18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór dla niepełnosprawnych

Suq-Madiq • 2013-05-24, 11:51
Historia koleżki, który nie poddaje się chorobie. Chorobie, która sprawia, że jego życie jest w ch*j ciężkie, a mimo to zasuwa na siłowni bardziej, niż niejeden w pełni sprawny.

„Go big, or go home”



Choroba, na którą cierpi to porażenie mózgowe.

taajniak

2013-05-24, 17:58
@worms249

Ty to dopiero jesteś niedoj***ny, a nawet sobie w odrobinie nie zdajesz z tego sprawy.
Jak by ocenić cię przez pryzmat tego co Ty "uważasz", to ładnie musisz mieć przykre życie.

en...........an

2013-05-24, 18:09
Tak się dużo rozczulacie a ja przypomnę tylko że zgodnie z prawami natury może i brutalnej ale natury to każdy organizm żywy nie będący w stanie żyć samodzielnie i przetrwać skazany jest na śmierć.

A że w dzisiejszych czasach robi się wszystko żeby każde "warzywo" podłączone pod respirator "żyło" to niestety smutna prawda. I nie mam akurat konkretnie na myśli gościa z filmiku. Chociaż czy jest do końca szczęśliwy z tego życia to wątpliwa sprawa ale ok mniejsza z tym.
Ale bardziej chodzi mi o wiele przypadków tzw właśnie "warzywek".

Przykładowo jakiś czas temu facet zbierał kasę dla swojego dziecka(na utrzymanie). A dzieciak od urodzenia nie ma oczu , nie słyszy i nie mówi. Jest sens?

Zupełnie inaczej wygląda sprawa gdy dzieciak czy dorosły nie ma np. kończyny bo się nie wykształciła lub straciło w wypadku. Wtedy zbieranie kasy na protezę ma jak najbardziej sens. Bo oprócz jakiegoś uszczerbku na zdrowiu jest to normalnie myślący człowiek i zdrowa istota.

Tak więc jak widzę tych down-ów i innych nierozumnych to się zastanawiam po co to żyje.

To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.

Odbiegając trochę od tematu. Aborcja. Jestem za. A to że jest prawnie zakazana wcale nie oznacza że się jej nie wykonuje. Efekt jest tylko taki że więcej kobiet choruje i umiera po źle zrobionej skrobance.
Z tego co również wiem to gdy kobieta dowie się w trakcie ciązy że nosi down-a nie może usunąć. To chore.

Suq-Madiq

2013-05-24, 18:26
enjoypoznan napisał/a:

Tak się dużo rozczulacie a ja przypomnę tylko że zgodnie z prawami natury może i brutalnej ale natury to każdy organizm żywy nie będący w stanie żyć samodzielnie i przetrwać skazany jest na śmierć.

A że w dzisiejszych czasach robi się wszystko żeby każde "warzywo" podłączone pod respirator "żyło" to niestety smutna prawda. I nie mam akurat konkretnie na myśli gościa z filmiku. Chociaż czy jest do końca szczęśliwy z tego życia to wątpliwa sprawa ale ok mniejsza z tym.
Ale bardziej chodzi mi o wiele przypadków tzw właśnie "warzywek".

Przykładowo jakiś czas temu facet zbierał kasę dla swojego dziecka(na utrzymanie). A dzieciak od urodzenia nie ma oczu , nie słyszy i nie mówi. Jest sens?

Zupełnie inaczej wygląda sprawa gdy dzieciak czy dorosły nie ma np. kończyny bo się nie wykształciła lub straciło w wypadku. Wtedy zbieranie kasy na protezę ma jak najbardziej sens. Bo oprócz jakiegoś uszczerbku na zdrowiu jest to normalnie myślący człowiek i zdrowa istota.

Tak więc jak widzę tych down-ów i innych nierozumnych to się zastanawiam po co to żyje.

To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać.

Odbiegając trochę od tematu. Aborcja. Jestem za. A to że jest prawnie zakazana wcale nie oznacza że się jej nie wykonuje. Efekt jest tylko taki że więcej kobiet choruje i umiera po źle zrobionej skrobance.
Z tego co również wiem to gdy kobieta dowie się w trakcie ciązy że nosi down-a nie może usunąć. To chore.




Nie wiem jak inni, ja Cię w pełni rozumiem. Sam zawsze narzekam na sztuczne trzymanie kogoś przy życiu. Zwłaszcza przez rodziców, których dzieci same sobie w życiu nie poradzą. W tym wypadku jednak nie robi wrażenia na mnie to, że kolo jest niepełnosprawny. Robi na mnie wrażenie to, że jemu się chce. Ja bym pewnie już próbował zaj***ć samobója.

en...........an

2013-05-24, 18:36
A no wszystko zależy od psychiki. Jeden będzie się wieszał pełen zdrów bo jego dziewczyna dała dupska koledze a inny mimo że sparaliżowany będzie miał pełną ochotę na życie.

