18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa mama

GeorgeHarvey1 • 2022-10-25, 20:10

Upala swoje bachory

Janko

2022-10-26, 08:00
Ta kurewska zwierzyna nawet nie ma szacunku dla swojego pomiotu

baronturbina

2022-10-26, 08:01
GeorgeHarvey1 napisał/a:

filmik z USA , chociaż wiem , że czasem trudno odróżnić. No i taka dygresja jeszcze , odnosząc się do twojego afrykanskiskiego przykładu . Czy nie lepiej gowniarzowi kupić kaszy zamiast narkotyków? Ale rozumiem , że miałeś ciężkie dzieciństwo...


Jessie! Mały mahoń kasze ukradnie a narkotyki sprzeda.

Juzwa

2022-10-26, 08:21
Suckday napisał/a:

wystarczy spojrzeć na współczesne kino, nawet rycerze króla Artura są czarni.



Kiedyś chciałem obejrzeć serial Anna Boleyn, bo lubię takie klimaty, ale jak zobaczyłem czarną Annę Boleyn, to mi przeszło.

BambiPMT

2022-10-26, 08:48
Andrzejas napisał/a:

A wiesz, że narkotyki to nie tylko zielsko?
I tych sześciu, co Ci piwa postawiło, też zapytam. Wiecie o tym?



Ale na filmie jarają zielsko i komentarze są do filmu.


Critic4ll napisał/a:

Słuchajcie Panowie ja się nie mam zamiaru kłócić z kimkolwiek z was, dla mnie to jest absurd albo patola lvl hard i bardziej jestem skłonny uwierzyć w tą pierwszą wersję, bo widziałem już takie filmiki .... Bambrych niestety tak robią a żeby było śmieszniej podobno to działa... Gorgy bez urazy do Ciebie ale wyobraź sobie że nie masz tesco pod nosem wiem że to trudne... patrząc na to w którym kierunku świat idzie to ja już chyba powiem pass



Działa jakaś amfa albo co. Z zielskiem znam ludzi co gastro nie mają. Ale to nie dużo. Ogólnie THC działa na receptory cb1 i cb2 odpowiedzialne za wyrzut insuliny. Spada cukier we krwii i robisz się głodny.

Na Haiti jedzą glinę

nebelwerfer

2022-10-26, 10:15
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



wygląda Ci to na chatkę z gówna w afryce? Ziomek co Ty pie**olisz.

stefan szufla

2022-10-26, 12:31
Andrzejas napisał/a:

A wiesz, że narkotyki to nie tylko zielsko?
I tych sześciu, co Ci piwa postawiło, też zapytam. Wiecie o tym?



A wiesz że równie popularne są narkotyki i alkohol wśród cyganów ? Tylko tam się ich używa po to by dziecko nie płakało jak stara żebra o pieniądze

antisol123

2022-10-26, 16:33
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



Hehehe, już widzę jak dzieci w Afryce czytają narkotyki...

kris1978

2022-10-26, 17:57
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



No, śmieszne. Przecież słychać ile radości z tego głodu.

Sanhi95

2022-10-26, 20:21
Bambrych napisał/a:

Zielsko żeby nie czuć głodu? No zajebisty pomysł.



zdziwilbys sie, ale jak juz swoje przejarasz to gastro Cie nie dotyczy. zoladek ma rozj***ne stymulowanie wytwarzania soku trawiennego. zaufaj mi, to ma sens

czesiokorek

2022-10-26, 22:21
kolor skóry jakoś nie zaskakuje

kevcik

2022-10-27, 10:10
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



XD no debil potem dostaną gastrofazy i podwójnie głodny ty jedynie zielsko widziałeś jak twój stary trawke kosił

owoc

2022-10-28, 12:21
Critic4ll napisał/a:

no bardzo śmieszne,... a wiesz ze narkotyki w Afryce są dosyć często używane tylko po to żeby dzieciaki nie czuły się głodne? wystarczy poczytać ...



o ch*ju złoty! Skisłem!

Leatherface

2022-10-28, 13:23
Bardzo dobrze, może krócej będą zanieczyszczać sobą świat.