18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ocean

2013-12-21, 22:35
Idioci. Gdyby którykolwiek z Was przeczytał Biblię, to by wiedział, że Chrystus narodził się w w marcu albo kwietniu (nie do końca znana data). 24-ty grudnia to tylko symboliczna data.

Kretyni.

Sylarr

2013-12-21, 22:39
Ocean napisał/a:

Idioci. Gdyby którykolwiek z Was przeczytał Biblię, to by wiedział, że Chrystus narodził się w w marcu albo kwietniu (nie do końca znana data). 24-ty grudnia to tylko symboliczna data.



Z moich wyliczeń i podanych w biblii informacji wynika, że urodził się na przełomie września/października. Nie wiem jak ci wyszło marzec/kwiecień.

zonk

2013-12-21, 23:28
k***aRomantyk napisał/a:


Ja jebię, ale debil :shock:


Że niby twój stary to debil, cebulaczku ?

Duentar

2013-12-22, 00:09
Nie ma co negować. Rzeczywiście Chrześcijanie zaczęli obchodzić Święta w dniu zarezerwowanym dla kultów innych religii w Starożytnym Rzymie. To w miarę oczywiste, ponieważ Chrześcijan była garstka i nikt by im "ustawowo" nie wprowadził dni wolnych. Jeśli chcecie świętować - możecie wtedy gdy my, co czcicie, to już wasza sprawa. Właśnie dlatego Święta Bożego Narodzenia są obchodzone w tych dniach, ponieważ Chrześcijanie nie mieli innej możliwości obchodzić je należycie.

Rozjebca

2013-12-22, 00:14
A co was to k***a boli?
Kazdy wierzy w co chce, jedni w jezusa drudzy w jakiegos k***a potwora spaghetti.
Jakas k***a debilna batalia w internecie ..
Jestem ateistą, i czasami mam wrazenie ze bardziej szanuje wiare niz nie jeden chrzescijanin.
Cale życie przesiedziałem w bidulu, miałem przek***ione na maksa, nawet po tym jak wyszedłem na swoje ( ciągle pod górke )
I nawet k***a teraz jak stracilem robote, mam nawrót choroby i wszystko sie jebie na morde to zatargałem choinke do chaty, przystroilem i sobie stoi .. bo k***a nie wiem czemu, ateizm ateizmem, ale ta sp***olona choinka jakos daje mi troche "ducha" tych swiat których nigdy nie miałem, wiec albo uszanujcie religie innych albo wypie**alac.


PS. Kierowca autobusu był na wakacjach i j***ny nie klaskał.

da...........55

2013-12-22, 00:47
Mówię jak jest. :)

Amelinium

2013-12-22, 01:25
A żeby ci tak kiedys muzułmańskie kutachy przeorały dupę, skoro katolicka religia się nie podoba.

PS.
j***ć gimbusów.

takija

2013-12-22, 02:06
Amelinium napisał/a:

A żeby ci tak kiedys muzułmańskie kutachy przeorały dupę, skoro katolicka religia się nie podoba.

PS.
j***ć gimbusów.




To ode mnie jeszcze -j***ć wszystkich na litere y!!!

popkorn się skończył, idę spać.

A co do religii....mam swoje zdanie jednak przedstawianie go tutaj mija sie z celem ponieważ dla kilku piw nie ma to sensu a pożywki kretynom robił nie będę :) Ot tyle, święta idą! Cieszcie się, radujcie się! I pijcie ile sił w nogach!

Ork.Fajny

2013-12-22, 13:07
Lenin i Stalin byliby dumni z postawy niektórych w sprawie tolerancji religijnej... A Hitler ze wzruszenia włączył by co poniektórych z was w korpus oficerów zajmujących się operacją Tannenberg...