pokroju tego p*zdusia z powyższego nagrania coś się sapał na drodze ze swojego biemdablju F30 w ęMpaku do typa z Patrola Super Safari, bo go nie wpuścił na swój pas na linii ciągłej i też wyzywał gościa z patrola od biedaków. Wiadomo, beemka taka sexflex, zwłaszcza ze 116-konną kosiarką pod maską.

To jakość robi cenę, a nie cena jakość. No ale barany stadem idą za modą, a potem myślą, że jak wydali parę stówek na buty, to że są bogaczami. ehh...

Nathaniel555

2022-11-08, 22:16
Kim jesteś?
Biedakiem za 3 tysiące!

mCreydon

2022-11-08, 22:19
Testoviron mu się włąnczył

to...........10

2022-11-09, 03:07
Zdjął jednego buta, lubi życie na granicy śmierci, ryzykant! :D

razak

2022-11-09, 13:26
aż mi głupio, że też mam buty z versace :D

siabada

2022-11-09, 15:53
Jakiś nowy minister?

TorkilKoval

2022-11-09, 20:09
Jyuuken napisał/a:

Przeciętna para kosztuje około tysiaka, generalnie na takie mogłem swego czasu pozwolić, ale ten typ to konkretny umysłowy zjeb i ciekawe skąd na to miał hajs xD



az sprawdziłem, co za p*zda, butami za tysiąc się chwali. to trzeba być idiotom, buty na które szkoda pieniędzy jak ktoś dobrze zarabia, buty, które są dla biedaków jak ktoś ma miliony, to są buty dla takich co mają 7brutto i myślą że są klasą średnią... co za dzban.

Luksus40percent

2022-11-11, 19:07
Przypie**alacie sie! Chlop sie naj***l i tyle wielkie mi halo. Sami k***a swieci!