18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad

PsychoBoyJack • 2010-10-07, 15:18
dzielny dzielnicowy ale nie spik inglisz oraz nie respektująca władzy młodzież :szczerbaty:

Aley_23

2010-10-07, 20:13
Nie no cwaniaczek z gościa, podjechał na rowerku, chciał zakręcić zwałką przy policjancie żeby koledzy z podwórka go poszanowali. Niestety poszanować można takiego tylko pałą przez mordę. Tak czy inaczej :idzwch*j: z takimi!

koncia

2010-10-07, 20:35
k***a mać gnoja odwarzniki h*jowi na nogi takie po 35 kilo i do basenu h*ja niech pływo

adach250

2010-10-07, 20:37
Nie pie**olcie, ze policjant jest spoko... Jest ch*jowy bo nawet proste dziecko z ulicy nie czuje do niego respektu, wiec ciekawe co zrobi jak bedzie mial do czynienia z recydywistą. Niech sp***ala do murzyńskiego przedszkola!

tranzystor

2010-10-07, 20:45
ThunderZ napisał/a:

20 lat temu tak by go spałowali, że na rowerze do końca życia nie mógłby jeździć



I dobrze by zrobili, bo takich kretynów powinno się napie**alać, w przerwie ich ciężkiej fizycznej pracy (przymusowej). To tylko same problemy, które trzeba utrzymywać.

adach250 napisał/a:

Nie pie**olcie, ze policjant jest spoko... Jest ch*jowy bo nawet proste dziecko z ulicy nie czuje do niego respektu, wiec ciekawe co zrobi jak bedzie mial do czynienia z recydywistą. Niech sp***ala do murzyńskiego przedszkola!




Bo k***a prawo jest takie, że nawet przypie**olić takiemu idiocie nie może. Swoją drogą, wielki szacun dla kretyna, że z jego intelektem był w stanie nauczyć się jazdy na rowerze.

adach250

2010-10-07, 20:49
Chyba nie znasz prawa tranzystor, moze go zwinac na 48 za podejrzenie czegokolwiek i wtedy by sie nauczyl :)

tauron

2010-10-07, 20:54
Ten Łysy Sk***iel napisał/a:



szacunek,szczery czy nie napewno okazesz,kiedy zwrocisz sie z prosba o kredyt ;)




nie wiem jaką masz wizję na bankowość, ale powiem Ci że osobom ktore udzielaja kredytow jest zupelnie obojetne czy z szacunkiem czy z pogarda obnosi sie osoba od ktorej dostana prowizje za podpis;) a przyznanie kredytu zalezy od zdolnosci kredytowej ktorej nie wylicza sie na podstawie lizodupstwa:)

Aley_23

2010-10-07, 20:59
adach250 napisał/a:

Nie pie**olcie, ze policjant jest spoko... Jest ch*jowy bo nawet proste dziecko z ulicy nie czuje do niego respektu, wiec ciekawe co zrobi jak bedzie mial do czynienia z recydywistą. Niech sp***ala do murzyńskiego przedszkola!


Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jaka to niewdzięczna praca jest. Praktycznie nikt nie okazuje Ci szacunku tak jak jest pokaze to w tym filmiku, do tego stale to co robisz jest i tak źle oceniane. Jedynie z policjantów to nie szanuje tych z drogówki, bo naprawdę wlepiają mandaty za jakieś pierdoły (chociaż czasami słusznie) oraz policjantów co robią rewizje po osiedlach (tzw. straż miejska) i spisują np. za picie browara w miejscu publicznym. Spoko to ich praca oblookiwać teren czy coś się nie dzieje, ale często zatrzymują nie tych ludzi co powinni, ale to tylko moje skromne zdanie. Coś poważnie to brzmi, więc dodam to :amused:

settogo

2010-10-08, 00:15
Aley_23 --> Co jutro w pracy znowu beda cie lapaly wyrzuty ze zostales policyjnym scierwem?

ungubungu

2010-10-08, 00:30
No to pięknie tu się dzieje... Z policją siedzimy na forum?? Nie jestem żadnym JP, jak to nazywa 97% nie mających nigdy problemów z prawem. Ale Jak ktoś chce być policjantem, to niech się liczy z takimi wybrykami! Mnie już nawet to nie rusza. Oczywiście znajdą się "gangsterzy z prywatnych osiedli opancerzonych i obserwowanych 24h przez kamery" ale ja mam na to inny pogląd.

I tak na koniec każdemu nie ogarniętemu:

Poczuj kiedyś ból zadany od policji za darmo tępaku, to wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.

Vincent Vega

2010-10-08, 01:00
Ja pie**ole co za zjeby z niektórych z was - jak chcecie powrotu komuny to wypie**alać na Białoruś ! Szybko się odechce pał, milicji i napie**alania za byle co !

serdel1

2010-10-08, 07:20
ungubungu napisał/a:



I tak na koniec każdemu nie ogarniętemu:

Poczuj kiedyś ból zadany od policji za darmo tępaku, to wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.



Tja. Wpie**ol od dresow jest lepszy, bo czestszy i nigdy za darmo.
Nie jaraj tyle tego zielska bo Ci gowno z mozgu robi.

ungubungu

2010-10-08, 09:29
serdel1,

Wydaje mi się, że czegoś nie rozumiesz... I skąd nagle wziąłeś temat pobicia przez dresów?? Wyrzucasz z siebie jakieś bolesne wspomnienia?? :roll:

Aley_23

2010-10-08, 10:29
settogo napisał/a:

Aley_23 --> Co jutro w pracy znowu beda cie lapaly wyrzuty ze zostales policyjnym scierwem?


Nein, jedynie co może mnie złapać jutro to żal i ból w okolicach rowa po tym jak zobaczyłem kolejnego tępaka na tym portalu co oddałby się na real bandzie murzynów żeby dostać tutaj kilka wirtualnych piw.

serdel1

2010-10-08, 12:50
ungubungu napisał/a:

serdel1,

Wydaje mi się, że czegoś nie rozumiesz... I skąd nagle wziąłeś temat pobicia przez dresów??:


Nie rozumiem po prostu ciaglego sadzenia sie na policje. A motyw wpie**olu od nich "za nic" jakos od razu kojarzy mi sie z o wiele czestsza okazja wpie**olu od zwolennikow JP (dresow ;) )
ungubungu napisał/a:

serdel1, Wyrzucasz z siebie jakieś bolesne wspomnienia?? :roll:


Coz za kulturalny przytyk :D
btw, tak, owszem, Ja pamietam radosne lata 90, kiedy policji praktycznie nie bylo, a z bloku na przystanek musialem ruszac biegiem bo po rozkwaszeniu w obronie wlasnej nosow paru dresom (modny byl kresz ;) ) urzadzano na mnie polowania. Uwierz mi, nie bylo wesolo.
Dlatego tez wk***ia mnie to, ze teraz jak dostanie sie pala za darcie ryja w nocy na placu zabaw od razu ma sie pretensje, ze "za nic". A to, ze w wiekszosci dzielnic teraz dres nie odwazy sie w strachu przed policja "skroic" Cie na przystanku to tego juz sie nei docenia.