18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwolona Niemka na Balii

T3RMINATOR • 2023-05-28, 15:35


Niemka wywołała poruszenie na Bali po tym, jak wideo pokazało ją całkowicie nagą i zakłócającą balijski występ taneczny w świątyni w Ubud.

Kobieta, którą policja zidentyfikowała jako 28-letnia Darja Tuschinski, weszła na scenę, podczas gdy tancerze zachowali spokój i profesjonalizm.

W pełnym klipie wysłanym do Coconuts Bali Tuschinski wspiął się po schodach świątyni i próbował otworzyć drzwi, gdy miejscowy mężczyzna próbował ją powstrzymać. Następnie zeszła na dół i uklękła przed sceną, składając ręce jak do modlitwy.

Następnie wraca na scenę, gdzie ponownie konfrontuje się z tym samym mężczyzną.

Ocenzurowana wersja klipu stała się wirusowa w mediach społecznościowych, a oburzeni internauci wzywają do jej deportacji.

„Cudzoziemka pojawiła się nago na scenie świątyni Saraswati Ubud, której właścicielem jest Tjokorda Ngurah Suyadnya AKA Cok Wah” – powiedział Coconuts Bali rzecznik balijskiej policji Stefanus Satake Bayu Setianto.

Urzędnik wyjaśnił, że sprawa jest obecnie badana przez policję w Ubud.

Stefanus ujawnił, że do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20:00. Wcześniej tego wieczoru kobieta wszczęła kłótnię z członkiem personelu przy kasie biletowej świątyni, zanim wtargnęła na pokaz taneczny i zdjęła ubranie.

Według doniesień personel świątyni zatrzymał Tuschinski przed przekazaniem jej policji w Ubud.

Policja poinformowała, że ​​Tuschinski często chodziła nago po Ubud Bungalow, gdzie przebywała. Odkryli również, że cierpi na depresję i nie stać jej już na pobyt na Bali.

35i

2023-05-28, 20:04
freaky napisał/a:

Ja też jak mam depresję, to idę nagi do kościoła i moczę ku*asa w tym zlewie na wejściu dla poprawy samopoczucia A tak serio to zwykły ukraiński k***iszon, wyzwolony jak wszystkie one.



Chyba nie tylko ku*asa.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjZ0tifzJj_AhUnmIsKHWjWAB4QFnoECBsQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.planeta.pl%2FWiadomosci%2FPolska%2FBakterie-kalowe-w-wodzie-swieconej.-Kropielnice-w-kosciolach-skazone-14-04-2022&usg=AOvVaw3wKeMawtdv23b5Ef69wgTV

Baronessa

2023-05-28, 21:03
Od biedy ujdzie ten szlauf, choć z reguły wolę bardziej puszyste. Propsy za naturalne cycki i kawał dupska do poklepania. Z wiekiem pewnie przytyje. 7/10.

Olashenco

2023-05-28, 21:14
kawior2007 napisał/a:

Chyba coś było grzane



Nic tak nie jednoczy człowieka z bogiem, jak prawdziwie wyzwolone ciało oddane ku czci w całej swej okazałości

:lol:

Geraldinio

2023-05-28, 21:27
freaky napisał/a:

Ja też jak mam depresję, to idę nagi do kościoła i moczę ku*asa w tym zlewie na wejściu dla poprawy samopoczucia (...)



Poj***ło cię, czy ty normalny jesteś? Jak można tak robić!

Wiesz ile tam syfu i bakterii? stare babsztyle stawiają w domu klocka, po czym biorą cienki pojedynczy listek (bo szkoda papieru) który pazurami przebiją akurat w najważniejszym momencie podcierania, następnie nie umyją rąk (bo szkoda wody), a potem maczają swe obsrane łapska w tym zlewie przy wejściu.... a ty chcesz ku*asa tam wkładać??? :D

Lester89

2023-05-28, 22:51
Toszto Niemiecka Julia Pieluszka

Toszto Niemiecka Julia Pieluszka

Takafura

2023-05-28, 23:25
Ekshibicjonizm - przyczyny, jak rozpoznać, leczenie
Zjawisko ekshibicjonizmu, mimo prowokowania negatywnych skojarzeń w kontekście społecznym, od lat stanowi obiekt rozważań badaczy, którzy z ciekawością przyglądają mu się z perspektywy różnych dziedzin nauki – począwszy od medycyny, psychologii i socjologii, na prawie kończąc. Jest klasyfikowany jako parafilia i polega na wewnętrznym przymusie eksponowania swoich narządów płciowych obcym osobom, czego konsekwencją jest odczuwanie satysfakcji seksualnej.

smc

2023-05-28, 23:33
Jak kaczyński eksponuje swoje ku*asy w sejmie, to też jest ekshibicjonistą?

Black_Hole

2023-05-29, 00:25
obecne niemki sa ładniejsze od polek, mowie o niemkach

kryminal666

2023-05-29, 00:35
kocham Ja :) hehe od tyłu

Kohei

2023-05-29, 01:59
Black_Hole napisał/a:

obecne niemki sa ładniejsze od polek, mowie o niemkach



jak ktos cale zycie j***l kozy to faktycznie moze dojsc do takich wnioskow

tsugamib0326

2023-05-29, 05:03
Co jak co ale psiocha wygolona ładnie

Speakerninja

2023-05-29, 07:36
Psiocha prima sort...nie ma co.

Wojtek76

2023-05-29, 07:53
tsugamib0326 napisał/a:

Co jak co ale psiocha wygolona ładnie



też zwróciłem uwagę, ale w innym aspekcie,
ma depresję jednocześnie dba o siebie, coś mi tu nie pasuje

MalcolmX

2023-05-29, 11:22
Rosiewicz narzekał, że nie chciał by, żeby ”(…)w kuchni, ktoś przy dziecku, mówił po niemiecku” ale nie zgodzę się. Jest sporo fajnych, wyzwolonych Niemek, skorych do dupczenia. Pamiętam, jak bywając w RFN w okolicach millenium, szokowały mnie ładne, młode niemry chodzące bez staników z okazałymi kępami pod pachami. Tak samo nogi, jak u sarenki… Ciężej to stwierdzić u całej populacji, ale dwie znajome mi, mogły się pochwalić pięknymi, naturalnymi boberami. Ta, tu na filmie, fajna zdrowa dupa z lekkim bzikiem w głowie. Ideał kobiety. Ładne biodra, fajny, kobiecy chód. Może zbyt masywne nogi i ciut za mało smukła od pasa w dół, ale za porządne fellatio można wybaczyć.