18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa akcja policji

kamil980 • 2015-03-17, 22:32


zasrana polska cebulandia

(z profilu zbigniewa stonogi na fb)
Zabić dziecko w Legionowie czy Sosnowcu nie kłopot zainterweniować w sytuacji gdy ojciec przyjeżdża po dziecko do patoli i zostaje pobity -brak odwagi.
Rzecz dzieje się w Koprzywnica (woj. Świętokrzyskie)
Co widzimy? niedopełnienie obowiązków służbowych policjantów.

EpiCMvP

2015-03-17, 22:38
Dokładnie, jakieś przybliżenie sytuacji by się przydało.

zgonex

2015-03-17, 22:42
wiejskie zoo, powinni ich trzymać w klatkach. a ten p*zduś w okularkach też przegięty. jakbym był taką ciotą to bym chociaż gaz przy sobie nosił, miał czym się obronić przed zwierzętami. ja pie**ole...

konrad_n

2015-03-17, 22:52
ja sie pytam o co z ta cebula chodzi? poj***lo was do reszty?

trzeci41

2015-03-17, 22:59
hahahah pie**olone psy teraz sie boją cokolwiek zrobic w legionowie zamieszki, sosnowcu , teraz tam gdzie to sie dzialo spalić ich k***a! albo wysłać na szkolenie do usa k***a jego mac

BoobsON

2015-03-17, 23:01
p*zdy a nie policjanci...

reczi

2015-03-17, 23:05
Dla mnie taka sytuacja, to by był raj. W łapach by mi tonfa spłonęła, a patusy gazu by się nażarły jak żydy.

drutex

2015-03-17, 23:06
No tak by wlepić mandat za bzdurę to są pierwsi, ale jak jest potrzeba ich interwencji to nawet palcem nie ruszą. Do wypie**olenia ze służby, do tarcia chrzanu.

Hereticus

2015-03-17, 23:09
Stonoga to pajac, ale umieścił tym razem zacny filmik.

Daimler1916

2015-03-17, 23:19
Hereticus napisał/a:

Stonoga to pajac, ale umieścił tym razem zacny filmik.



Pajac czy nie ale potrafi sie postawić i pokazać kalectwo naszego Państwa i Prawa. Co do Policji i ostatnich brawurowych akcjach widać brak Przeszkolenia. Szkolenie na szkołach policyjnych w zakresie technik interwencyjnych i obezwładniania to jest totalna fikcja i kpina prowadzona przez nieodpowiedzialnych i niewyszkolonych ludzi, dlatego zaczyna dochodzić do takich zdarzeń.

dobra_kawa

2015-03-17, 23:37
Akcja poniżej krytyki. Psy, bo inaczej tych tutaj nazwać nie mogę a i tak niech mi wszystkie rasy psiaków wybaczą to porównanie zj***ły interwencję w każdym aspekcie. Od czego jest pałka/ broń/ gaz/ paralizator? I jak można było dopuścić do sytuacji kiedy j***ny napinacz atakuje innego obywatela (mniejsza o okoliczności) podczas zajścia? Gdzie techniki obezwładniania? Nawet się bał leszcz zasrany krzyknąć, zrobić cokolwiek żeby typów powstrzymać. j***ne ciepłe kluchy. A my ich z podatków utrzymujemy, kpina. Założę się o to że gdyby wyskoczyło do nich 4 łepków w przedziale 17 - 22 o drobniejszej posturze zaj***li by po nogach pałą i na komisariat, a tutaj? mało się nie zesrali

ImmoXZ

2015-03-17, 23:37
Daimler1916

może to co mówisz to prawda, ale wszyscy doskonale wiemy, że jeśli jest coś robione za publiczne pieniądze to bierze się najtańsze rzeczy, a potem to już wiadomo jak to bywa. niemniej uważam że każdy policjant musi się też liczyć z własnym stołkiem i zdrowiem.
po pierwsze interwencja w czterech przeciw 7-9, tam będącym to ewidentne proszenie się o wpie**ol mimo nawet że jest się policją.
po drugie, chyba połowa jak nie więcej Polaków uważa policje za połmózgi, niemniej uważam że na nagraniu starali się rozdzielać ludzi aby się nie szarpali, bili. Nie mogli interweniować w jawny sposób, czyli "na glebe k***a, nie nie ruszac się" zapewne z powodu obawy o dalsze skutki takiego postepowania czyli własną posade nie mogli.
Polska policja to nie ta sama co Amerykańska, u nich się strzela do awanturnika a u nas gazem pieprzowym nawet nie mogą delikwenta potraktować bo bedzie afera i hieny się rzucą.

kenzol

2015-03-17, 23:53
"Wiesz co mówi ulica? Jak chcesz dać komuś po mordzie na ulicy, to najlepiej Policjantowi. Nie odda, bo się boi" :-)

W dzisiejszych czasach jak chcemy mieć ochronę, albo coś załatwić z kimś gdzieś, to trzeba wynająć za własne pieniądze firmę ochroniarską. Pamiętacie akcję w lubuskiem jak koleś przy pomocy firmy ochroniarskiej napadł i okradł stację benzynową konkurencji, a na koniec wywiózł cysternami paliwo? Policjanci wtedy tylko obserwowali sytuację :-D Jednym słowem: chcesz się wyleczyć? ZAPŁAĆ, nie licz na "bezpłatną" służbę zdrowia. Chcesz się czegoś nauczyć? ZAPŁAĆ, nie licz na "bezpłatną" edukację. Chcesz sprawiedliwości? Ochrony? ZAPŁAĆ, nie licz na Policję i polskie "organy sprawiedliwości".

Karenz88

2015-03-18, 01:22
za ten dopisek " zasrana polska cebulandia "
to dostaniesz co najwyżej ch*ja do dupy