18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwolona Niemka na Balii

T3RMINATOR • 2023-05-28, 15:35


Niemka wywołała poruszenie na Bali po tym, jak wideo pokazało ją całkowicie nagą i zakłócającą balijski występ taneczny w świątyni w Ubud.

Kobieta, którą policja zidentyfikowała jako 28-letnia Darja Tuschinski, weszła na scenę, podczas gdy tancerze zachowali spokój i profesjonalizm.

W pełnym klipie wysłanym do Coconuts Bali Tuschinski wspiął się po schodach świątyni i próbował otworzyć drzwi, gdy miejscowy mężczyzna próbował ją powstrzymać. Następnie zeszła na dół i uklękła przed sceną, składając ręce jak do modlitwy.

Następnie wraca na scenę, gdzie ponownie konfrontuje się z tym samym mężczyzną.

Ocenzurowana wersja klipu stała się wirusowa w mediach społecznościowych, a oburzeni internauci wzywają do jej deportacji.

„Cudzoziemka pojawiła się nago na scenie świątyni Saraswati Ubud, której właścicielem jest Tjokorda Ngurah Suyadnya AKA Cok Wah” – powiedział Coconuts Bali rzecznik balijskiej policji Stefanus Satake Bayu Setianto.

Urzędnik wyjaśnił, że sprawa jest obecnie badana przez policję w Ubud.

Stefanus ujawnił, że do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20:00. Wcześniej tego wieczoru kobieta wszczęła kłótnię z członkiem personelu przy kasie biletowej świątyni, zanim wtargnęła na pokaz taneczny i zdjęła ubranie.

Według doniesień personel świątyni zatrzymał Tuschinski przed przekazaniem jej policji w Ubud.

Policja poinformowała, że ​​Tuschinski często chodziła nago po Ubud Bungalow, gdzie przebywała. Odkryli również, że cierpi na depresję i nie stać jej już na pobyt na Bali.

mazga50

2023-05-28, 15:39
Za ładna na niemkę. No i nazwisko też raczej słowiańskie.

BambiPMT

2023-05-28, 15:42
To nie Niemka. Ruskie k***icho robi reklamę, bo musi się cipą utrzymać.

Cycu320

2023-05-28, 15:46
mazga50 napisał/a:

Za ładna na niemkę. No i nazwisko też raczej słowiańskie.

Dokładnie to chciałem napisać. Niemki mają wąskie dupy i szerokie bary. Tą zdecydowanie wygląda na slowiankę...

35i

2023-05-28, 16:21
Cycu320 napisał/a:

Dokładnie to chciałem napisać. Niemki mają wąskie dupy i szerokie bary. Tą zdecydowanie wygląda na slowiankę...






dżonyłojlker

2023-05-28, 16:27
Cycu320 napisał/a:

mają wąskie dupy i szerokie bary



Właśnie opisałeś babę śląską.

howke

2023-05-28, 16:42
Na Bali? A nie ta haju?

PabloSkills

2023-05-28, 16:53
Czekałem na King Konga, ale się nie pojawił...

35i

2023-05-28, 16:55
motylekwbrzuchu napisał/a:

Właśnie opisałeś babę śląską.



Tu masz śląską babę.


BambiPMT

2023-05-28, 17:56
35i napisał/a:

Tu masz śląską babę.



Chyba twoją

Disi81

2023-05-28, 17:57
Zasada jest prosta i wszystkim znana - są gołe cycusy to są i „plusy”

Geraldinio

2023-05-28, 18:04
Jeeeezu, jak tłumaczycie przez gugle translate to chociaż przeczytajcie, co wrzucacie...

"Ocenzurowana wersja klipu stała się wirusowa w mediach społecznościowych"
"W pełnym klipie wysłanym do Coconuts Bali Tuschinski wspiął się po schodach świątyni (...) "


a to tylko te byki, po których oczy krwawią, a nie tylko łzawią xd

35i

2023-05-28, 19:27
Bambrych napisał/a:

Chyba twoją



Ja pierniczę, ale riposta. Ile masz lat 7, 8?
Chyba pójdę popełnić sudoku. :-)

darayavahus

2023-05-28, 19:32
Ma co pokazać, to pokazuje. Ja to popieram. Bylem nie musioł oglądać grubych szlor.

freaky

2023-05-28, 19:47
Ja też jak mam depresję, to idę nagi do kościoła i moczę ku*asa w tym zlewie na wejściu dla poprawy samopoczucia :facepalm: A tak serio to zwykły ukraiński k***iszon, wyzwolony jak wszystkie one.