18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór dla pieszych.

Butter • 2016-12-29, 20:57
Zachowanie ograniczonego zaufania tego Pana powinno być uczone w szkole i powtarzane do porzygu. Może dzięki temu będzie mniej ofiar śmiertelnych.



789dt

2016-12-29, 23:18
Co do pieszych to obserwuje często chodzenie po prawej a nie po lewej stronie jezdni, chodzenie w parach (lub więcej) zamiast gęsiego, jest chodnik idzie jezdnią, na chodniku jest śnieg idzie jezdnią. Tak więc kur*a pieszy święta krowa. Tylko kierowca ma na wszystko uważać i za wszystko jest karany.

rai87

2016-12-29, 23:58
789dt napisał/a:

nie wchodzi się na pasy zanim auto się nie zatrzyma..



k***a człowieku weź lepiej z domu nie wychodź. Nie ma nic bardziej wk***iającego niż ludzie zachowujący się tak jak opisujesz. Widzę pieszego z daleka, zwalniam, mrugam mu drogowymi, ale nie k***a... stoi taki j***ny jełop, aż się zatrzymam. Choćbym przez 50 metrów toczył się 5 km/h! Przez takich jak Ty mam wyj***ne na przepuszczanie pieszych, bo zanim taka j***na ślamazara jak Ty przejdzie 5 metrów przez pasy, to idzie och*jeć.

pXIX

2016-12-30, 00:03
Up a co? Lepiej jak przed maskę wskakują?

rai87

2016-12-30, 00:12
pXIX napisał/a:

Up a co? Lepiej jak przed maskę wskakują?



Lepiej jak myślą i współpracują. Ale jak mają wskakiwać to zapraszam, ja nie będę miał wyrzutów.

789dt napisał/a:

Powodzenia, Ja mam wiedzieć czy ty mrugasz bo nie masz hamulców czy może jesteś nawalony i bawisz się w gta, czy chu* wie co. Oczywiście że jak widzę że kierowca zwalnia czy mnie widzi (droga z jednym pasem ruchu) to przechodzę.



Czyli na zwykłej dwukierunkowej odpie**alasz szopki?

789dt napisał/a:

nie wchodzi się na pasy zanim auto się nie zatrzyma..

Czy ja mam problem z czytaniem czy jak?

Skup się.

Podsumowując. Piesi zachowują się jak j***ne święte krowy i wydaje im się, że są zwolnieni z myślenia i współpracy na drodze. Gorzej niż motocykliści. Ogarnijcie się.

789dt

2016-12-30, 00:12
rai87 napisał/a:

mrugam mu drogowymi,

Powodzenia, Ja mam wiedzieć czy ty mrugasz bo nie masz hamulców czy może jesteś nawalony i bawisz się w gta, czy chu* wie co. Oczywiście że jak widzę że kierowca zwalnia czy mnie widzi (droga z jednym pasem ruchu) to przechodzę.

rai87 napisał/a:

Czy ja mam problem z czytaniem czy jak?


Z czytaniem ze zrozumieniem i logicznym myśleniem.

tranzystor

2016-12-30, 00:14
Sebix się zbulwersował, bo księcia nie przepuścił.

DzidaZawodnik

2016-12-30, 00:36
A co k***a? W telefoniki zapatrzeni, że to szkoła ma dzieci wychowywać?

orwell14

2016-12-30, 00:37
mygyry napisał/a:

Mnie ciekawi jedna rzecz, na żółtym możesz przejechać, jeżeli uznasz że nie zatrzymasz się bez stworzenia groźnej sytuacji, czyli gwałtowne hamowanie itd. Ale gdy pieszy się wpie**oli na pasy, lub samochód na drugim pasie zahamuję, to masz swój pojazd zatrzymać w miejscu tak jakby nagle fizyka przestała istnieć i ch*j nie ma tłumaczenia. Co gorsza jakaś moda na uczenie pieszych, że jak jeden zwalnia to on może swobodnie się na drogę wpie**olić, bo jak nie to prawko komuś zabiorą.



