18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z kamerą wśród lewactwa

WeedLover • 2016-08-08, 13:11
Oto jaki efekt można osiągnąć nakładając komentarz z dokumentu o psychicznie chorych na nagrania z manifestacji i k***ic lewaków. Idealne połączenie.

Nagrania dotyczą tzw. sjw czyli social justice warrior



garota

2016-08-08, 13:28
Śmiechy, śmiechem ale jak zaczniemy ryczeć jak zaczną napie**alać się na tej ziemi wszyscy ze wszystkimi. A Polacy...pokłóceni z całym światem. Kiedyś myślałem że to my mamy problem, obecnie widzę że jesteśmy jedną z ostatnich ostój normalności.

nowynick

2016-08-08, 13:35
na cholerę przerabiać? Żeby się z nich pośmiać wystarczy posłuchać co mówią...

Szczur007

2016-08-08, 14:09
00:40 takich fal to nawet na oceanie nie widziałem :samoboj:

lapps

2016-08-08, 14:17
dawniej na takich ludzi sie mowilo, ze ich diabel opetal...


w sumie to do dzisiaj nie wymyslono lepszego wytlumaczenia

TB303

2016-08-08, 14:38
Cytat:

w sumie to do dzisiaj nie wymyslono lepszego wytlumaczenia


Nie? Ja to na ten przykład nazywam debilizmem, idiotyzmem, kretynizmem, upośledzeniem umysłowym, niedoj***niem mózgowym, sp***oleniem... itp.

W............R.

2016-08-08, 14:41
Polecam słowo "histeria" w dawnym znaczeniu.

lapps

2016-08-08, 16:56
TB303 napisał/a:


Nie? Ja to na ten przykład nazywam debilizmem, idiotyzmem, kretynizmem, upośledzeniem umysłowym, niedoj***niem mózgowym, sp***oleniem... itp.



samo bycie debilem, idiota, kretynem, uposledzonym umyslowo (niedoj***nie mozgowe i sp***olenie nie jest w zaden sposob opisane jako przypadlosc) nie sprawia, ze atakujesz fizycznie wiekszych od siebie ludzi (nie majac za ch*j pojecia o biciu sie) w obronie blizej niesprecyzowanego podmiotu.

Cytat:

Polecam słowo "histeria" w dawnym znaczeniu.



dzisiaj to juz chyba hipsteria, taki sposob bycia

SirMajkel

2016-08-08, 18:20
nie ważne prawica czy lewica... każda skrajność jest zła.

domat1

2016-08-08, 18:24
a ja chciałbym wiedzieć, dlaczego tak się rzeczywiście zachowują, bo widzę paru społeczników, wolnomyslicieli i ateistów oraz antyrasistów
łatwo podążać z tłumem i być bezmózgim zombie
niektóre jednostki myślą samodzielnie, a tylko nieliczni z nich działają, doceńmy to

Black-Sheep

2016-08-08, 20:09
Taki biedafilmik można zmontować pod każdą grupę. Pokazać wam nagranie z kamer przemysłowych z któregoś marszu niepodległości w poprzednich latach, to sami zaczniecie płakać, że to manipulacja i patryjotów szkalujo którzy będą bronić polski jak ruskie zaatakują. :roll:

Tassadar

2016-08-08, 20:13
Aj tam taj tam. Ile razy na świecie byli i rządzi sto razy więksi popie**ole od lewackich zjebów. Niezliczone ilości pojebów w dziejach. Jak zawsze przychodzi miotła i zamiata całe towrzystwo pod dywan dziejów, i jak zawsze porządek trwa krótko, potem się śmieci robi się syf nie do wytrzymania i koło się zamyka. Nihil novi sub sole (chyba)

The_Mountain

2016-08-08, 20:42
Lepsze to nzi skrajna prawica, podrze morde i tyle. Skrajna prawica & nacjo lubia za to postrzelac (strzelanina w monachium np i breivik)