18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzałowe przywitanie Nowego Roku

T3RMINATOR • 2019-01-07, 20:05
Pewna kobieta w dość specyficzny sposób wita nowy rok :lol:




Przypuszczam że wkurzały ją kolejne wystrzały petard.

OblesnyKnur

2019-01-07, 20:10
Tak wlasnie zestrzelono ten holendersko-malezyjski samolot, a moze nawet...

disturbed666

2019-01-07, 20:13
slepaki bo po ostrej by nie bylol ognia

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-07, 20:18
Chciałbym mieć w domu coś rosyjskiego... niekoniecznie niewiastę :mrgreen:
(tym bardziej kacapa samca)

@up
Ekspertem nie jestem, ale jak strzelałem z Kałacha ostrą to ognia nie było. Ślepymi nie strzelałem...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-07, 20:20
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Słownik masz?



Oświeć Profesorze.

traf

2019-01-07, 21:18
ruskie to mają fantazję,u nas to już niedługo fajerwerków nie będzie można odpalać :) taka to demokracja hehe

aaaaaaaaaaaaaa

2019-01-07, 21:58
Rebeliant_ZPF napisał/a:

k***a, chciałeś coś rosyjskiego, to zapytałem..

Większej perspektywy używaj Hranipex



No tak... w sumie mam grzałkę kupioną w 93 od ruskich na targu...

gabriel0

2019-01-07, 22:48


Pchły i rosyjska mafia.

Hose88

2019-01-07, 22:49
Rebeliant_ZPF napisał/a:




Mamy eksperta panowie. Śmiało pytajcie, na pewno ma więcej ciekawostek :)



Rebeliant, jak z koziej dupy trąba. Żebyś k***a wiedział, że tłukła ślepakami i wiele na to wskazuje, ale gadać z dupą, to cie osra.

Takiego kałasza możesz sobie zamówić na ruskim allegro za ok. 12 tysięcy rubli, lub jakimś zachodnim portalu do 800 dolarów, przystosowanego do amunicji 7.62, ale bez odpowiednio przystosowanej komory na długość oryginalnego naboju (żeby taki geniusz jak Ty nie próbował tam wj***ć normalnego naboju), węższy magazynek oraz zwężaną lufą do 6mm na wylocie.

Ślepaki różnie mogą walić, ale głównie dają ogień (błyskowo - hukowe), nie widać przy wylocie typowego dla ostrej zaciągania powietrza (oparów) za torem pocisku, dużo mniejsza siła odrzutu i chyba najważniejsze, że u ruskich jest restrykcyjne prawo co do automatów, więc po chwili by tam miała okoliczne FSB, KGB czy co na tym wyp*zdowiu stacjonuje. A taki rodzaj, to se może nosić i do McDonalda na plecach i ch*ja jej zrobią, bo nie jest wymagane na nie nic.

Specjalnie dla Ciebie, co o broni i amunicji wie tyle, ile nagrał się w CoD. Możesz sobie zamówić, taki sam jak tej rosjanki:

https://www.mg-props.co.uk/ak47.htm

JanRouterTrzeci

2019-01-07, 23:34
A u was w cebulandii dalej na luk trzeba miec pozwolenie.

Hose88

2019-01-07, 23:37
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Hose88: Gdybyś choć trochę użył mózgu, to byś może zauważył, że nie doj***łem się do ognia ze ślepaków, a do nieprawdziwej tezy, że przy strzelaniu z ostrej amunicji nie ma ognia z lufy AK. Ja pie**ole...



Mój mózg ma się bardzo dobrze, ale patrząc na Twoje wpisy, już od dłuższego czasu śmiem twierdzić, że Twój został dawno pozbawiony tlenu. Dopie**alasz się do ludzi o wszystko, wszystko we wszystkich Ci nie pasuje i wszędzie widzisz wrogów. Choroby się leczy, a nie upublicznia.

Hose88

2019-01-08, 00:02
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Hose88: Nie można się dopie**alać do ludzi piszących pierdoły i mających niepoparte w rzeczywistości pojmowanie świata?


A co z tym, do czego się doj***łeś? Zabrakło argumentów i podkulasz ogon za atakiem ad personam? Nie bądź debilem jak ci, do których się dopie**alam. Daleko Ci jeszcze do nich.

Ciekawe czy wystarczy Ci odwagi cywilnej napisać, że przy strzelaniu z ostrej amunicji z lufy AK będzie wydobywać się ogień.



Chłopie, trzymałeś kiedyś broń? Strzelałeś z czegoś? Ogień, jak to nazywasz, to nic innego jak błysk wystrzału, który jest wielokrotnie mniej intensywny, niż w ślepakach. A ta lampucera zrobiła w domu dyskotekę za pomocą kałasza. Czaisz różnicę? Baa, jest tysiące odmian amunicji, każda daje jakiś efekt, ale ona nie używa żadnej z odmian ostrej!

https://www.youtube.com/watch?v=xCgmfbAbP-Q

Masz k***a w slow motion nawet, standardową ostrą w AK i jak widzisz ogień z lufy, to se okulary lepiej kup. Każdy obyty z bronią nazwie to błyskiem, a nie ogniem.

tomgru

2019-01-08, 00:19
Hahaha jak ja lubię jak Eksperci się napie**alają między sobą, popcorn i banan na mordzie, a że akurat pracuję na strzelnicy to już w ogóle to jest piękne :D

spiepszaj_dzbanie

2019-01-08, 00:25
Przy strzelaniu ostrą amunicją, występuje bardzo słabo widoczny błysk (w słoneczny dzień nawet nie dostrzegalny) i jest to ogień jakim wybucha np. wodór, czyli pali się przez ułamek sekundy i w bardzo wysokiej temperaturze, a nie jak ma to miejsce w zapalniczce. A nawet jest dym (bo czuć zapach na przykład), ale bezbarwny dlatego współczesną amunicję nazywa się bezdymną.

Przy strzelaniu ślepakiem nie ma pocisku, a więc zapalony ładunek prochowy opuszcza przewód lufy pod nieco niższym ciśnieniem (o ile ktoś nie wpadnie na pomysł zatkania lufy palcem) płonąc, zarazem skład chemiczny jest inny niż ładunku w naboju z pociskiem. Stąd błysk jest bardzo intensywny i dobrze widoczny.
Wszystko zależy też od użytego naboju, jak już Hose88 wcześniej wspomniał.