I tutaj też się zgadzam. Będąc w jego sytuacji nałożył bym pętle na szyje.
I w tym momencie też można przytoczyć parę przykładów.

Jakiś czas temu pewien facet gdzieś za granicą(nie pamiętam nazwiska) miał wypadek. Był cały sparaliżowany. Potrafił tylko pisać trzymając długopis w ustach. Pisząc błagał swojego ojca żeby pozwolili mu umrzeć. Wtedy chyba ojciec pomógł mu zejść z tego świata. Ale miał powazne problemy i bodajże poszedł siedzieć. TO chyba była w USA. Szczegółów nie pamiętam.

A co do filmiku. Jeżeli ma chęc do zycia i nie cierpi to ok.

etris

2013-05-24, 18:49
enjoypoznan napisał/a:

Tak się dużo rozczulacie a ja przypomnę tylko że zgodnie z prawami natury może i brutalnej ale natury to każdy organizm żywy nie będący w stanie żyć samodzielnie i przetrwać skazany jest na śmierć.

A że w dzisiejszych czasach robi się wszystko żeby każde "warzywo" podłączone pod respirator "żyło" to niestety smutna prawda. I nie mam akurat konkretnie na myśli gościa z filmiku. Chociaż czy jest do końca szczęśliwy z tego życia to wątpliwa sprawa ale ok mniejsza z tym.
Ale bardziej chodzi mi o wiele przypadków tzw właśnie "warzywek".




ZGADZAM SIĘ W 100%.

Moim zdaniem powinno być tak jak dawno dawno temu w Sparcie, po prostu takie dzieci były zabijane (dzisiaj jako że mamy odpowiednia technologie można wady wykryć wcześniej) oczywiście teraz oznacza to aborcje


Swoją drogą obecnie to jest CHORE! Jak gloryfikuje się kogoś niepełnosprawnego że np "O ma porażenie i chodzi sobie na siłownie, HERO", czy kogoś kto nie ma nóg, a sobie biega na paraolimpiadzie... Itp itd można mnożyć w nieskończoność.
I jak w takim wypadku społeczeństwo ma być SILNE? I cywilizacja ma się rozwijać?....

Sznazik

2013-05-24, 19:11
k***a smutne, koleś próbuje żyć normalnie jak na swoje warunki.. Godne podziwu, wymaga silnego ducha..


ch*j ale bym sobie pojeździł na takim wózku :-D

Darkstep

2013-05-24, 20:20
Ehh niektórzy komentatorzy są bardziej niedorozwinięci niż ten chłopak na filmiku, nie obrażając go oczywiście... Piwko za pokonywanie granic swoich możliwości.

A113

2013-05-25, 02:57
Serce mi krwawi. Czy hard wygląda inaczej? Prosze.

arthovv

2013-05-25, 03:11
@enjoypoznan

też się z tobą zgadzam, jednak ten koleś do takich nie należy. Myśle że większość ludzi którzy całe zycie leża podpięci do repspiratora, zamknięci w swoim ciele itp. sami życzą sobie śmierci.


@worms249

wiem że masz prawo mówić to co myślisz, przez swój komentarz chciałem wyrazić to jak bardzo się z Tobą nie zgadzam.
jak widać nie każdy jest taki "doj***ny' jak ty, ale pewnie to i lepiej...

Dobrutro

2013-05-25, 16:29
etris napisał/a:




ZGADZAM SIĘ W 100%.

Moim zdaniem powinno być tak jak dawno dawno temu w Sparcie, po prostu takie dzieci były zabijane (dzisiaj jako że mamy odpowiednia technologie można wady wykryć wcześniej) oczywiście teraz oznacza to aborcje


Swoją drogą obecnie to jest CHORE! Jak gloryfikuje się kogoś niepełnosprawnego że np "O ma porażenie i chodzi sobie na siłownie, HERO", czy kogoś kto nie ma nóg, a sobie biega na paraolimpiadzie... Itp itd można mnożyć w nieskończoność.
I jak w takim wypadku społeczeństwo ma być SILNE? I cywilizacja ma się rozwijać?....



Zacznijmy zabijać za głupotę, to też jest niepełnosprawność. Każdy z średnią poniżej 5.0 kulka w łeb bo jest nieprzydatny społecznie.

vredes

2013-05-25, 19:17
brawo dla chłopaka! Jest Wielki!!!

qqlka

2013-05-25, 20:03
Ale nogi... słabiutko. Same się nie zrobią.