18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

You are/not the father!

Hazio • 2018-03-16, 11:49



Jacy "ludzie" taki program :roll:

twisstoss

2018-03-16, 21:59
Za każdym razem przypomina mi się "Idiokracja" jak oglądam tego typu filmiki z hamburgerami.

Jorgen88

2018-03-17, 09:25
ehhh to mi wypaliło mózg, słyszałem o tym programie ale dopiero teraz sobie uświadomiłem jakie to jest gówno

Karboksylator

2018-03-17, 10:57
obczajcie na 1:17, gość zapie**ala, a metka mu wisi, ciekawe, czy kupił przed programem, czy zaj***ł :)

Sosen9

2018-03-17, 18:48
Jak to zobaczyłem to żałuje, że Bin Laden wysłał tak mało samolotów.

Seligos

2018-03-19, 03:27
To .... jest .... tak .... przytłaczające ..... nazywajmy rzeczy po imieniu; co tutaj mamy : same czarne spasione dupska, ich pseudo (albo nie, w zależności od wyniku) gangsta małpy i trzy .... cokolwiek to było (ale podają że to kobiety). Małpie tańce , małpie odzywki , "nygga nygga nygga " i program który ma potwierdzać ojcostwo ...... mamusię oszukasz, tatusia oszukasz ale natury nie oszukasz.

I to są na pewno tylko podłe stereotypy....

b0r000

2018-03-21, 09:48
janlew napisał/a:

Pomijając negrów i white trashy co się z nimi zadają... Próba wciśnięcia człowiekowi w połowie mudżynskiego dziecka to już sk***ysyństwo jest.
Obrazek



W teorii jest możliwe żeby z dwóch białych wyszedł gówniak
wystarczy że któreś z nich miało czarnego rodzica :ciasteczkowy:
Była kiedyś ponoć akcja że facet miał dziecko z dziewczyną i było czarne. Ten myślał, ze go zdradziła a okazało się że to jego babka się puściła z czarnym :amused: