18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kamerą wśród lewactwa

WeedLover • 2016-08-08, 13:11
Oto jaki efekt można osiągnąć nakładając komentarz z dokumentu o psychicznie chorych na nagrania z manifestacji i k***ic lewaków. Idealne połączenie.

Nagrania dotyczą tzw. sjw czyli social justice warrior



HalfGod

2016-08-08, 23:42
Fachowo. Błędy genetyczne.

lapps

2016-08-09, 02:28
The_Mountain napisał/a:

Lepsze to nzi skrajna prawica, podrze morde i tyle. Skrajna prawica & nacjo lubia za to postrzelac (strzelanina w monachium np i breivik)



rewolucja bolszewicka i czystki stalinowskie, terror mao zedonga
ponad 70 milionow trupow, zadna prawica tego nie przebije


strzelanina w monachium i skrajny prawicowiec nacjo z iranu :szczerbaty:

szpidi

2016-08-09, 09:09
Cyklon B - mówi to wam coś?

pi...........ja

2016-08-09, 13:48
2.25 Harry Potter po roku w USA.

Elmah

2016-08-09, 18:12
garota napisał/a:

Śmiechy, śmiechem ale jak zaczniemy ryczeć jak zaczną napie**alać się na tej ziemi wszyscy ze wszystkimi. A Polacy...pokłóceni z całym światem. Kiedyś myślałem że to my mamy problem, obecnie widzę że jesteśmy jedną z ostatnich ostój normalności.



Do normalności jeszcze Polsce daleko. Faktem jest, że w naszej ojczyźnie jest dużo lepiej niż w innych krajach Europy.

Black-Sheep

2016-08-09, 18:44
lapps, ale bez budowania takich biedasymetrii, bo ich tu nie ma. Stalin i Mao to opcje nacjonalistyczne, ta zdegenerowana biurokracja to nie żadni lewacy.

Z kolei co do Rewolucji Październikowej, to liczba ofiar działań rewolucjonistów jeśli chodzi o Piotrogród zamyka się w 4 osobach, które zginęły podczas szturmu na Pałac Zimowy 7 listopada 1917 roku. Do tego należy dodać jeszcze ofiary wojny domowej, które można szacować na łączną (od egzekucji dokonanych przez WCzK po ofiary samosądów) liczbę ofiar "czerwonego terroru" na 200-250 tys., a białego terroru kontrrewolucyjnego między 250 a 500 tys. ofiar. Dodatkowo w działaniach wojennych poległo przynajmniej 2,5 mln żołnierzy.
Rewolucja to nie spacer po Newskim Prospekcie, ale należy pamiętać, że ofiary przynosi dopiero kontrrewolucja.

Nawet nie chce mi się z drugiej strony wymieniać setek milionów ofiar imperializmu, kolonializmu, wojen światowych, faszyzmu i wyzysku, lepiej wyloguj się z sadola i doucz się z obiektywnych źródeł a potem wróć komentować takie tematy. ;)

zomos

2016-08-09, 19:50
@up jaki k***a debil...