18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystarczył jeden strzał

phrontch • 2021-04-22, 18:57
Zabójstwa to nie tylko Brazylia


koliberk

2021-04-22, 19:00
To również New York... W zasadzie wszystkie lewackie miejsca na ziemi... :-/

żmij

2021-04-22, 19:10
phrontch napisał/a:

Zabójstwa to nie tylko Brazylia



Nieważne gdzie, ważne kto.
Kolor ten sam, nieważne New York czy Sao Paulo.

Ko...........ah

2021-04-22, 19:15
Michauł Wyśniewski?

Klepczar

2021-04-22, 19:26
serio... mógłby legalnie biegać w masce... ale... maska fee... świećmy ryjem do kamery...

RYHOO

2021-04-22, 19:28
wygląda na rewolwer - jakby nie był gówniarzem to można by szukać cwe*a po lekkim starciu nadgarstka - kto strzelał z colta ten wie jaki to power

żmij

2021-04-22, 19:30
RYHOO napisał/a:

wygląda na rewolwer - jakby nie był gówniarzem to można by szukać cwe*a po lekkim starciu nadgarstka - kto strzelał z colta ten wie jaki to power



Taki "pałer", że mu czarna łapa nie drgnęła.

Salieri16000

2021-04-22, 20:31
RYHOO napisał/a:

kto strzelał z colta ten wie jaki to power



Oj ty k***a znawco broni... Strzelałeś z rewolweru Colta? Kto Ci udostępnił do strzelania broń z XIX w?! Żaden szanujący się kolekcjoner nie strzela z takiej broni! Co najwyżej strzelałeś z repliki czarnoprochowej, która nie ma aż takiego kopa, a te "starcia nadgarstka" to miałeś chyba od walenia Niemca w kask fantasto...

Nigdy, ale to przenigdy nie odniosłem żadnej kontuzji/otarć/wybić/złamań/oparzeń przy strzelaniu czy to z ostrej czy ślepej amunicji. Jeśli coś takiego ci się przydarzyło, to znaczy, że jesteś zwykłym nieudacznikiem i kaleką życiową, jednak jestem pewien, że ty jesteś zwykłym bajkopisarzem, który naoglądał się za dużo filmów sensacyjnych...

baronturbina

2021-04-22, 21:07
Salieri16000 napisał/a:

Oj ty k***a znawco broni... Strzelałeś z rewolweru Colta? Kto Ci udostępnił do strzelania broń z XIX w?! Żaden szanujący się kolekcjoner nie strzela z takiej broni! Co najwyżej strzelałeś z repliki czarnoprochowej, która nie ma aż takiego kopa, a te "starcia nadgarstka" to miałeś chyba od walenia Niemca w kask fantasto...
Nigdy, ale to przenigdy nie odniosłem żadnej kontuzji/otarć/wybić/złamań/oparzeń przy strzelaniu czy to z ostrej czy ślepej amunicji. Jeśli coś takiego ci się przydarzyło, to znaczy, że jesteś zwykłym nieudacznikiem i kaleką życiową, jednak jestem pewien, że ty jesteś zwykłym bajkopisarzem, który naoglądał się za dużo filmów sensacyjnych...


To jebnij z jednej ręki z obrzyna 12/75 obydwa cyngle naraz przy zapakowanym 45GR - 3,57 Magnum. Zrób filmik i jak wyjdzie dostaniesz buziaczka.


Salieri16000

2021-04-22, 21:18
baronturbina napisał/a:

To jebnij z jednej ręki z obrzyna 12/75 obydwa cyngle naraz przy zapakowanym 45GR - 3,57 Magnum. Zrób filmik i jak wyjdzie dostaniesz buziaczka.



No k***a- następny wstrzymany umysłowo. My to o strzelaniu z rewolweru, a ten mi wylata z armatą i strzeleniu z jednej ręki...

baronturbina

2021-04-22, 21:28
Nawiązałem
Do tego ze nigdy sobie nic przy strzelaniu zrobiłeś. Mogłem
Faktycznie napisać.

A co do rewolweru jak potrafisz strzelać to .357mag noc ci nie zrobi nawet z jednej ręki. A jak dał byś to komuś ktompierwszy raz strzela?

żmij

2021-04-22, 22:07
baronturbina napisał/a:

Nawiązałem
Do tego ze nigdy sobie nic przy strzelaniu zrobiłeś. Mogłem
Faktycznie napisać.
A co do rewolweru jak potrafisz strzelać to .357mag noc ci nie zrobi nawet z jednej ręki. A jak dał byś to komuś ktompierwszy raz strzela?



.357 nie jest taki znów potworny. Spokojnie można strzelać z jednej ręki.

baronturbina

2021-04-22, 22:12
żmij napisał/a:

.357 nie jest taki znów potworny. Spokojnie można strzelać z jednej ręki.


Jasne że nie ale daj to blondynce na wieczorze panieńskim? W modzie strzelnice :-)

Seligos

2021-04-22, 22:23
Black Lives Matter !!!!