18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa mama

GeorgeHarvey1 • 2022-10-25, 20:10

Upala swoje bachory

janniezbedny23

2022-10-25, 20:43
BarmanInternetu napisał/a:

Na kolejne urodziny crack wjedzie



A może nam się poszczęści i nie dożyją kolejnych urodzin.

Critic4ll

2022-10-25, 21:09
no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...

baronturbina

2022-10-25, 21:24
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...


Nie jestem expertem , ale to nie Afryka chyba. Wiesz że mahonie są nawet w Czechosłowacji? Ponoć w Atlantydzie tez ich widziano.

Źródło: internet

lajtek12

2022-10-25, 21:25
Przecie skun jeszcze nikogo nie zabił gorzej tylko że to dziecko zacznie wcześniej rapować

PabloSkills

2022-10-25, 21:57
Ale to jest ta lecznicza...

A jak tak to luz.

GeorgeHarvey1

2022-10-25, 22:01
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



filmik z USA , chociaż wiem , że czasem trudno odróżnić. No i taka dygresja jeszcze , odnosząc się do twojego afrykanskiskiego przykładu . Czy nie lepiej gowniarzowi kupić kaszy zamiast narkotyków? Ale rozumiem , że miałeś ciężkie dzieciństwo...
:mrgreen:

BambiPMT

2022-10-25, 22:02
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



Zielsko żeby nie czuć głodu? No zajebisty pomysł.

Piotrb1

2022-10-25, 22:23
Przynajmniej jedzą a nie gadają ciągle, że nie są głodne, już nie mogą, nie smakuje im.

Critic4ll

2022-10-25, 22:26
Słuchajcie Panowie ja się nie mam zamiaru kłócić z kimkolwiek z was, dla mnie to jest absurd albo patola lvl hard i bardziej jestem skłonny uwierzyć w tą pierwszą wersję, bo widziałem już takie filmiki .... Bambrych niestety tak robią a żeby było śmieszniej podobno to działa... Gorgy bez urazy do Ciebie ale wyobraź sobie że nie masz tesco pod nosem wiem że to trudne... patrząc na to w którym kierunku świat idzie to ja już chyba powiem pass

silwerbalk

2022-10-25, 23:16
Critic4ll napisał/a:

wystarczy



k***a nie mamy co żreć to kupie dizeciakowi grandzie albo k***a cracka by nie czuł się głodny?
To wytłumacz mi to po ch*j wysyłamy misje humanitarne itd do tej zaj***nej Afryki skoro oni Wolą j***ć sobie blanta na śniadanie ?

KrwawyEric

2022-10-25, 23:33
No i elegancko, niech wytruje to gówno zanim wyrośnie. Ja bym to deratyzował co prawda całe to mieszkanie, od razu by się odszczurzyło też od dużych

Andrzejas

2022-10-26, 02:33
Bambrych napisał/a:

Zielsko żeby nie czuć głodu? No zajebisty pomysł.



A wiesz, że narkotyki to nie tylko zielsko?
I tych sześciu, co Ci piwa postawiło, też zapytam. Wiecie o tym?

Suckday

2022-10-26, 04:37
baronturbina napisał/a:

Nie jestem expertem , ale to nie Afryka chyba. Wiesz że mahonie są nawet w Czechosłowacji? Ponoć w Atlantydzie tez ich widziano.



Pewnie, wystarczy spojrzeć na współczesne kino, nawet rycerze króla Artura są czarni.

Co do Atlantydy, podobno w lodach Arktyki odkryto prehistorycznego czarnego Eskimosa. :smiechzula: