18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~DMT

2013-12-21, 16:55
bloodwar, bardzo ładnie przetłumaczyłeś pajacom. Piwko ;)

xts

2013-12-21, 17:05
bloodwar napisał/a:

Prawda jest taka, że wszyscy pójdziemy do ziemi. Nie pomoże Jezus, Allah, Budda czy Bozia, po prostu idziecie do ziemi i ch*j, nie ma w tym żadnej głebi, żadnego przesłania, żadnego "życia po życiu", jest tylko sześć stóp ziemi i robaki. To strach przed tym buduje kościoły, meczety i inne świątynie.



następuje reinkarnacja na zasadzie molekularnej

crossdressphyxia

2013-12-21, 17:09
A ja nie wiem, czy istnieje, czy nie. Ale wiem jedno. Faktycznie w coś trzeba wierzyć. Nie ważne, czy to Budda, Jezus, czy makaronowy potwór. Nie chodzi o religię, chodzi o wiarę. Jeżeli człowiek w coś wierzy, osiągnie to. Wierzysz w to, że będziesz bogaty, to będziesz bogaty. Trzeba w coś wierzyć, bo to daje siłę, a w co to nie ważne. Możesz się modlić nawet do drzewa, a już będziesz szczęśliwszy.

ProVVe

2013-12-21, 18:07
Eeee tam pie**olenie kolejny już raz o tym samym... Ile razy będzie to przerabiane. Jeden debil rzuci zj***ny nic nie wnoszący temat, który się przewija i przewija... Tylko po co? Żeby patrzeć jak ludzie się spierają, po wirtualne piwa czy moze ma potrzebe czucia akceptacji ze strony innych?


Pozdro dla kolejnego kwejkowego gówna na sadolu...

PS. Pamiętaj o kolendzie, trzech królach, wielkanocy i innych religiach będziesz miał nowe i różnorodne tematy.

zonk

2013-12-21, 18:21
Ciekawe ciekawe, tekst na tym obrazku sugeruje że mamy wierzyć w jakiegoś perskiego bożka, byle tylko przestać wierzyć w chrześcijańskiego Boga. Ładna manipulacja.

raza

2013-12-21, 18:54
Hmm 25 to nie tylko narodziny mitry ale także Baala, Sol Invictus czy całej rzeszy rozmaitych bóstw utożsamianych ze słońcem.
Daty świąt w chrześcijańskim kalendarzu są symboliczne, więc nie wiem o co całe zamieszanie.
Jezus jest postacią historyczną, niehistoryczne są jego, opisane w biblii, skile.
Nie chciał namieszać w Judaiźmie. Tu sprawa jest bardziej skomplikowana, bo po znalezieniu zwojów z qumran oraz przeanalizowaniu wierzeń ludności zamieszkującej Kanaan dochodzimy raczej do wniosku, że chrześcijaństwo rozwijało się równolegle do judaizmu rabinicznego. Jako dwie, powstałe w tym samym czasie ,sekty (obok wielu innych sekt judaistycznych) bazujące na rozmaitych i nieujednoliconych jeszcze w tedy wierzeniach Izraelczyków. (co ciekawe nie koniecznie i nie zawsze monoteistycznych).
Dla udowodnienia powyższej tezy: Talmud, święta księga obecnego judaizmu została spisana w II w.n.e., podobnie jak Ewangelie. Obie te księgi są kontynuacją dopisaną do Tory, z tym, że jedna nadaje nam ramy Judaizmu, a druga Chrześcijaństwa.

A dodać jeszcze należy, że nie tylko 25 grudnia został "zrabowany". Nazwa niedzieli w języku angielskim sunday - dzień słońca, a po łacinie dies solis, wzięła się stąd, że cesarz Konstantyn Wielki ustanowił ten dzień tygodnia świętem bóstwa Sol Invictus.
Rzymianie, kiedy przyjęli chrześcijaństwo, żeby nie robić sobie problemów po podstawiali święta chrzescijańskie do już istniejących.
Nie był to pierwszy przypadek zmiany kultów w cesarstwie rzymskim.
A jak ktoś się dziwi przenikaniu zwyczajów z religii innych, jak na przykład choinka, to niech sobie poczyta o czymś takim, co się nazywa synkretyzm religijny.

contowsky

2013-12-21, 20:08
@up że Ci się chciało

fantastico

2013-12-21, 20:17
Zaraz Sadole Katole rzucą się z krucjatą ;]

SkipiBoom

2013-12-21, 20:17
Do autora obrazka: Drogi ciapaku, h*j ci w dupę :)

lukasz1931

2013-12-21, 20:19
Chłopaczek się napracował, musiał poszukać w wikipedii

KurwaRomantyk

2013-12-21, 20:19
SQT napisał/a:

Ciekawe ciekawe, tekst na tym obrazku sugeruje że mamy wierzyć w jakiegoś perskiego bożka, byle tylko przestać wierzyć w chrześcijańskiego Boga. Ładna manipulacja.


Ja jebię, ale debil :shock:

Ciesin

2013-12-21, 20:20
j***ć święta. Nie ma to jak grupa osób zgromadzona przy stole tylko z poczucia obowiązku i przymusu, a do tego dwie seniorki którym już i tak wszystko jedno. Wszystko okraszone cudowną atmosferą "Kup nasz produkt bo zbliża się koniec roku i musimy się go pozbyć, a tutaj masz kolędę w tle i Mikołaja z coca coli, żebyś mógł ten zakup usprawiedliwić świętami".
Tyle dobrego w tym syfie, że jest dużo smacznego żarcia i czasu na wylegiwanie dupy. Byle nie za długo!

Machol

2013-12-21, 20:24
Przypisywanie zachowań określonej grupy do całości - na moje oko gimbusiarskie dziełko, ale mogło być tak pięknie. Autor obrazka mówi o chrześcijanach, a wskazuje na zachowania katolików - to raz. Dwa, że nie wiem z jakiej dupy jest wzięte twierdzenie co miał faktycznie w zamiarach Jezus.

SharpSe

2013-12-21, 20:27
ch*j ci w dupe prowokatorze. Życzę ci muzumańskiej kosy pod żebra, twojej babie Somalijskiego ch*ja w dupe a tobie bez imienny grób na Syberii. Pa frajerze. Kiedyś zapłaczesz.

P.S. "Im więcej miałem wrogów tym lepsze miałem zdrowie".