18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z drona zawsze lepiej widać co się stało...

Halman • 2020-11-16, 06:40

Bo na ziemi to trzeba zwolnić... :szydera:
okolice Lublina, Polska. Wczoraj.

mygyry

2020-11-16, 06:49
Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.

CzerstWybut

2020-11-16, 08:27
mygyry napisał/a:

Jak mnie wk***iają takie imbecyle trzeba zwolnić do zero i sobie pooglądać, fotę cyknąć i konia zwalić, może normalnie jechać to nie, później nawet w drugim kierunku korki, bo j***ne zjeby muszą sobie pooglądać.



Ale dział hard by sie chcialo oglądać.... :D a tak serio to odstrzału ci zatrzymujący się.

edek_kotek

2020-11-16, 08:36
A tym dronem nie mogłeś bliżej podlecieć ? h*ja widać.

Payan

2020-11-16, 09:39
edek_kotek napisał/a:

A tym dronem nie mogłeś bliżej podlecieć ? h*ja widać.



Ja tam ch*ja nie widziałem.

ALFONZO

2020-11-16, 09:45
"Z drona zawsze lepiej widać co się stało..."

akurat na tym wideo z drona nic nie widac!

Jebac_pedalarzy

2020-11-16, 10:23
Zawsze mnie wk***iały ciekawskie cioty. To przez ich debilizm jest wypadek i zator drogowy na autostradzie ale k***y jadące z przeciwka są tak ciekawe że też muszą zwolnić i popatrzeć i dzięki temu mamy korek w obu kierunkach. Napie**alać w puste baniaki.

Cz...........as

2020-11-16, 10:44
Zatrzymywanie się obok wypadku to debilizm, ale ten co rakietą leciał to nie lepszy. Pewnie mrugał światłami już 300m wcześniej ale jakoś mu typ nie zjechał :roll:

notak

2020-11-16, 11:14
u hamującego w kabinie, chwilę wcześniej,
,,tata, patrz jaki fajny dron,
gdzie....,,

Gogul

2020-11-16, 11:41
Bo sie k***a Janush musiał zatrzymeć co by wypadek pooglądać...

petru23

2020-11-16, 11:43
O, się k***a specjaliści odezwali.
Przy wypadku zawsze trzeba zwolnić, bo nie wiadomo czy ktoś lub coś nie woierdoli nam się pod maskę. Czy to któraś z ofiar, czy też że służb ratowniczych. Druga sprawa, na jezdni może być coś rozlane.

A Wam rajdiwcom życzę dokładnie tego samego, co ten pajac z filmiku który się rozj***l.

Ludzie, myślcie ma drodze a nie kozaków zgrywajcie.

sirapacz

2020-11-16, 11:45
To ja tak nieco offtopicznie - auto wygląda na współczesne a leciał na zablokowanych kołach...........jakim cudem? Przy hamowaniu awaryjnym właśnie ABS ma uniemożliwić obrócenie auta o naście stopni tylko dać szansę na ominięcie kretyna....pardon - przeszkody.

luki211

2020-11-16, 12:19
sirapacz napisał/a:

To ja tak nieco offtopicznie - auto wygląda na współczesne a leciał na zablokowanych kołach...........jakim cudem? Przy hamowaniu awaryjnym właśnie ABS ma uniemożliwić obrócenie auta o naście stopni tylko dać szansę na ominięcie kretyna....pardon - przeszkody.



Może nie zagłębiaj się w technikę działania układu ABS, bo nie masz bladego pojęcia.

Strielok1

2020-11-16, 12:54
petru23 napisał/a:

O, się k***a specjaliści odezwali.
Przy wypadku zawsze trzeba zwolnić, bo nie wiadomo czy ktoś lub coś nie woierdoli nam się pod maskę. Czy to któraś z ofiar, czy też że służb ratowniczych. Druga sprawa, na jezdni może być coś rozlane.
A Wam rajdiwcom życzę dokładnie tego samego, co ten pajac z filmiku który się rozj***l.
Ludzie, myślcie ma drodze a nie kozaków zgrywajcie.



Zwolnić tak, ale to autostrada więc wystarczy że do 70-80 km/h a nie prawie się zatrzymać... poza tym na każdej drodze zanim sie zatrzyma, zwolni do 10 warto najpierw spojrzeć w lusterka ...