18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzorowa akcja policji

kamil980 • 2015-03-17, 22:32


zasrana polska cebulandia

(z profilu zbigniewa stonogi na fb)
Zabić dziecko w Legionowie czy Sosnowcu nie kłopot zainterweniować w sytuacji gdy ojciec przyjeżdża po dziecko do patoli i zostaje pobity -brak odwagi.
Rzecz dzieje się w Koprzywnica (woj. Świętokrzyskie)
Co widzimy? niedopełnienie obowiązków służbowych policjantów.

voidinfinity

2015-03-18, 02:04
Karenz88 napisał/a:

za ten dopisek " zasrana polska cebulandia "
to dostaniesz co najwyżej ch*ja do dupy



Dobrze napisał. Prawda w oczy kole.

Na moje oko - to byli kumple panów policjantów. No przecież kumpli nie będą bili.

To ta lepsza opcja.

Możliwe też że są po prostu p*zdami :-P

GhostRider32

2015-03-18, 02:11
k***a mać, dalej obniżać wymagania dla policjantów na wstępie, to będzie coraz więcej takich imbecyli w mundurach...
Dobrze, że do dochodzeniówek biorą jeszcze ogarniętych ludzi.

wargog1111

2015-03-18, 02:45
Najlepiej zjechac od p*zd wszystkich, a nie myslec o przepisach, ktore nie pozwalaja takiemu bronia przed glowa pomachac, a co dopiero odstrzelic kundla, prosze was. Klopot polega na tym, ze gdyby mogli strzelac do takiej zwierzyny to polowa sadolowych cwaniaczkow by wieczorem juz nie miala okazji sprawdzic glownej

exculibrus

2015-03-18, 04:41
Dobra dobra, ale z jakiego powodu goście (i nie nazywajcie ludzi cebulakami, patolami czy czymś innym - do patoli im daleko z tego co widzę na filmie a brak pieniędzy nie świadczy o wartości człowieka...) krzyczeli do niego: "ty złodzieju j***ny", "a przyjechać tutaj to miałeś za co?", "wypie**alaj stąd" itd itd. Widać mają do niego pretensje, w komentarzu mowa o dziecku więc może chodzi o alimenty itp. Ogólnie pewności o co chodzi nie mam, ale widziałem jedno: szczere oburzenie gości, ton głosu krzyczący bezradnością/frustracją, próbę odpłacenia mu za coś. Do tego dorzucam gościa, który wygląda jak p*zda, ma złoty zegarek i mercedesa oraz wygląda/zachowuje się jak tępa p*zda. Prawdopodobne jest więc, że gość zasłużył na to co otrzymał. Nawet postawa policjantów o tym świadczy, weźcie pod uwagę jak spokojni oni są do chłopaków a chłopaki ich nawet palcem nie kiwną. Policjant też człowiek i swoje własne sumienie ma, może byli po stronie chłopaków i stąd taka reakcja. Jak dla mnie by się zgadzało. Że autor sam wrzucił film, cóż, najczęściej sk***ysyny, które okradają innych same mają pretensje do innych, biednych ludzi mają za ścierwo i oczekują, że prawo będzie po ich stronie gdy będzie potrzebne.

Policjanci p*zdami więc nie są, p*zdami na filmie to są te dwie p*zdy w samochodzie gdzie kumpel/znajomy obrywa a oni siedzą.

Od cebuli to się odpie**olcie bo jest zajebista - dobra praktycznie do wszystkiego a i na przeziębienie pomoże.

Mi jedynie szkoda jest tych ludzi z wiosek bo urodzili się w miejscu bez perspektyw, szans na dobrą edukację i możliwości. Tak, tak, gdyby chcieli to sami by się uczyli, wyjechali na swoje ciężko zapie**alali, zrobili studia i wiele osiągnęli - ale na tej samej zasadzie każdy, kto urodzi się w dużym mieście powinien zostać milionerem, no przynajmniej prezesem dobrej spólki...

