18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzbogacenie kulturowe Francji - ciąg dalszy

Dudi4PolFr • 2017-06-06, 18:30
Witam was wszystkich,

Nie wiem czy już wiecie ale w Paryżu tuż obok kościoła Notre-Dame (tak ten od dzwonnika) policjant został zaatakowany młotkiem (ponoć lekkie obrażenia głowy) przez nieznanego sprawcę (kto zgadnie jakiego jest on pochodzenia?) . Ewakuowano ponad 900 osób oraz najbliższe stacje metra zostały zamknięte. Podczas samej akcji partner ranionego policjanta strzelił kilka razy do napastnika który miał przy sobie dodatkowo 2 noże ale nie zdążył ich użyć. Napastnik otrzymał kilka strzałów w nogi, obecnie jest w szpitalu.

Według Dyrektora Generalnego Bezpieczeństwa Wewnętrznego sytuacja jest "pod kontrolą", a sama policja rozpocznie śledztwo. Pewnie beda chcieli się dowiedzieć jak wszedł w posiadania młotka!

Ale to przecież był tylko odizolowany incydent, więc tak jak powiedział ekspert Grzegorz Cieślak: "Musimy trochę nauczyć się z terroryzmem żyć "

Wybaczcie ale lepszych zdjęć nie ma na razie, jest tylko kilka fotek "po" kiedy cała policja w Paryżu zjechała się na miejsce zdarzenia:


azul

2017-06-07, 07:18
To tylko moje wrażenie czy "nieznany sprawca" został postrzelony i leży w szpitalu? Może się nie znam ale w jaki sposób jest nieznany skoro go mają?

sjp

2017-06-07, 08:17
Czy zakazano już sprzedaży młotków?

DziamgajacyCzolg

2017-06-07, 08:23
Cytat:

Zdecydujcie się więc czy czego chcecie luzu i strachu przed kimś kto ten luz wykorzysta i zabije kilka/kilkaset osób czy komuny z rozbudowanym aparatem bezpieczeństwa i płotem wzdłuż granicy.



Gościu, dzisiaj nie ma komuny. Tak, wole płot wzdłuż granicy od "luzu", bo przynajmniej nie muszę się bać że ktoś nadźga na ulicy mnie albo kogoś z moich bliskich. Czy Ciebie naprawdę nie rusza to, że możesz zginąć w bestialski sposób przez jakiegoś sk***ysyna z wypranym mózgiem? IRA przynajmniej o coś walczyła, bynajmniej ich to nie usprawiedliwia, ale walka o niepodległość to już coś. A brudasy? O wprowadzenie wszędzie islamu? I co wtedy? Kto ich utrzyma? sp***alają z pustyni, bo im źle, po to, żeby i w Europie zrobić pustynie. k***a, jakie to jest zabawne. Zauważyliście, że lewactwo szuka wszystkich możliwych wyjaśnień, żeby tylko nie spojrzeć prawdzie w oczy? Nie ma islamistów - są zradykalizoawni Brytyjczycy, nie ma zamachów - są incydenty, w Szwecji wysoka liczba gwałtów wynika z tego, że biali też gwałcą, no i jak mąż gwałci żonę codziennie przez 365 dni to każdy gwałt traktuje się osobno i stąd wysoka liczba gwałtów. Nie ma stref no-go gdzie policja boi się wejść, nie ma tego całego syfu. Istny Matrix.

parolpl

2017-06-07, 09:18
@ vaytas
Zapomniałeś wspomnieć, że kolor zielony tj Włochy to zasługa twojej kochanej lewackiej Czerwonej Armii. Zresztą jeśli już uogólniasz, to te 400 osób rocznie to nic, co się działo na świecie w tym okresie. A i nie ma 2016 roku, czyżby skali zabrakło

Nutzz

2017-06-07, 09:55
Dziamgający, nie nie rusza mnie. W ciągu ostatnich 17 lat w zamachach islamistycznych w EU zginęło 500 osób. Trzeba być skończonym debilem, żeby bać się czegoś, co ma tak małą szansę wydarzenia się.

Dla porównania rocznie w EU w wyniku wypadków z bronią ginie 6000 osób. Nie są tu wliczone samobójstwa i morderstwa. Tylko wypadki.

voytas0

2017-06-07, 10:24
Mogłem się domyślić, że konstruktywnego dialogu nie nawiąże. @parolpl - z czego wnosisz że kocham lewacką czerwoną armię (Czerwone Brygady raczej )?

Według was ciapaki chcą zrobić z europy pustynię - gwałcą, zabijają itd. Strategia trochę nieudolna ponieważ mają skuteczność mniejsza niż sami europejczycy pomiędzy sobą (ogólna przestępczość). Jak dalej będzie wg was wyglądać to pustoszenie i zajęcie Europy? Przez morze przepłynie horda? Zrobią dla nas obozy? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Według mnie zamachy są po to aby ludzi zastraszyć i wk***ić. Wk***iony i zastraszony człowiek nie myśli racjonalnie. W wyborach wybiera populistów i nieudaczników. Nieudacznicy i populiści się kłócą i zrywają sojusze. Tracą na tym wszyscy poza ciapakami (może ktoś inny też ma w tym interes? nie wiem).

