18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad

PsychoBoyJack • 2010-10-07, 15:18
dzielny dzielnicowy ale nie spik inglisz oraz nie respektująca władzy młodzież :szczerbaty:

tranzystor

2010-10-08, 13:38
serdel1 napisał/a:


Nie rozumiem po prostu ciaglego sadzenia sie na policje. A motyw wpie**olu od nich "za nic" jakos od razu kojarzy mi sie z o wiele czestsza okazja wpie**olu od zwolennikow JP (dresow ;) )

Coz za kulturalny przytyk :D
btw, tak, owszem, Ja pamietam radosne lata 90, kiedy policji praktycznie nie bylo, a z bloku na przystanek musialem ruszac biegiem bo po rozkwaszeniu w obronie wlasnej nosow paru dresom (modny byl kresz ;) ) urzadzano na mnie polowania. Uwierz mi, nie bylo wesolo.
Dlatego tez wk***ia mnie to, ze teraz jak dostanie sie pala za darcie ryja w nocy na placu zabaw od razu ma sie pretensje, ze "za nic". A to, ze w wiekszosci dzielnic teraz dres nie odwazy sie w strachu przed policja "skroic" Cie na przystanku to tego juz sie nei docenia.



Masz całkowitą rację, ale większość nie pamięta nawet późnych lat 90., a wówczas jeszcze nie było kolorowo, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Teraz jest pokolenie "JP" (to skrót od "Jesteśmy Pedałami"), które jest silne w grupie (już przy przewadze 5:1) - bez wszelkich zasad, każdy szczurek jest silny w gębie.

zbyla999

2011-01-16, 14:42
facet ciota, złapał by szczyla zwalił z roweru skuł mu ręce i kazał leżeć z 30min to może by rozumu doszło i dalej przeprowadzał by reportaż, ale nie dal ciała i myśli ze jest fajny.
może porostu był cwe*ony w przedszkolu