@up no k***a mać, jak można nazywać biednych ludzi zwierzyną? a bo agresywni? a jakbyś się k***a zachowywał gdyby ten gość np. załatwił twoją babcię metodą na wnuczka? Dyskutowałbyś z nim przy kawie o tym jak k***a możne zrekompensować szkody, które jej wyrządził?

tomkararek

2015-03-18, 06:31
jakie z was kozaki terazz to piszecje pala ich gazem a jak by to zrobili byscie pisalii k***yy spalowali ichh i zgazowaliii smieszni jestescje i tylee wielcy sadownicyy chybaa w warcee na jablkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

McMenel

2015-03-18, 07:02
Cytat:

Dobra dobra, ale z jakiego powodu goście (i nie nazywajcie ludzi cebulakami, patolami czy czymś innym - do patoli im daleko z tego co widzę na filmie a brak pieniędzy nie świadczy o wartości człowieka...) krzyczeli do niego: "ty złodzieju j***ny", "a przyjechać tutaj to miałeś za co?", "wypie**alaj stąd" itd itd.


Zacytuje tutaj klasyka " Everybody lies ". Jeżeli jesteś na tyle głupi aby wierzyć komukolwiek kto w grupie napada na jednego człowieka to gratuluje....

Cytat:

Widać mają do niego pretensje, w komentarzu mowa o dziecku więc może chodzi o alimenty itp. Ogólnie pewności o co chodzi nie mam, ale widziałem jedno: szczere oburzenie gości, ton głosu krzyczący bezradnością/frustracją, próbę odpłacenia mu za coś.


I znów zaufanie do grupki ewidentnie agresywnych ludzi. Ludzi bez honoru. Jeżeli zaś są bez honoru to prawdopodobieństwo kłamstwa jest graniczy niemal z pewnością...


Cytat:

Do tego dorzucam gościa, który wygląda jak p*zda, ma złoty zegarek i mercedesa oraz wygląda/zachowuje się jak tępa p*zda. Prawdopodobne jest więc, że gość zasłużył na to co otrzymał


Ty masz mordę jak pidzda więc mogę przyjechać do ciebie z kumplami i spuścić ci wpie**ol ???


Cytat:

Nawet postawa policjantów o tym świadczy, weźcie pod uwagę jak spokojni oni są do chłopaków a chłopaki ich nawet palcem nie kiwną.


Za dużo sterydów na siłce się zapodało co ?? Mózg już dawno przestał poprawnie funkcjonować ??

Cytat:

Mi jedynie szkoda jest tych ludzi z wiosek bo urodzili się w miejscu bez perspektyw, szans na dobrą edukację i możliwości. Tak, tak, gdyby chcieli to sami by się uczyli, wyjechali na swoje ciężko zapie**alali, zrobili studia i wiele osiągnęli - ale na tej samej zasadzie każdy, kto urodzi się w dużym mieście powinien zostać milionerem, no przynajmniej prezesem dobrej spólki...



Ups patrz ty urodziłeś się w mieście a masz jeszcze gorsze perspektywy z takim zaawansowanym ograniczeniem percepcji będziesz miał problemy już w gimnazjum...

Cytat:

@up no k***a mać, jak można nazywać biednych ludzi zwierzyną? a bo agresywni? a jakbyś się k***a zachowywał gdyby ten gość np. załatwił twoją babcię metodą na wnuczka? Dyskutowałbyś z nim przy kawie o tym jak k***a możne zrekompensować szkody, które jej wyrządził?


Co bym zrobił ?? Na pewno bym nie zwołał 5 kumpli aby pobić jednego człowieka. ch*jem nie jestem. Mam coś takiego jak HONOR.

~Velture

2015-03-18, 07:17
I tak źle i tak niedobrze.

Jakby im wpie**olili to byłoby ,że brutalność policji. Jak im nie wpie**olili to ,że nic nie robią.