Oczywiście jestem zwolennikiem mocniejszego traktowania agresywnych (fizycznie i intelektualnie) fundamentalistów. Najważniejsze jest pokazanie nieuchronności kary niekoniecznie surowości.

Myślmy racjonalnie...





SpeedyG

2017-06-07, 10:42
voytas0,
Raczej chodziło mu o to, że jak za 20 lat muzułmanie dojdą do władzy w demokratycznych wyborach, ponieważ będzie ich 70 % całej Francji, Anglii, itp to rozjebią doszczętnie dane kraje. Dlaczego? Ponieważ muzułmanie są tutaj dla zasiłków, oni nie lubią pracować, nie mówiąc już o prowadzeniu wojen gospodarczych i dbaniu o własną gospodarkę, przemysł.
Skończy się kasa i zaczną się bić między sobą, ponieważ w krajach muzułmańskich musi rządzić dyktatura.
To co się dzieje teraz to wojna religijna. Bogate kraje tj. Arabia, Katar, ZAE wysyłają tutaj uchodźców aby zaludniali Europę i szerzyli islam. Ma to na celu osłabienie UE, która traci swoją pozycję na świecie we wszystkich sektorach, oraz rejonach własnych wpływów.
Gdy Unią zaczną rządzić ciapaci, to zrobią z bogatych krajów kraje 3 świata, tzw pustynie.

DziamgajacyCzolg

2017-06-07, 10:49
voytas0 napisał/a:

Mogłem się domyślić, że konstruktywnego dialogu nie nawiąże. @parolpl - z czego wnosisz że kocham lewacką czerwoną armię (Czerwone Brygady raczej )?

Według was ciapaki chcą zrobić z europy pustynię - gwałcą, zabijają itd. Strategia trochę nieudolna ponieważ mają skuteczność mniejsza niż sami europejczycy pomiędzy sobą (ogólna przestępczość). Jak dalej będzie wg was wyglądać to pustoszenie i zajęcie Europy? Przez morze przepłynie horda? Zrobią dla nas obozy? Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.

Według mnie zamachy są po to aby ludzi zastraszyć i wk***ić. Wk***iony i zastraszony człowiek nie myśli racjonalnie. W wyborach wybiera populistów i nieudaczników. Nieudacznicy i populiści się kłócą i zrywają sojusze. Tracą na tym wszyscy poza ciapakami (może ktoś inny też ma w tym interes? nie wiem).

Oczywiście jestem zwolennikiem mocniejszego traktowania agresywnych (fizycznie i intelektualnie) fundamentalistów. Najważniejsze jest pokazanie nieuchronności kary niekoniecznie surowości.

Myślmy racjonalnie...



Nawet coś na to odpisałem, ale nie wyślę odpowiedzi. Wiem, że ta rozmowa prowadzi do nikąd. Życzę ci muzłumańskiego ch*ja w dupie. Szczerze. Tylko nie mieszaj w to postronnych

Hochsztapler

2017-06-07, 12:30
voytas0 napisał/a:

Według mnie zamachy są po to aby ludzi zastraszyć i wk***ić. Wk***iony i zastraszony człowiek nie myśli racjonalnie.



To pewnie niektórym tutaj ładnie namieszałeś w światopoglądzie. Przecież wszyscy wiemy, że ta nagła, masowa fala uchodźców i brak jakiejkolwiek reakcji wśród władz to taki przypadek i ogólnie wszyscy zachowują się nielogicznie bo rządzący są tacy gupi. :krejzi: Tylko intelektualna elita z sadola widzi nielogiczność tych decyzji. Wcale nie jest tak, że cały ten teatrzyk nie dzieje się bez przyczyny. Stany wyjątkowe, obostrzenia i nowe ciekawe ustawy związane z bezpieczeństwem (zwiększenie inwigilacji), ostatni pomysł na monitorowanie Internetu (i wiele innych) to pewnie tylko przypadkowe pochodne całej tej sytuacji. WCALE nikomu nie chodziło właśnie o to, żeby sobie ku uciesze przerażonej gawiedzi nadać takie prawa...

RedIsGood

2017-06-07, 13:42
Nutzz napisał/a:

Dziamgający, nie nie rusza mnie. W ciągu ostatnich 17 lat w zamachach islamistycznych w EU zginęło 500 osób. Trzeba być skończonym debilem, żeby bać się czegoś, co ma tak małą szansę wydarzenia się.

Dla porównania rocznie w EU w wyniku wypadków z bronią ginie 6000 osób. Nie są tu wliczone samobójstwa i morderstwa. Tylko wypadki.




Na pół miliarda ludzi tylko 500 trupów i to w ciągu 17 lat. Słabo im idzie. Ile trupów w zamachach było w podobnym okresie w Rosji. Chyba podobnie albo nawet więcej. O tym się jakoś nie mówi.

damian15snk

2017-06-07, 18:30
Czekajcie, Francja jeszcze wyr*cha Europe jak na II WS