Jak na moje, to ten drugi pojazd również obowiązują prawa fizyki i od momentu, w którym zaczyna hamować, masz tyle samo czasu na reakcję co on. Ilość czasu hamowania, to jest właśnie to "żółte".

Ni...........ny

2016-12-30, 00:38
mygyry napisał/a:

... a obecnie zaczyna się to wszystko przerzucać na kierowców, no bo pieszy nie ma rejestracji i nie było by komu doj***ć mandatu...


Nie, nie dla tego, myślę że chodzi o to że przejście dla pieszych jest dla pieszych a nie dla kierowców, po to się napie**ala mandaty pieszym za przechodzenie w miejscu niedozwolonym żeby korzystali z przejść i dla tego pieszy na przejściu ma pierwszeństwo, bo w przeciwnym wypadku jaki w ogóle sens mają przejścia dla pieszych skoro i tak trzeba mieć oczy dookoła głowy i przepuścić jaśnie kierownika który jedzie jak by pasów i pieszych nie było ?

mygyry napisał/a:

Auta na pasach z różnych przyczyn zwalniają a kierowca ma w ch*j rzeczy do obserwowania, jak właśnie pojazdy na innych pasach, zerknięcie do lusterka czy jakiś motocyklista się nie ciśnie, czy ktoś włączający się do ruchy a pieszy ma jedną k***a rzecz do zrobienia, popatrzyć czy wszystkie pasy umożliwiają mu bezpieczne przejście a i tak to imbecyli przerasta.


Do tego się jeszcze odniosę bo chyba nikt takiego argumentu nie użył.
Pamiętaj że ten "imbecyl" może mieć 7-8 lat i po pierwsze nie możesz od dziecka wymagać by przewidywało wydarzenia za ciebie a po drugie możesz go nawet nie zauważyć aż ci wlezie pod koła i to właśnie dla tego wymaga się od kierowców by przy przejściu dla pieszych zachowali szczególną ostrożność, czy to jest na prawdę aż tak trudno zrozumieć ?

avalanch

2016-12-30, 00:52
Jak czytam komentarze to każdy z was pewnie prowadzi osk :D

AugustCiota

2016-12-30, 01:06
No proszę ilu tutaj mamy ekspertów. Na ch*j ja się uczę, robię testy, skoro wystarczy poczytać komentarze na sadolu. :wyj***ne:

baxter

2016-12-30, 01:09
może mi ktoś powiedzieć po jakiego ch*ja ten ford się tam zatrzymywał ? uprzejmość czy zwykła głupota i ignorancja ? przecież nie ma obowiązku ustępowania pieszym na szczęście, auta na drodze mają pierwszeństwo, poza wiadomo jakimi wyjątkami, więc po ch*ja ? wszyscy się rzucają na auto na prawym pasie, a nikt nie pisze co z tym na lewym pasie - już kij z tym że jechał lewym, w mieście to nic dziwnego, ale k***a ustępować jednemu pieszemu na dwupasmówce ? jaki w tym sens, no serio ?

whietie

2016-12-30, 01:34
@up Bo teoretycznie ma taki obowiązek?

Do tych wszystkich co usprawiedliwiają wyprzedzanie na pasach. To jest zabronione właśnie z powodu braku widoczności. Najprostsza zasada na drodze: nie widzisz, nie wyprzedzasz. Czy to zakręt, wzniesienie, drugi samochód, budynek. Bo coś/ktoś może ci wyskoczyć przed maskę i nie zdążysz zareagować...

zbijok

2016-12-30, 08:06
@AugustCiota
W dupę sobie te testy wsadź, zawierają tylko one podstawową wiedzę i trochę absurdów, pytań na temat techniki prowadzenia motocykla nawet nie ma sensu komentować.

gupichuj

2016-12-30, 08:23
Ja jak się zatrzymam to czasem zaciągam ręczny i udaję że ostro ruszam, fajnie piesi podskakują.