Moim zdaniem powinni kolesia do radiowozu wsadzić i byłoby najrozsądniej.

lilmuzynio

2015-03-18, 08:22
Przyjechała p*zdeczka, zarobił parę $$$ i myśli, że wszystko może bo ma troche hajsu. Nie bez powodu ludzie tak się zachowują.

arturek_w

2015-03-18, 08:26
Ale pie**olicie... Widocznie się im należało.. :D Dobry wpie**ol nie jest zły hehehe

fumoffu0_0

2015-03-18, 08:51
A wszystko co musieli zrobić to posadzić go z tylu radiowozu ..... Widać za trudne to było ....

kir3k

2015-03-18, 08:59
Gościu ma zajebisty materiał do sądu i tyle :) będzie z tego niezły hajs. ..

Gościu ma zajebisty materiał do sądu i tyle :) będzie z tego niezły hajs..

Gościu ma zajebisty materiał do sądui tyle :) będzie z tego niezły hajs ...

Chędogi_Rzułf

2015-03-18, 09:09
Tak właśnie w realu wygląda codzienność tych, co potem w internetach są tak dzielnie wyszczekani i jebią dresów wszystkimi możliwymi śmiesznymi obrazkami :amused:

DemoneyesKyo

2015-03-18, 09:09
Ehh jeśli przyjechał po dziecko to chyba chciał je stamtąd zabrać, nie dziwie mu się że nie chciał żeby jego dziecko wychowywało się w takich warunkach. A jeśli krzyczeli na niego złodziej to pewnie dlatego że zamiast płacić alimentów chciał dziecko zabrać, co im się nie podobało. Jeśli koleś nie mało zarabia to alimenty pewnie i też były by większe, co pewnie bardzo przydałoby się na ugaszenie pragnienia.

p*zdeczka? Powiedziane przez jakiś frajerów kopanych w szkole przez jakiegoś innego frajera który leczy sobie na was kompleksy. Ciekawe jak wy byście się zachowali gdyby wyskoczyła na was podobna banda fizoli.

Erhid

2015-03-18, 09:24
A tam pie**olicie... jakby wyciągnęli pały / gaz / broń ostrą (żeby chociaż oddać strzały w górę / nogę agresywnych ludzi) to by było :
"j***ne psy znęcają się nad innymi a mogli pogadać próbować rozdzielić" a do tego chłopaki siedzieli by w sądzie za użycie przemocy bo zaraz by jakiś biedny idiota co dostał pałą przez ryj biegł, że policja brutalna a do tego papierów by mieli na wypełnienie tyle, że kolejne 2 tyg by siedzieli.

Oczywiście próbują ich rozdzielić nie używając siły :
"j***ne psy nic nie robią"

Kraj w którym nikomu nie dogodzisz, policja jest agresywna i się nie pie**oli - źle trzeba ich oj***ć w TV a później się dziwić, że policjant nic nie zrobi bo nie chce być kolejną gwiazdą TVN / YT gdzie się po nim jedzie, że jest agresywny.

voidinfinity

2015-03-18, 11:52
exculibrus napisał/a:

Od cebuli to się odpie**olcie bo jest zajebista - dobra praktycznie do wszystkiego a i na przeziębienie pomoże.



Te, cebulak - dupa cicho :krejzi:

Velture napisał/a:

I tak źle i tak niedobrze.

Jakby im wpie**olili to byłoby ,że brutalność policji. Jak im nie wpie**olili to ,że nic nie robią.

Moim zdaniem powinni kolesia do radiowozu wsadzić i byłoby najrozsądniej.



Jest różnica między napie**alaniem skutego kolesia w kilku, a zapanowanie nad grupką oprychów :krejzi:

Warto ogarnąć różnicę.

Tutaj "policja" nie panuje kompletnie nad sytuacją.

No ale cóż - oni są bohaterzy jak trzeba zatrzymanemu nerki odbić :krejzi: