18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z drona zawsze lepiej widać co się stało...

Halman • 2020-11-16, 06:40

Bo na ziemi to trzeba zwolnić... :szydera:
okolice Lublina, Polska. Wczoraj.

tyczka333

2020-11-16, 13:11
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



Pomoc drogowa na pasie obok (dwóch pracownikow) dwa pasy zamkniete to nie zapie rdala sie 100km/h jak ostatni idiota

Erqti

2020-11-16, 15:03
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



Zgadnij, bo widze że wiedzy nie posiadasz, co podpowiada rozsądek kiedy w wyniku zdarzenia na autostradzie wyłączone z ruchu sa dwa pasy z trzech? Jak sobie wyobrażasz przejeżdzać na pełnej k***ie koło takiego rozpie**olu? Widać że policja stoi na światłach, no to wiadomo że trzeźwości nie sprawdzają, dużo wcześniej od nich stoi również wóz techniczny z wyj***nym wielkim znakiem, zapewne "ZWOLNIJ" Ale ty byś zapierdałał...

EdmundKemper

2020-11-16, 15:21
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



A ten imbecyl co przypie**olił w zwalniającego też nie lepszy. Z daleka widział, że coś się dzieje, typ mu nie zahamował chamsko przed maską tylko dużo wcześniej, ale on dalej zapie**alał. Włącz myślenie, a nie miałkie pie**olenie.

Egeszege

2020-11-16, 15:21
Bo korki są poprzez PACZACZY - zwalniają do zera i paczą cosiestałosie

ellsworth

2020-11-16, 16:21
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



Imbecylem to jest ten, który włąsnie nie zwolnił tylko zapie**ala jak oszalały, już ch*j z tym że wjechał tamtemu w dupę (a za samo to powinien stracić prawo jazdy), ale debil widzi że obok wypadek, że po jezdni chodzą ludzi, że leżą różne części samochodów i w swym małpim rozumku nie przyszło mu do głowy, żeby zwolinić i ostrożnie przejechać obok miejsca zdarzenia.

mygyry

2020-11-16, 16:30
Widzę, że niektórym widocznie ładuje się inny filmik niż mi, ani trochę nie twierdzę, że facet który przypie**olił nie powinien jechać wolniej, bo powinien w takiej sytuacji czy nawet przy zwykłych robotach drogowych, nie mniej typ do którego przypie**olił zaczął hamować dokładnie na wysokości wypadku, żeby sobie pooglądać i robić fotki, bo jak już pisałem jest imbecylem bez wyobraźni.

Policja regularnie apeluje, żeby w takich sytuacjach płynnie przejechać i nie zwracać uwagi na wypadek, ale patrzeć na drogę i nie hamować.

Do tego wspominałem, że do takich sytuacji dochodzi później nawet w przeciwległym kierunku, gdzie nie ma żadnych utrudnień, ale imbecylem jeżdżą w obu kierunkach, jeżeli ktoś uważa, że typ, który dostał strzał w tył zachował się na drodze prawidłowo to widocznie odpie**ala takie same numery, żeby urozmaicić sobie swoje nudne życie przynajmniej pooglądaniem wypadków.

doberman100

2020-11-16, 17:48
Pechowe miejsce trzy miesiące temu po przeciwnej stronie był śmiertelny i taki sam wypadek

pankruk

2020-11-16, 18:20
Swoją drogą kierujący, który wyj***ł widział jak byk, że jest zdarzenie drogowe, a mimo to dalej zapie**alał. Sam jest sobie winien, a ten przed nim pewnie Janusz, który chciał się pogapić, a potem popie**olić z Jureczkiem przy filiżance primy co to się stanęło.

qwerq221

2020-11-16, 19:16
Oj ABS cos nie działał jakby dzialal moze udaloby sie uniknac stluczki bo bylo dosc miejsca na prawym pasie

Tetrix

2020-11-16, 21:16
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



A może byś się zatrzymał jak widzisz rozj***nego tira? Może jakiś inżynier potrzebuje pomocy czy coś? Zamknęli 3/4 drogi i świeci się wszystko jak psu jajca na wiosnę, pewnie coś utrudnia tam ruch i warto zwolnić. Ale to takie tam przypuszczenia ważne żeby do biedronki po browary zdążyć.

4done4

2020-11-16, 23:04
Przecież widać że auto ma niesprawny ABS.
Na zablokowanych kołach przejechał ślizgiem kilkadziesiąt metrów co jest niemożliwe przy sprawnym systemie.

zbigniewz

2020-11-17, 15:00
Na browara też bym się zagapil

hadman

2020-11-17, 16:43
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



mnie również to wk***ia ale również mnie wk***ia ze kazdy na autobanie musi zapie**alac bo przeciez ku*wa 140 minimum !! ch*j że 1 pas otwarty ale zapie**alać trzeba :D

Tymonek

2020-11-17, 18:54
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



zgodze sie ale zdrugiej strony jak widzac wypadek i widoczne z daleka pachołki to lepiej chyba zwolnić z tych 140 do nie wiem 60-70? i w tedy by wyhamował przed imbecylem